Z nożem na Coryllusa, z maczetą na „Ajja'toyaha”

Tak do  pierwszego z wymienionych w tytule notki, jak i drugiego (w domyśle), mam kontekst  niejako finansowy.
Książkę Coryllusa kupiłem, a na  Ajja'toyaha  sms-sa  (płatnego) wysłałem, by został człowiekiem Internetu w wydaniu „beta”.
Ajja'toyaha zostawmy na boku, bo on tu jeszcze się nie udziela.
Pozostaje nam Twórca Coryllus, taki Uczeń Czarnoksiężnika z bajki Disneya. Gdy mu "Mistrza" zabraknie, to sam nigdy w życiu sobie nie poradzi, przynajmniej blogosferowo. 
Najlepszy uczeń nieobecnego (jeszcze) Ajja'toyaha.
To tandem tak doskonały, że aż boski.
FYM przy nich  odpada bezdyskusyjnie.
Fiksacje mogą mieć różne oblicza.
Tak więc wybaczcie mi te  moje noże i maczety.
 
P.S.
 
Nienawidzę takich twitterowskich tekstów jak ten, więc spluwam sam  sobie do rękawa.
A fe….
Link do jakże pouczającej bajki:

http://youtu.be/XChxLGnIwCU

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Logan3331

13-07-2012 [06:11] - Logan3331 (niezweryfikowany) | Link:

Który to stworzył konto "icognito" - Coryllus czy toyah ?
To paranoja - wczoraj jeden pean na czesć bajarza dziś drugi ....
Jutro wymyślicie nowe konto i nowąreklame, bo poczytność własciwego konta Coryllusa spada ?
Zenada ...

Obrazek użytkownika Logos

13-07-2012 [08:38] - Logos | Link:

Najgorsze jest to, że ma kilku 3? fanów (zaraz tu pewnie wpadną i nas), którzy oplują człowieka od ruskich agentów i alkoholiczek (jak pewną Gościówę), gdy go skrytykuje. O ile sam pan C. nie "obszcza" internauty jak on to ładnie określa - to nie moje słowa to cytat ten w cudzysłowie. Diagoza: megalomanus maximus, criticantus coryloidus. Cytat niezbyt dokładny: "..my z toyahem jedyni niezależni blogerzy"...

Obrazek użytkownika Logos

13-07-2012 [09:37] - Logos | Link:

Warto by zrobić liste osób skrytykowanych, oszkalowanych, zdeprecjonowanych przez tego corylusa. Ciekawe czy ktoś to zrobi, teoretycznie powinna byc druga strona - lista pochwalonych, coś czuje, że będzie 1 osoba : ajja'toyah.
Sam juz doliczyłem sie prawie 10 zacnych ludzi, co nie znaczy bez wad czy ktorych nie można krytykować - ale na argumenty, merytorycznie a nie na widzimisię dla autopromocji. Zem tak wielki iz Łysiak czy Ziemkiewicz dla mnie to taki i owaki.