Kolejna ofiara seryjnego samobójcy!

Portal dziennik.pl podał przed chwilą, że

"Nie żyje Jerzy Pronobis, współpracownik Polskiego Związku Piłki Nożnej, prezes spółki Club&Travel, która zajmuje się dystrybucją biletów, w tym na Euro 2012. Okoliczności jego śmierci nie są jasne. Policja nie wyklucza samobójstwa.

http://sport.dziennik.pl/pilka...

Nazwisko Jerzego Pronobisa pojawia się w nagraniu jednej z rozmów ujawnionych w ubiegłym roku przez Grzegorza Kulikowskiego, które miały sugerować, że w Związku panuje korupcja.

--------------------------------------
Oświadczam, że:

Nie ufam Tuskowi i Putinowi
Mam plany na przyszłość.
Nie mam żadnych myśli samobójczych.

*****
Zatrzymajmy seryjnego samobójce grasującego pod rządami Tuska i Putina zanim sowiecka dzicz wejdzie do Polski.

Zapraszam również na Facebook
http://www.facebook.com/groups...
http://www.facebook.com/AkcjaN...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika PS

19-06-2012 [20:04] - PS | Link:

kolejna ofiara?

Obrazek użytkownika markowa

20-06-2012 [21:28] - markowa (niezweryfikowany) | Link:

ale nie nas!

Obrazek użytkownika PS

19-06-2012 [20:12] - PS | Link:

"Jak dowiedziała się Orange Sport w poniedziałek wieczorem zginął wieloletni współpracownik PZPN Jerzy Pronobis. Kulisy jego śmierci są zagadkowe."

http://sport.wp.pl/kat,68874,t...

Więcej:

"59-letni Pronobis wpadł pod pociąg. Policja wyjaśnia sprawę, ale nie wyklucza, że w tym przypadku doszło do samobójstwa. Dlaczego miałby targnąć się na życie? Tego na razie nie wiadomo."

http://www.sportfan.pl/artykul/wpadl-pod-pociag-dzialacz-pzpn-popelnil-samobojstwo-35140