Drodzy Blogerzy i Czytelnicy

Dziś w nocy planowana jest przerwa techniczna w związku z uruchomieniem osobnej witryny blogowej. Prosimy o nie wpisywanie nowych notek od g. 21. W niedzielę rano system blogowy zostanie uruchomiony ponownie. Panel będzie działał jak dotychczas i najnowsze wpisy będą importowane z nowej witryny blogowej na Niezależną. Nowa witryna blogowa będzie działała też niezależnie. Nazwę podamy jutro. Bezpośrednie przejście z Niezależnej będzie na belce menu.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Malibu

23-06-2012 [15:56] - Malibu | Link:

Mam nadzieje że uprościcie proces zakładania konta.

Obrazek użytkownika Józef Darski

23-06-2012 [20:12] - Józef Darski | Link:

zwrócić się do admina - w tym celu kliknąć na odpowiedni przycisk  na belce.

Dotychczasowe kłopoty polegają na tym, że wszelkie pytania kierowane są prawdopodobnie do kierownictwa portalu, o trzy mosty za daleko. Administracja zastrzega sobie jednak prawo decydowania, kto będzie pisał na naszym blogowisku, inaczej - gdyby był to automat - mielibyśmy tutaj osoby zadaniowane.

Obrazek użytkownika semper idem

23-06-2012 [17:56] - semper idem (niezweryfikowany) | Link:

Od miesiąca z hakiem czekam na jakąkolwiek odpowiedź z Redakcji!!
Pisałem na wszystkie możliwe adresy podane w stopce i cisza..

NO TO PUBLICZNIE PYTAM!

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WKLEJENIA ZDJĘĆ ZE SWOJEGO KOMPA?!

Seaman tu kiedys wkleił,a więc mozna...chyba że tylko Seaman może,a inni nie mogą?

Ignorowanie maili i nieodpowiadanie na listy,jest obelżywe w stosunku do blogerów,a także w życiu
prywatnym.

Napisałem tu kiedyś notke na swoim blogu,dostałem X wpisów,tylko jakoś nikt tego nie doczytał
z osób odpowiedzialnych za kontakt.

PS.Coś tu kiedyś ktoś pisał o cywilizacji łacińskiej? Cywilizacji białego człowieka?

Właśnie...

semper idem Patryk G.

Obrazek użytkownika Józef Darski

23-06-2012 [20:10] - Józef Darski | Link:

W panelu jest menu. Na menu jest ikonka: obrazek. Jak się na nią kliknie, pokazuje się forlumarz, gdzie trzeba wkleić adres URL zdjęcia, które wcześniej trzeba umieścić np. na imageshake lub innym portalu-narzędziu do przechowywania obrazków. Wtedy obrazek jest ładowany z tego miejsca.

Niestety, kierownictwo portalu nie ma czasu na tłumaczenie rzeczy oczywistych.  Nie może uczyć i udzielać porad jak korzystać z internetu i komputera.

Czyli, bezpośrednio z komputera nie można, trzeba najpierw obrazem umieściś w necie.

Akurat Pan jest wyjątkowo dociekliwy w szukaniu błędów, ale nie potrafi odróżnić tekstu napisanego na portalu od ładowanego z innego miejsca. Przypominam uwagi (zresztą słuszne co do meritum językowego) jacy to redaktorzy głupi, bo nie wiedzą, że pisze się po cyfrze w datach nazwę miesiąca w dopełniaczu. Tylko, że to nie redaktorzy Niezależnej, gdyż był to import, na który portal nie miał żadnego wpływu. Całej sprawie poświęcił Pan notkę. Czy nie szkoda było czasu? A zatem, najpierw uczymy się sami, potem pouczamy innych.