Wyślij dowód na prowokację policji przed i po meczu Polska-Rosja

Wbrew doniesieniom Gazety Wyborczej zachodnie media nie obwiniają w jakiś szczególny sposób Polaków o "zadymy". Przykładem tego jest tekst na sky.news

http://news.sky.com/home/world...

w którym zwrócono uwagę, że Rosjanie atakowali Policję i że wielu Polaków protestowało przeciw temu marszowi, który był wyjątkowo prowokacyjny. Nawet BBC w pewien sposób pokazała obiektywizm i dała małą lekcję historii.

Zapewne wszyscy pamiętając prowokacje policyjne z marszu 11 listopada 2011 gdy służby i policja w przebraniu demonstrantów prowokowała "zadymy" i paliła własne samochody.
Wiele z nich było UDOKOMENTOWANYCH.

Masz dowód na prowokację policji i służb przed meczem Polska-Rosja w Warszawie?

Jeśli tak, to niezwłocznie wyślij za pomocą formularza na końcu artykułu.

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-18409776

lub na adres: news@sky.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kris przybysz

12-06-2012 [23:26] - kris przybysz (niezweryfikowany) | Link:

Przecież to właśnie ta gadzinówka jest organizatorem antypolskich gebelsowsko-stalinowskich akcji. Taka ich rola. Problem tylko w tym, że są jeszcze tacy co kupują tę gadzinówkę faszystowskich gwizdków blumsztajnów.

Obrazek użytkownika fritz

12-06-2012 [23:40] - fritz (niezweryfikowany) | Link:

göbbelsowskim stylu. Montuja bezczelnie zaklamane programy, z Polski pokazuja, przeprowadzaja wywiady praktycznie tylko ze srodowiskim michnikowszczyzny.

Przesylanie czegokolwiek do BBC jest czystym marnowaniem czasu.
Jest nawet niebezpieczne.
Zostanie wykorzystane przeciwko Tobie, znaczy Polsce.

Obrazek użytkownika ndb2010

12-06-2012 [23:54] - ndb2010 | Link:

tym bardziej trzeba wyslac. jak bede chcieli zmontować to zmontują ale zawsze informacja lub film gdzies to kogoś dojdzie, kropla drązy skałę.

Oczywiście im się wysyła jedną z kopii. 

Obrazek użytkownika Gość

13-06-2012 [06:27] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

w skupieniu kontemplujących ( wł; kontem plujących na) zabytki Krakowa ?