Putin wręcza nagrodę Tuskowi

Putin wręcza nagrodę Tuskowi

Dziś wieczorem pojawiła się informacja, że Donald Tusk otrzymał "Nagrodę Europejską"

http://fakty.interia.pl/polska...

Informacja PAP, krótko podaje jaka jest to nagroda

"Nagroda Europejska jest przyznawana od 2006 roku przez Fundację Hans Ringier Stiftung, założoną przez największą szwajcarską grupę wydawniczą Ringier Holding AG. Otrzymują ją osoby, które wyróżniły się w dziedzinie stosunków europejskich:"

"Posmoleńska" Polska wymaga, aby w działaniach rządu Tuska szukać "podwójnego dna".

Dziś zajęło to kilka minut.

Zgodnie z informacjami dostępnymi w internecie od 2006 roku głównym doradcą grupy Ringier Holding AG w zakresie polityki zagranicznej jest nie kto inny jak... Gerhard Shroder.

http://query.nytimes.com/gst/f...
http://en.wikipedia.org/wiki/R...

" Former chancellor Gerhard Schröder, who is 61, has taken a job with the Swiss publishing house Ringier A.G. as an adviser on international political affairs. Ringier, based in Zurich, said in a statement that Mr. Schröder would also return to work as a lawyer in his Berlin practice and write a book about his life. On Wednesday, Mr. Schröder gave up his seat in the Bundestag, the lower house of Parliament. Victor Homola (NYT)"

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą. Gerhard Schröder były Kanclerz Niemiec (SocjalDemokrata) po skończeniu kadencji dostał posadę prezesa niemieckiego oddziału Nord Stearm AG, czyli firmy zarządzanej przez rosyjski Gazprom, który jest tajną bronią Putina. Firma ta zbudowałała gazociąg Nord Stearm, który za przyzwoleniem Tuska zablokował port w Świnoujściu i pozbawił Polskę możliwości realizacji planów na dywersyfikację dostaw gazu.

Poza pracą dla Putina Gerhard Schröder zasłynął także przez ostatnie lata z bycia wielkim obroncą W. Putina i Rosji, krytykując min. Czeczenię, Gruzję i Estonię za jej próby uniezależnienia się od Rosji.

http://www.economist.com/node/...

Nie dziwi to biorąc pod uwagę, że jak wynika z tego dobrego artykułu poniżej

http://www.spiegel.de/internat...

Gerhard Schröder razem z rodziną spędzał wakację w willi Putina w Soczi gdzie był przez niego goszczony

Biorąc pod uwagę jego stanowisko w koncernie Ringier Holding AG oraz jego bardzo bliskie relacje z Putinem można śmiało powiedzieć, że dziś Donald Tusk dostał nagrodę od samego Władimira Putina za ujeżdżanie "rosyjskiego konia trojańskiego" Europy. W związku z nagrodą dla Donalda Tuska szampany poza Warszawą strzelają pewnie dziś w Moskwie. Oczywiście tradycyjnie jak to sowieci na polski koszt. 

P.S

Lisweek na usługach mordoru.

Jarek Cimrman, 5 sierpnia, 2012 - 11:17
Ringier Holding AG jest stuprocentowym właścicielem Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o., wydającego gazety Fakt, Forbes i Newsweek przez złośliwych zwany Lisweekiem. Czy T. Lis jest tutaj produktem, czy jednym z architektów?

http://www.niepoprawni.pl/blog...

oraz

http://www.ringieraxelspringer...

teraz już wiadomo czemu "Fakt" lansuje Kasię Tusk. W końcu tatuś zbiera zasługi dla Gerharda i Włodzimierza.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika nurni

05-08-2012 [00:00] - nurni (niezweryfikowany) | Link:

ciekawe ustalenia.

Obrazek użytkownika ellenai

05-08-2012 [00:38] - ellenai | Link:

Szukajcie, a znajdziecie :)
Nic się nie dzieje przypadkiem, a już w szczególności w polityce.
Bardzo interesujące te powiązania.

Obrazek użytkownika ndb2010

05-08-2012 [00:48] - ndb2010 | Link:

Biorąc pod uwagę pozostałe osoby które otrzymały tą nagrodę widać, ze są to nazwiska osob które przysłużyły się Rosji. pozdr.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-08-2012 [08:27] - NASZ_HENRY | Link:

moskiewskie gazety już pisały Tusk "nasz człowiek w Warszawie" ;-)