Propaganda Tuska

Dzis pojawiła sie informacja:

http://biznes.onet.pl/mpips-do...

Już 350 spośród dodatkowych 500 mln zł uruchomionych z Funduszu Pracy zostało skierowanych do Powiatowych Urzędów Pracy (PUP) na walkę z bezrobociem - poinformował w środę minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz

wydaje sie nam ze wszystko w kraju Tuska jest dobrze. Rząd daje 500 mln na walke z bezrobociem tylko, kto z wyborców Tuska wie, że:

1. Fundusz Pracy to składki 2.45 % od wszyskich pracujacych Polaków
2. Docelowo całość - 10 milardów rocznie powinno być zgodnie z przepisami przeznaczone na walkę z bezrobociem.
3. Każdego roku rząd Tuska zagrabia i zamraża bezprawnie kilka miliardów złotych.

http://euro.bankier.pl/news/ar...

W Funduszu Pracy na początku 2012 roku było 5 mld zł niewykorzystanych środków. Wpływy wynoszą ok. 10 mld zł rocznie. Łącznie w br wydamy ok. 8 mld zł. Na koniec roku w FP znajdzie się ok. 7 mld zł. Środki te „teoretycznie” należą do pracodawców, ale obecnie są zamrożone przez ministra finansów. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej narzeka, że brakuje mu środków na walkę z bezrobociem. 

Ilu bezrobotnych wyborców Tuska w tym młodych to wie???

Nienawiść do PiS-u odebrała im rozum.

Więcej na:

http://naszeblogi.pl/31290-tak...

http://www.obserwatorkonstytuc...

Smoleńska nie zapomnimy.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zezik

22-08-2012 [20:07] - zezik | Link:

A jaki cyrk jest z podatkiem drogowym? Interesował się pan kiedyś tą częścią haraczu? :)