Komunikat nr 6 Nasze blogi -

Witam serdecznie. Mamy wreszcie dodatkową stronę zawierającą blogi. W pierwszej kolejności zalecam zapoznanie się z NASZYMI ZASADAMI. To bardzo cenne rozwinięcie dotychczasowego regulaminu. Teraz mamy nadzieję, wzrośnie ilość blogerów, komentarzy i czytelników. Mamy więc broń do skuteczniejszego przeciwstawienia się dominacji reżimowych mediów. Oczywiście nie ominie nas wściekły atak trolli. Jednak myślę, że jak zwykle wspólnymi siłami pokonamy przeciwnika. Do boju !!! Zespół moderatorów pozdrawia Państwa. Morus 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kokos26

24-06-2012 [19:46] - kokos26 | Link:

Nie widzę zakładki umożliwiającej dodanie nowego wpisu?

Obrazek użytkownika elig

24-06-2012 [20:45] - elig | Link:

W zakładce "Moje wpisy" na pierwszej stronie są najstarsze, a na ostatniej - najnowsze.  To bardzo niewygodne dla czytelników.  Powinno być odwrotnie /tak jak było przedtem/.

Obrazek użytkownika k.kubas

24-06-2012 [23:53] - k.kubas | Link:

Serdeczne dzięki za uwagę :)

Obrazek użytkownika Janko Walski

25-06-2012 [01:44] - Janko Walski | Link:

O tym jak bardzo potrzebne jest poszerzanie wolnego słowa przekonałem się jadąc dzisiaj przez sześć godzin samochodem i słuchając  po kolei różnych stacji radiowych.

Przypomniały mi się lata po stanie wojennym: sielanka, nic nie znaczące informacje o zeszłorocznym śniegu, sport oraz jałowe rozmowy o niczym z medialnymi "gwiazdami", dzisiaj są to najczęściej członkowie "honorowego" komitetu poparcia Komorowskiego. Same duperele powtarzane w sezonie od lat, z rzadka dawanie odporu, ale bez podania przekazu inkryminowanego - czyli nie wiadomo czemu, wszystko w klimacie obowiązkowego optymizmu połowy lat 80-tych, zanurzone w żenującym zawodzeniu piesniarow w stylu "dancingu" środkowego PRLu (na jedynce).  6 godzin w PRLu - koszmar.
Pozdrawiam,
JW

Obrazek użytkownika Logos

25-06-2012 [06:33] - Logos | Link:

Największym "trolem" jest chyba pewien bloger, którego megalomania czyni większym w jego oczach i pozwala umniejszać naukowcom (sam chyba bez studiów), pisarzom i felietonistom jak Łysiak, RAZ, Warzecha, a nawet całym zespołom redakcyjnym np. Uważam Rze. No i poza MONDROŚCIOM ta jego "kultura osobista".

A poza tym jest OK.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

25-06-2012 [09:03] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Na litość boską!! Mikroskop mam se dokupic do ekranu?!

I takie chytre pytanie...kto będzie decydował,jaki wpis,który bloger,jaki artykuł trafi na SG!?

Nie chcę podpaść,ale mam deja vu...pokój moderacji...szef zmiany...i "puścić,albo nie puścić"?

Miłego dnia...
semper idem

Obrazek użytkownika MegaGościówa

25-06-2012 [17:48] - MegaGościówa | Link:

Tyle. Stop chamstwu, głupocie i niekompetencji.

Obrazek użytkownika Irvandir

26-06-2012 [00:15] - Irvandir | Link:

Dlaczego komentarze pojawiające się jako "ostatnio dodane" nie pojawiają się pod komentowanym tekstem?

Obrazek użytkownika Koczownik

02-07-2012 [21:18] - Koczownik | Link:

Jak mozna zalozyc blog?, bo nijak nie wiem.
Dziekujé za informacjé.
Pozdarwiam.
Koczownik

Obrazek użytkownika Janusz 40

19-07-2012 [21:23] - Janusz 40 | Link:

Nie do końca zrozumiałem zasady obowiązujące przy zakładaniu bloga; tzn. konto założyłem bez przeszkód, ale chyba muszę zwrócić się do administratorów, by zaakceptowali moją kandydaturę na blogera piszącego, nie tylko komentującego.
Zwracam sie zatem; wyobrażam sobie, że miejsce na tym autentycznie niezależnym portalu, będącym ponadto stereoskopowym elementem większego zamierzenia (łącznie z Gazeta Polską i GPC) - powinno być specjalnie chronione - nie tylko przez nieustanna weryfikacje tekstów, dokonywana przez dyżurnych adminów, ale rzeczywiście powinno mieć miejsce wstępne sito weryfikacji o niewielkich oczkach. Nie wszyscy piszący prowadza jednocześnie bezpośrednie życie polityczne, które pozwoliłoby na uzyskanie łatwego polecenia. zapewne niektórzy blogerzy i politycy piszący na "Niezależnej" - takiego polecenia by mi udzielili (gdybym sie o to zwrócił) - z racji wielokrotnego komentowania ich wpisów przeze mnie i czasami nawiązanej dyskusji (Kuźmiuk, Zebe), także znani publicyści (zdaję się - nie piszący na "Niezależnej" (Kostrzewa-Zorbas, czy Warzecha) - też chyba o mnie pamiętają z dobrej strony.
Nade wszystko jednak mogę wskazać na swoje dotychczasowe wpisy na portalach (Salon24 - 426 publikacji, Niepoprawni, na który to portal zostałem zaproszony, także na innych początkujących portalach, na których też byłem zaproszony). większość moich wpisów dotyczyło problematyki ekonomicznej, która dość skromnie prezentowana jest na portalu "Niezależna pl" (poza wspomnianym posłem Kuźmiukiem, jeszcze J. Szewczak, czasem C. Mech i niewielu innych). Kilkadziesiąt moich analitycznych wpisów na wspomnianych portalach dotyczyło kwestii związanych z OFE i z katastrofalnym dla Polskiej gospodarki narodowej pakietem energetyczno-klimatycznym, który - wykazując skrajną nieodpowiedzialność - podpisał w grudniu 2008r. premier Tusk.
Cóż mogę jeszcze napisać; nigdy, także w komentarzach, nie użyłem nieparlamentarnych słów, a w dyskursie używam jedynie argumentów merytorycznych, unikając wszelkich metod erystycznych.
Jeszcze jedna (może nie całkiem poważna) auto rekomendacja - otóż z racji krytycznych artykułów (idących w setki) wobec dyletantyzmu "naszego" premiera zasłużyłem sobie na wroga nr 1 obowiązującej (poprawnej) linii będącej ideologią PO i michnikowskiego salonu; to zaszczytne miejsce przydzieliła mi najzajadlejsza propagatorka i blogerka zafascynowana III Rzeczpospolitą - powszechnie znana dama z Krakowa - RR-K. Spod takiego "pióra" inwektywa - ma walor złotego medalu, o który warto sie ubiegać.

Z poważaniem

Obrazek użytkownika Syneloi

11-12-2012 [10:05] - Syneloi | Link:

Czy nazywając kogoś "wściekły atak trolli" jest się lepszym od osób, które się tak określa?

Obrazek użytkownika grzegorz wysocki

17-12-2012 [07:52] - grzegorz wysocki | Link:

wydaje mi się że wszystko przeczytałem i wypełniłem i dalej nie mogę pisać bloga bo nie wiem gdzie. Czy mi się wydaje czy mam rację?

Obrazek użytkownika Ranger

31-01-2013 [21:04] - Ranger | Link:

Zwolnilo sie jedno miejsce, aktualnie jest 99 blogerow.
Wyslalem e-mail dotyczacy zalozenia blogu "Ranger".

Mozna wejsc?

Obrazek użytkownika arieltiamson

18-06-2013 [09:27] - arieltiamson | Link:

której nie powstydziłby się sam Goebels. Na pytania kierowane do administracji nikt nie odpowiada. Widocznie boją się, żeby ktoś nie przyćmił im gwiazdy niejakiego Seawolfa.

Artykuł o POlicjantach.
Właśnie w TVN pokazują akcje jakiegoś gościa, który z butelką z piwem podpuszczał Policjantów, a potem im uciekał.
Przypomina mi się sytuacja z innym pijakiem spod pomnika na krakowskim rynku, niejakim Przmyku. W tamtych czasach Milicja ścigała pijaków, a dzisiaj... a to co robi dzisiaj można zobaczyć w TVN.