Bronisław Komorowski, tarcza rakietowa i pseudopojednanie.

Gdy Bronisław "Wsi" Komorowski pierwszy raz wspominał o tarczy rakietowej, którą Polska miałaby zbudować sama to ja również śmiałem się jak wielu, że Bronisław K. znowu nie wyspał się na polowaniu bo chyba już nawet "lemingi" wiedzą, że Polski nie stać będzie na taką tarczę.

Jednak już po kilku minutach przypomniałem sobie, że Polska "posmoleńska" wymaga specjalnego podejścia. Trzeba po prostu założyć, że mamy do czynienia z bandziorami i zdrajcami więc aby zrozumieć ich wypowiedzi, działania i plany trzeba zrozumieć sposób myślenia bandziora co to nie tylko kradnie dla siebie ale i dla innych bandziorów z zewnątrz.

Gdy tak pomyślałem to natychmiast przyszło mi najprostsze z możliwych wyjaśnień. Bronisław K. znany jest z tego, że jako jedyny w Sejmie głosował przeciwko rozwiązaniu WSI (Wojskowe Służby Informacyjne - służby, które przez wielu uważane są za "długie ramię Moskwy", którymi sowieci zarządzają "bliską zagranicą")

Jest także wiele opracowań, które pokazują jego dziwne i długie kontakty z WSI od początku lat 90-tych.

WSI lubi zarabiać. Euro 2012 się skończyło więc należało poszukać coś co przez najbliższe kilka lat zapewni znowu "mafii służb" praktycznie nie kontrolowane zródło dochodu. Projekt tarczy rakietowej idealnie się nadawał gdyż:

- prawdziwe koszty są trudne do określenia,
- kontrola społeczna jest ograniczona ze względu na wojskowy charakter projektu
- jest to projekt, który można przedłużac w nieskończoność, w końcu rozwój tarczy musi być adekwatny do rozwoju technologii rakiet przed którymi ma chronić.

Ostatnie dni pokazują, że moje przeiwdywania są chyba trafne. Projekt Bronisława K. każdego dnia jest rozwijany w mediach. Społeczeństwo jest przygotowywane na nowe wydatki. Bronisław K i spółka zacierają ręce.

Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku projekt "polskiej tarczy rakietowej" zostanie przegłosowany w sejmie. Pieniądze dla Wsi zawsze się znajdą. W końcu jest jescze wiele szkół, bibliotek, posterunków policji do zamknięcia. Jest jeszcze wiele podatków do podniesienia. Społeczeństwo polskie musi zrozumieć, że to już nie Polska tylko... WSI-e - все Вы понимаете?

Proszę nie śmiejcie się z Bronisława K. i jego pomysłu z tarczą. On wie co robi i dla kogo robi.

P.S

Nie biorę udziału w pojednaniu polsko-rosyjskim gdyż nie widzę nikogo z kim miałbym się jednać.

Nie wybaczam sowieckim mordercom gdyż nie słyszałem aby prosili o wybaczenie i nie widziałem zadośćuczynienia i naprawienia szkód, które są potrzebne do pojednania zarówno w wymiarze duchowym jak i emocjonalnym lub formalnym.

Nie muszę wybaczać zwykłemu rosyjskiemu społeczeństwu bo oni także są i byli mordowani i są naszymi braćmi w walce z sowiecką zarazą. Mamy wspólne plany walki z sowieckimi zbirami.

W zwiazku z tym jeszcze raz podkreślam. Nie widzę żadnej grupy Rosjan z która można się pojednać.

Mordercy są wciąż mordercami a ze zwykłymi Rosjanami nie trzeba pojednania bo są mordowani i prześladowani tak jak i my.

Prawosławie w Rosji to obecnie dywizja Putina o czym świadczy ten film na którym duchowny prawosławny całuje rękę "pana". Proszę obejrzeć 35-40 sekundę filmu.

http://www.youtube.com/watch?v...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika nurni

11-08-2012 [17:24] - nurni (niezweryfikowany) | Link:

faktyczny przywódca cerkwi mówi temu popowi:

Nie przy ludziach głąbie.

A trzeba jeszcze pamiętać że to monastyr. Taka jest elita rosyjskiej cerkwi, tak ją się chowa w monastyrach..

Film jest bezcenny.

Obrazek użytkownika Bresland

11-08-2012 [22:48] - Bresland (niezweryfikowany) | Link:

A tvn24 podawali, że podobno na Bałkanach popi często tak postępują, nawet ze swoimi wiernymi (ten podobno jest z Macedonii) :)

Obrazek użytkownika ndb2010

11-08-2012 [23:19] - ndb2010 | Link:

W TVN podali bez zmrużenia okiem  też że w Smoleńsku rosną 40-metrowe brzozy.

Przy usprawiedliwianiu braku medali w Polsce podali, że Chiny mają jeden medal na 100 mln mieszkanców a Polska jeden na 3.5 mln. Wszystko pięknie tylko, że jak wyglądamy w stosunku do Węgier i skąd w Chinach 7 mld mieszkańców - Chiny miały wtedy 70 medali.

Putina w rękę całował także patriarcha Jerozolimy, więc oni tak mają.

Obrazek użytkownika Bresland

11-08-2012 [22:55] - Bresland (niezweryfikowany) | Link:

"Nie muszę wybaczać zwykłemu rosyjskiemu społeczeństwu bo oni także są i byli mordowani i są naszymi braćmi w walce z sowiecką zarazą. Mamy wspólne plany walki z sowieckimi zbirami." - i to jest sedno sprawy.

Cała sytuacja jest dla mnie co najmniej dziwna, przed tak poważnym krokiem episkopatu spodziewałbym się przynajmniej jakiegoś listu duszpasterskiego, a jak na razie to nawet szczegółów nie znamy - przynajmniej osobiście nie natknąłem się na tekst wspólnego przesłania o pojednaniu.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-08-2012 [10:49] - NASZ_HENRY | Link:

robi te plany na trzeźwo czy PO dostawie gorzkiej wyborowej od przyjaciela Palikota ;-)

Obrazek użytkownika wicenigga

12-08-2012 [14:47] - wicenigga (niezweryfikowany) | Link:

Siedzi taki chrabia pod żyrandolem i miota jak chce całą Polską, od - "Polsce nikt nie zagraża", do - "Polska potrzebuje tarczy antyrakietowej".

A minęły raptem dwa lata i nic szczególnego się nie wydarzyło, co by uzasadniało ten prodżekt.

Obrazek użytkownika kano

12-08-2012 [19:15] - kano | Link: