Co robić? Odpowiedź dla Pani Ewy Stankiewicz.

Szanowna Pani Ewo , pani felieton „Co robić” dotyka samego sedna sprawy i określa aktualna sytuacje Polski .Jak Pani stwierdziła w Polsce mamy obecnie  zabójców /zamachowców / albo szantażowanych przez sowietów agentów . Bardziej prawdopodobna jest wersja szantażowanej agentury na podstawie  obserwacji sceny politycznej  od 1989 roku. Na scenie politycznej wystawiane są różne sztuki ale aktorzy ci sami od 23 lat .Na moje pytanie zadane na forach internetowych „ Co zrobicie z tym faktem jak się okaże ze w Smoleńsku zamordowano Polaków?” zapanowała cisza….. wymowna cisza . Pozwolę sobie nakreślić moja wizję „Co robić?”. Aby odpowiedzieć na to pytanie najpierw należy zdiagnozować obecne polskie społeczeństwo
1. Społeczeństwo jest podzielone na grupy:
- patrioci
- ludzie władzy
- ludzie świętego spokoju
- lemingi
Chwała Tuskowi za to że swoja nienawiścią do Polski  podzielił polskie społeczeństwo bo tym samym odwrócił proces na którym zależało komunistom czyli stworzenie wrażenia że nie ma winnych , nie ma agentów , nie ma ośrodków decyzyjnych o Polsce poza Polską  i panuje demokracja . Obecnie oceniam to tak
- patrioci i elektorat prawicy ok. 6 milionów
- ludzie władzy ok. 5 milionów wraz z rodzinami
- ludzie którzy chcą świętego spokoju to ok. 10 milionów ludzi
- lemingi ok. 1 miliona
Co robić?
Po Smoleńsku doszło do bardzo dużej aktywności postaw obywatelskich .Do grupy patriotyczno-moherowej dołączyli ludzie świętego spokoju . Bariera strachu i niewychylania się została złamana. Rozpoczął się proces przebudzenia , lecz został zmarnowany przez Pana Kaczyńskiego a raczej jego doradców . Wybory Prezydenckie były do wygrania gdyby fakty o których wiedzieli już ludzie z PIS zostały ujawnione .Udawanie i wygładzanie faktów przyniosło taka a nie inną sytuacje . W ciągu 14 dni po katastrofie sondowano do czego posunie się polskie społeczeństwo …… ale elita nie dała jasnego sygnału. Tam na Krakowskim Przedmieściu ludzie wiedzieli że zabito 96 Polaków. Po katastrofie Smoleńskiej egzamin na 6 zdały inicjatywy obywatelskie m.in. takie jak Solidarni 2010 i inne. PIS jako partia zawiódł na całej linii , w biurach partii pojawiali się ludzie chętni do wstąpienia ,chętni do działania….. niestety funkcja i sposób  baronów udzielnych spowodowała utratę tej grupy społecznej  . Trzeba powiedzieć wprost struktury PIS nie zdały egzaminu .Zmarnowano możliwość zdobycia dziesiątek tysięcy nowych członków . To co się obecnie dzieje to próba naprawy tamtych błędów. Najbardziej cieszy aktywność obywatelska w protestach i marszach .Nas musi być widać.
Propozycje co robić!
Celem jasno określonym winno być zdobycie władzy .Realna władza to decyzje i działanie . Wielokrotnie już pisałem że tylko wspólne działanie różnych grup społecznych i politycznych jest w stanie pod jasno określonymi celami do zwycięstwa . Te cele już są , program PIS już jest, projekt Polska już funkcjonuje . Należy z tych programów wytypować 10 jasnych , prostych i zrozumiałych dla ludzi i  je promować. Zwycięstwo osiągniemy we współpracy , dlatego należy się tylko cieszyć iż ludzie pokroju kluzik i Ziobro opuścili nasze szeregi .Należy stworzyć struktury  Państwa drugiego obiegu gdzie elita będzie „ sztabem „ i będzie formułowała cele do osiągnięcia i struktury regionalne . Musimy zagospodarować AK-tywność ludzi którym się jeszcze chce. Winni być wyznaczeni ludzie w regionach którzy pełnić będą odpowiednie funkcje polityczne i administracyjne po przejęciu władzy . Potrzeba nam mediów niezależnych aż dziw bierze że PIS nie uruchomił do tej pory własnej telewizji  lub fundamentów do jej powstania . Bez dostępu do społeczeństwa z informacją …. Przegramy .Oczywiście pozostaje nam jeszcze ulotkowanie , blogowanie itd. …. Moim zdaniem należy powołać fundusz który zorganizuje nam dostęp do możliwości prezentowania naszych poglądów .Media wygrywają wybory i ci co liczą glosy więc już czas najwyższy abyśmy w nie zainwestowali . Ostatnia akcja mężów zaufania to totalna klapa …. Bez możliwości dozoru wyborów pozwalamy na fałszerstwa i wożenie kart wyborczych w bagażnikach lub kupowanie głosów jak w Wałbrzychu .Potrzeba nam struktur i dobrej organizacji . Ale najważniejsze jest to aby już były prezentowane gotowe ustawy i aby już były prowadzone konsultacje ze społeczeństwem aby w momencie gdy wygramy nie zwlekać lecz szybko je wprowadzać . Smoleńskiem nie wygramy wyborów , za Smoleńsk rozliczymy winnych po zwycięstwie . Moim zdaniem powinny być trzy punkty główne naszego programy :
1.Gospodarka
2.Rodzina
3.Mlodzież i dzieci
Sanacja Polski musi być jasno określona .Strategia  działania musi być zrealizowana do końca .Odkłamać Polskę  po działaniach propagandy Tuska jest naprawdę trudnym zadaniem ale wiem ze naród , który w swojej historii zatrzymał nawałę Turków i islamu , który zatrzymał nawałę bolszewików na Europe i tym razem stanie na wysokości zadania i ZWYCIĘŻY.Szczęść nam Boże

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marco.kon

05-07-2012 [09:48] - marco.kon | Link:

To co proponujesz ja promowałem od dawna. Ale obecnie mam niejakie wątpliwości czy to jest realne. Moim zdaniem mało realne. Dlaczego ? Określiłeś że ludzi "świętego spokoju" jest ok. 10 milionów. Moim zdaniem jest ich daleko więcej, ponad 15 milionów, wliczając młodzież od 15 roku życia. Czy Jarosław Kaczyński i PiS mogą być zbawicielami Państwa Polskiego ? Czy będą w stanie stworzyć szeroki front narodowy ? Co do tego też mam wątpliwości. Szeroki front narodowy MUSI uwzględniać też ateistów, tych którzy nie walczą z katolikami. Musi uwzględniać też byłych członków PZPR, których było ok. 3 milionów, w zdecydowanej większości uczciwych polskich patriotów.(nie mylić z Księżmi Patriotami). PiSowi odpowiada rola wiecznej opozycji, mając poparcie ok. 5 milionów Polaków nie muszą się martwić o przyszłość własną, zawsze dostaną się do parlamentu, dopóki on będzie istniał jako parlament państwa polskiego. Zresztą narodowe parlamenty nie mają już większego znaczenia. Polską i Europą rządzą urzędnicy z Brukseli i Berlina.
Piszesz również o błędach Jarosława Kaczyńskiego, z tym również się zgadzam. Moim zdaniem tylko ujawnienie prawdy o agenturze wpływu w strukturach PiS, prawdy o okrągłym stole i magdalence, prawdy o "prywatyzacji" majątku narodowego, prawdy o tym dlaczego Jarosław Kaczyński musiał zrezygnować z rządzenia, prawdy o tym kto namówił Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do lotu samolotem do Smoleńska. Tylko prawda może wyzwolić inicjatywę społeczną i przywrócić zaufanie do PiS.
Piszesz również od niechęci baronów terenowych do rozwijania partii. Nie wiem jak to jest, gdyż nie próbowałem wstąpić do PiS ale nawet z prób mojej aktywności na niezależnej wynika ciekawa dla mnie obserwacja. Próbowałem założyć swojego bloga. Zwróciłem się do admina, przesyłając treść artykułu który chciałem zamieścić jak pierwszy.
"Mój punkt widzenia" . Było to rozszerzenie artykułu który zamieściłem w Dziennikarstwie Obywatelskim na Onecie. http://tnij.org/p57r. I co ? I nic ? Nie mam bloga. Jestem niepoprawny politycznie, zbyt niezależny jak na niezależną.

Obrazek użytkownika Reytan

05-07-2012 [17:19] - Reytan | Link:

Nie jesteś patriotą tylko prowokatorem,i być może ,agentem Wroga.
Zapamiętaj sobie do końca życia !
Kto publicznie atakuje Jarosława Kaczyńskiego (ponieważ jest Przywódcą Narodu Polskiego) oraz Prawo i Sprawiedliwość (ponieważ jest jedyną polską partią polityczną,i dlatego jedyną naszą nadzieją na obalenie Komuny i przywrócenie Polski) jest WROGIEM NARODU POLSKIEGO.
To jest Pierwsze Przykazanie każdego PATRIOTY.

Obrazek użytkownika Leszek Witkowski

25-11-2012 [01:15] - Leszek Witkowski | Link:

Czy ten facet na glowe upadl, czy sie nazarl szaleju ??
Moze czytac nie umie ?
Cosik dziwnie gada.

Obrazek użytkownika kat

05-07-2012 [20:04] - kat | Link:

Osobiście jest mi przykro że nie jesteś blogerem ale to nie ode mnie zależy .Uważam że twój głos jest jednym z głosów i poglądów , które winny się ścierać .Na tym polega demokracja i wolność słowa .Nie zgodzę się z tym że PIS odpowiada wieczna rola opozycji .Rzecz wygląda tak że sam Pan Jarosław bez naszej pomocy nie wygra dla nas Polski . Musimy mu w tym pomóc . To jedyna osoba która może i jak widze chce skupić centrum i prawicę w jedno . Pozdrowka marco

Obrazek użytkownika Reytan

05-07-2012 [21:23] - Reytan | Link:

do "ścierania się" i do "wolności słowa" na portalach patriotycznych.
Ubeka i Ziobrzystę poznać łatwo.
Oszukują nas ,poprzez zmianę znaczenia pojęć.
Jesteś taki sam jak Michnik i Ziobro.
Podstępnym manipulatorem,oszustem i kłamcą.

Obrazek użytkownika PS

05-07-2012 [14:03] - PS | Link:

właściwie to chyba jeszcze nikt tego wprost nie napisał, przynajmniej nie czytałem. Rzeczywiście problem jest poważny, a nawet dotyka racji stanu. W sytuacji, kiedy nawet tę rację faktycznie lub deklaratywnie zawłaszczono:

"to ja decyduję, co jest polską racją stanu" - przypomnę odzywkę PDT do rodzin smoleńskich

celowym wydaje się uświadamianie społeczeństwa, w tym także lemingów jednak. I ten artykuł z pewnością się do tego przyczynia, chyba tak go odbiera każdy, kto ma otwarty umysł i odrobinę odwagi wystarczającą do tego, by samodzielnie pomyśleć.

Aktualnie prowadzimy badania nad świadomością i przyczynami zjawiska zwanego lemingozą i tak np. Coryllus wysnuł tezę, że:

"lemingi boją się Donalda Tuska" http://naszeblogi.pl/30488-kog....

Ja osobiście myślę, że to kwestia kształtowania świadomości na podobnej zasadzie jak kreowanie mody, to jest trendy, a tamtego należy się wstydzić, bo jest staroświeckie i w ogóle obciachowe, żenada, żałosne, totalne dno, faszyzm, nieodpowiedzialność i różne takie przymioty - łatki dokleja się jednak głównie J. Kaczyńskiemu. I to może wskazywać, że się go boją. Gdyby nic nie było na rzeczy - psy by tak niego i na PiS-a nie szczekały.

Niestety agentura posiada znacznie potężniejsze środki - pieniądze i siły, w tym także niestety te, które powinny w normalnym państwie strzec jego niepodległości i niezależności.

Co w tej sytuacji możemy zrobić? No cóż, widocznie nie jestem najmądrzejszym z ludzi, nie bardzo wiem, nie mam pomysłu, niestety. Nawet gdybym miał, to czy ktoś mnie posłucha. Niemniej jednak nie szerzę defetyzmu, raczej zachęcam do dyskusji i wymiany poglądów, do potraktowania tej notki serio. "Co dwie głowy, to nie jedna". Już tu widzę znacznie więcej sensownych wypowiedzi (komentarzy).

Dołożę jeden pomysł - ośmieszać na blogach działania agentury, pokazywać ich bezczelność, chamstwo i kłamstwa.  

Np.:

Polska nie jest kondominium, a Graś się tylko pochwalił znajomością języka.

W jakim języku rozmawiali Tusk z Putinem na molo?

Czy czytelnicy Gazet Wyborczej wiedzą, że Nadredaktor Adam mówi po rosyjsku? Że ich Autorytet bywa w Moskwie?

http://beatrycze.nowyekran.pl/...

http://www.youtube.com/watch?f...

To rzeczywiście znakomite postawienie problemu. Chociaż z drugiej strony się zastanawiam, czy nie zastosować taktyki pseudo akceptacji wroga. Ludzie tak mają, że potrzebują akceptacji i miłości, nawet taki Nadredaktor i inni oszczercy. Myślę, że powinniśmy być w tym działaniu jeszcze bardziej przebiegli, nawet niż oni, jeśli możliwe, a przede wszystkim zachować spokój i trzeźwość myślenia. Rozwiązanie siłowe wydaje się być bez sensu, jeśli stoją za nimi potężni mocodawcy. I wbrew pozorom nie tylko Moskwa, do której pielgrzymuje AdaM. Kapitał AGORA S.A. pochodzi prawdopodobnie z USA, a więc prawdopodobnie z kręgów żydowskich, bo oni co nie jest tajemnicą mają kasę i wpływy (lobby & inne takie).Oczywiście nie należy głupio potępiać tego w czambuł, czy się  brzydzić na zasadzie antysemityzmu, to prymitywne i niezdrowe. Chodzi raczej o uświadomienie problemu i znalezienie rozwiązań korzystnych dla Polski. Nie łudźmy się, w otwartym konflikcie z Rosją i sterowaną przez Izrael Ameryką nie mamy szans, nawet gdybyśmy chcieli pokazywać swoje co to nie my. 

Pani Ewie należy podziękować, co jeszcze raz czynię, za odważne i sensowne postawienie problemu, za zwerbalizowanie tego, co wielu z nas myśli i czuje, ale jakoś chyba zajmowaliśmy się szczegółami i nie zdefiniowaliśmy istoty. Ona to zrobiła, chociaż mam wątpliwości, czy sama, czy tylko się podpisała pod pracą zbiorową, co oczywiście nie umniejsza rangi i wartości artykułu. 

SZACUN Pani Ewo!

Obrazek użytkownika kat

05-07-2012 [20:06] - kat | Link:

masz racje .Praca u podstaw to fundament naszego zwycięstwa... a propos pisania wtym stylu to nie chwaląc się też juz ten temat podnosiłem .Ale Szanowna Pani Ewa budzi mój szacunek i oby Pan Bóg miał ja w swojej opiece . To jedna z osób którą darzę najwyższym szacunkiem ....... pzdr.

Obrazek użytkownika Rudy102

05-07-2012 [15:27] - Rudy102 | Link:

Autor wpisu mądrze i logicznie zanalizował przyczyny dotychczasowych porażek i wyciągnął równie mądre, logiczne wnioski na przyszłość. Oczywiście forma wypowiedzi narzuca mocną skrótowość i maksymalne uproszczenie argumentów. Udało mu się jednak w tak krótkiej i uproszczonej formie sięgnąć sedna sprawy.
Co do przyczyn dotychczasowych niepowodzeń zawinionych przez aparat PISu w 100% się zgadzam. Mimo, że bez PISu nie jesteśmy w stanie wygrać tej batalii o dusze i umysły narodu, jednak to właśnie aparat PISu (łącznie z samym prezesem) podłożył się przeciwnikom wielokrotnie. Nie będę wchodził w szczegóły, bo wszyscy wiedzą "o co kaman". Jednak bez prezesa i jego partii już dawno bylibyśmy "ugotowani".
Co najważniejsze: musimy podjąć się wykonania żmudnej, mało efektownej pracy u podstaw. Można powiedzieć nawet "tytanicznej" - biorąc pod uwagę poziom demoralizacji Polaków - roboty. Właśnie nie tylko pracy - ciężkiej, nie dającej widocznych z pozoru efektów - roboty. Efektów możemy się spodziewać po latach, może nawet dopiero w następnym pokoleniu. Przykro o tym myśleć, bo ostatnio takich argumentów używali 19-wieczni intelektualiści w Polsce pod butem ruskich i teutońskich satrapów. Jednak się doczekali (no przynajmniej ich dzieci).
Mam nadzieję, że nam jednak będzie dane oglądanie owoców naszych wysiłków.
Z szacunkiem dla autora.

Obrazek użytkownika kat

05-07-2012 [20:09] - kat | Link:

Mam nadzieje że to TY jesteś tym rudym 102 z onetu .Ludzie potrzebują czytać esencje dlatego w telegrafie i skrótowo .Tak czeka nas praca u podstaw ale uważam że jeszcze za naszego życia w Polsce nastąpi przełom. Kłaniam się nisko i pozdrawiam

Obrazek użytkownika Daf

05-07-2012 [17:51] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

do art.p. Ewy Stankiewicz z dn. dzisiejszego napisalam nast. komentarz ( godz. 12.32 ):
Co robic !
Przeksztalcic ruch Solidarni2w partie polityczna. Ta nowa partia, pod kierownictwem p. Ewy Stankiewicz, osoby niezwykle odwaznej, madrej, prawej i inteligentnej, powinna zajac sie naprawa Rzeczpospolitej. Innych mozliwosci obecnie nie widze.
Ze to trudne zadanie ? A co w zyciu jest latwe ? Pani Ewa Stankiewicz ma dobrych wspolpracownikow, napewno sobie poradzi. Potrafili zorganizowac ruch spoleczny - podpisywanie petycji do Bialego Domu w sprawie Smolenska.
Wyglaszaniem przemowien, narzekaniem, krytykowaniem, monologowaniem, nic nie uda sie w Polsce zmienic !
Ja moglabym ta nowa partie systematycznie popierac finansowo. Co Panstwo o tym sadzicie ?
( dwie osoby moj pomysl poparly )
Ponadto, na Blogu p. posla Kuzmiuka: " Szalenstwo medialne Euro 2012 sie konczy i wraca szara rzeczywistosc " i " " Pierwszy bilans Euro 2012 " napisalam, jakie zmiany i jak nalezaloby moim zdaniem w Polsce przeprowadzic.

Pana propozycje sa bardzo interesujace, a co Pan sadzi o moich ?
Serdecznie pozdrawiam,

Obrazek użytkownika kat

05-07-2012 [20:12] - kat | Link:

Pani Ewa ma u mnie wielki szacun .Zakładanie partii przez Solidarnych 2010 nie zmieni sceny politycznej bo jest to ruch szczerze patriotyczny i posmoleński .To tylko dodatkowe koszty , gdyż Pani Ewa I Solidarni 2010 popierają Pana Kaczyńskiego . Natomiast uważam że Solidarni 2010 winni się znależć w szerokiej koalicji z PIS i pełnić  tam kierownicze role .Pozdrówka

Obrazek użytkownika Daf

05-07-2012 [21:36] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Bardzo dziekuje za Pana opinie - sprowadzil mnie Pan na ziemie ! U nas wlasnie z pewnej inicjatywy obywatelskiej powstala przed laty partia zielonych. Myslalam, ze w tym kierunku zmierza ruch patriotyczny Solidarni 2010.
Dziekuje i pozdrawiam,

Obrazek użytkownika Jolanta Pawelec

21-10-2012 [19:58] - Jolanta Pawelec | Link:

Nie daj Boże aby się spełniły. Potrzeba nam polityków - nie amatorów.

Obrazek użytkownika Reytan

05-07-2012 [20:29] - Reytan | Link:

Pani Ewa Stankiewicz jest Polką i patriotką,i dlatego popiera wyłącznie jedyną polską partię polityczną,Prawo i Sprawiedliwość,naszą Jedyną polityczną nadzieję do przepędzenia ścierwa komunistycznego ze sceny politycznej.
Solidarni 2010 nie tylko jest niepodległościowym patriotycznym stowarzyszeniem politycznym.
Odegrało ono zasadniczą rolę w wyborach ,wspomagając PIS w KLUCZOWYCH sprawach.
Z pewnością jest tylko kwestią czasu,gdy będziemy widzieć w Sejmie przedstawicieli Solidarnych we Frakcji PIS-u.
Tak jak przedstawicieli wielu dziesiątków innych organizacji społecznych ,które już teraz pracują we Frakcji PIS-u na zwycięstwo Polski.
PIS ZAWSZE był federacją dziesiątków i setek róznych sił i organizacji społecznych.
I tylko PIJAR ubecki taki jak dyzurnych GWna na patriotycznych portalach zaprzeczał takim sprawom powszechnie znanym i próbował z PIS-u robić sektę ,bądź getto.
Jest zupełnie odwrotnie .
To PO jest gettem i sektą.
Sektą kryminalnej mafii,i komunistycznych zbrodniarzy,oderwanych całkowicie od społeczeństwa.
Ludzi można oszukiwać poprzez telewizję,ale te chamy sowieckie i tak nie będą się spoufalać z tymi Polakami i katolikami,którymi przecież tak naprawdę pogardzają,i których śmiertelnie nienawidzą.

Obrazek użytkownika dogard

05-07-2012 [18:12] - dogard | Link:

juz w tym momencie sa w zamrazalce istotne projekty ustaw, kopaczka jak komoruski, z pewnoscia ich nie uruchomi.Najpierw musza przygotowac POlszewicki gniot na dany temat-tu nic sie nie przeskoczy. Kto sie nawet srednio interesuje polityka musi znac problematyke wystapien PiS we wszystkich dziedzinach.Widze tu ogrom dobrej pracy. Kto sie zniecheca drobiazgami w biurach poselskich ten nie jest wart wiekszej uwagi, bo prawdziwi pomagierzy zawsze dotra do struktur terenowych. Trudno namawiac pisowcow aby idac tropem POlszewikow obiecywali przyszle nagrody, juz mielismy lipinskiego. Sprawa mediow ,szczegolnie tv , jest szalenie delikatna--casus walendziaka wystarczy.Za te robote musza sie wziasc zawodowcy z branzy , experci i dobrzy dziennikarze.Bedzie dobry projekt, z pewnoscia znajda sie udzialowcy ,z tych wiekszych.Dla pozostalych tez winno znalezc sie troche akcji.Absolutnie nie zgadzam sie z teoria,iz wybory prezydenckie byly do wygrania.Totalna bzdura.To ,ze wlasnie JARKOWI udalo sie osiagnac tyle glosow jest jego osobistym sukcesem. Obecnie najwazniejsza sprawa jest stworzenie bloku wyborczego ,nie tylko z JURKIEM; skad zreszta takie wyroznienie,ale ze wszystkimi strukturami antyPOlszewickimi.Juz jest ich sporo.Jak ta sprawa zostanie zrealizowana bedzie ostatecznym testem dla przywodztwa JARKA.ZRESZTA LATKA LECA. Osobiscie widze ogromna role dla MARTY---wiadomo w czem rzecz. To bedzie ogromny plus przy wyborach.

Obrazek użytkownika kat

05-07-2012 [20:17] - kat | Link:

Mam nadzieję ze Pani Marta zechce kontynuować dzielo ś.p rodziców. Na razie niekwestionowanym liderem prawicy jest Pan Kaczyński . Jesli chodzi o media to PIS to zaniedbał . Nie jest problemem stworzenie spólki prawa handlowego i otrzymanie koncesji . Oczywiście nie oczekuję że PIS to zrobi ale 5 000 000 ludzi złozy się na medium dzięki któremu wygramy . mohery to doskonali organizatorzy i fachowcy. Kongrs wolnych Mediów winien stworzyc zalążek tej wolnej telewizji i radia.Panu Sakiewiczowi się udało z GPC..... i tak róbmy.Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kat

05-07-2012 [20:19] - kat | Link:

zapomniałem o ustawach ..... one leżą w zamrażarce ale ludzie ich nie znaja .Muszą byc propagowane i powinny być konsultowane ze społeczeństwem

Obrazek użytkownika ewastankiewicz.pl

03-09-2012 [20:53] - ewastankiewicz.pl | Link:

na stronie www.ewastankiewicz.pl ukazał się ciekawy komentarz/pytanie, wklejam więc:

- czy mówiąc o społeczeństwie podzielonym na grupy , mówi o społeczeństwie? ( społeczeństwo to organizm wzajemnie się dopełniający, struktura współzależności i współdziałania) Mamy do czynienia z destrukcją społeczeństwa.Jak reanimować organizm społeczny?

- “Pis jako partia zawiódł na całej linii” – Kto zdaniem Pana nie zawiódł? Albo zawiódł na pewnych tylko odcinkach?
 

- “Nas musi być widać” – no i widać w tych marszach. Ale czy słychać? Ale czy jest donośnie artykułowany protest? Czy jest siła? Czy tylko liczba?- jest defilada. No to oglądają.
 

- “Są cele, są programy …” – Ano są i są Pis-u – są i co ? Kto je przedsięweźmie i zrealizuje?
 

(...)
całość: http://ewastankiewicz.wordpress.com/2012/09/03/kat-co-robic-odpowiedz-dla-pani-ewy-stankiewicz/#comments

Obrazek użytkownika Jolanta Pawelec

21-10-2012 [09:36] - Jolanta Pawelec | Link:

Przypominam Szanownemu "blogerowi" - że nie wyrażałam zgody na dysponowanie przez Pana moimi komentarzami ( i to w sposób tak dowolny) ani też żadnym z mich tekstów. Zaznaczałam ! - że napisane zostały w kontekstach, w których mają pozostać ( przeznaczone są dla inteligentnego czytelnika) - nie dla dowolnych manipulacji. Stosować prawo autorskie - to mam nadzieję - Pański obowiązek.

Obrazek użytkownika kat

21-10-2012 [20:22] - kat | Link:

proszę wybaczyć ale to nie ja zamieściłem ten wpis.... kłaniam się nisko i pozdrawiam

Obrazek użytkownika Jolanta Pawelec

21-10-2012 [22:22] - Jolanta Pawelec | Link:

Dziękuje Kat - za reakcję. Uwaga dotyczyła wpisu konkretnego - też blogera, choć doprawdy nie znam Jego oryginalnego tekstu.Za to specjalizacja w wyklejankach - a, i jeszcze w kasowaniu wpisów, powiedzmy, nie wasalnych ( taka prywatna cenzura - w głoszonej programowo walce z cenzurą ). Przepraszam za nieporozumienie, pozdrawiam.

Obrazek użytkownika ewastankiewicz.pl

05-09-2012 [07:46] - ewastankiewicz.pl | Link:

"Panska wypowiedz jest jedna z najbardziej pozytecznych i sensownych analiz z lotu ptaka, jakie na tej witrynie przeczytalam: mysli Pan w sposob uporzadkowany, pozytywny, potrafi Pan oddzielic to, co wazne od nieistotnego i sprawnie ogarnia Pan calosc. Ma Pan ogromny potencjal organizacyjny i intelektualny.
Podzielam w zasadzie wszystkie punkty Pana analizy i zgadzam sie z wnioskami.
Na tym etapie najwazniejsza rzecza jest to, czy takim ludziom, jak Pan rzeczywiscie PiS otworzy drzw i nastawi uszy, ... "

całość tutaj: http://ewastankiewicz.wordpress.com/2012/09/03/kat-co-robic-odpowiedz-dla-pani-ewy-stankiewicz/comment-page-1/#comment-458