Putin szykuje się do wojny.

Wielka ofensywa Putina w Anglii

Jakiś czas temu dość przypadkowo natrafiłem na nazwisko jednego z rosyjskich oligarchów "operujących" w Anglii. Jak wiadomo rosyjscy miliarderzy na Wyspach Brytyjskich dzielą się na dwie grupy: proputinowską i antyputinowską. Od kilku lat mieszkam w UK więc postanowiłem coś więcej dowiedzieć się na temat Leonarda Blavietnika bo to o nim mowa.

Fakty, które wyłaniały się w trakcie wyszukiwania przerażały.  Przed oczami stanęło mi zdanie mówiące, że"

"historia Europy pokazuje jednoznacznie, że aby zawładnąc Europą trzeba zneutralizować dwa kraje: Polskę i Wielką Brytanię"

Na temat "neutralizacji" Polski chyba nie muszę się wypowiadać, chyba każdy kto interesuje się na poważnie polityką wie jaką obecnie rolę w polskiej polityce i mediach w Polsce odgrywają panowie wielokrotnie podróżujący do Moskwy i na polowania za wschodnią granicę.

Polska obecnie jest nazywana nie na darmo "rosyjskim koniem trojańskiem w UE" i na dziś jest już unieszkodliwiona, a po kontrowersyjnym porozumieniu w sprawie ruchu bezwizowego z obwodem kalingradzkim stała się otwartymi wrotami UE przez które mogą wejść wszyscy, których putinowska Rosja chciałaby wysłać do UE. Jednak to co przeraża to działania ludzi jawnie lub ukrycie związanych z płk.Putinem w Wielkiej Brytanii.

Połączenie kilku faktów daje obraz celowego działania, które wydaje się ma na celu unieszkodliwienie Wielkiej Brytanii w zakresie ewentualnych działań i postaw wobec tego co pułkownik KGB planuje wobec Europy.

Znakomita książka Bronisława Wildsteina "Czas niedokonany"

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/99172/czas-niedokonany

pokazuje, że komunizm w najgorszej swojej zbrodniczej postaci rodem z sowieckiego imperium zła,  nie wyczerpał się. Zło kontynuuje wyprawę, która była kilka razy zatrzymana min. w 1920 roku przez Polskę. To co było przeszłością tak naprawdę jest terazniejszością w której żyjemy i którą zaczynamy coraz bardziej odczuwać jak powiew złowrogiego wiatru, którego woń była znana naszym przodkom.

Czas niedokonany w Europie i na świecie...

Cz. 1 Sznur Lenina w cieniu Smoleńska

Zapewne wiele osób wie o loobowaniu na rzecz Rosji przez własciciela Chelsea London, R. Abromowicza. Wydaje pieniądze, które pozwolił mu zarobić Putin. Wydaje pieniądze, które "ukradł" na polecenie Putina Bierozwskiemu (http://www.stefczyk.info/blogi/przez-pryzmat-ekonomii/batalia-oligarchow-w-sadzie-najwyzszym)

Zapewne wiele osób wie także o wykupieniu przez kolegę po fachu Putina najpopularniejszej gazety w Londynie: Evening Standard.[1]. Miliarder i były oficer KGB, Aleksander Lebediew dba by putinowska Rosja była przedstawiana w pozytywnym świetle w tej najbardziej popularnej londynskiej darmowej gazecie (nakład w londynskim metrze 600 000). Jednak to nie wszystko.

Leonard Blawietnik, rosyjski miliarder, którego majątek szacowany jest na 12 milardów dolarów (dane z 2012 roku) jest drastycznym przykładem słynnego powiedzenia twórcy sowieckiego komunimzu W. Lenina:

"Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy. " - W. Lenin

Wyemigrował z ZSRR w 1978 roku do USA i skończył studia na Uniwersytecie Kolumbia i na Harwardzie. Choć przez wiele lat udwał swoją niezależność to analitycy finansowi i polityczni nie mają wątpliwości, że działalność Leonarda Blavetnika jest ściśle powiązana z działalnością płk. W. Putina. Zresztą chyba już prawie każdy wie, że nie można działać w Rosji na taką skalę bez zgody najwyższych władz Kremla a dokładnie płk. KGB, W. Putina.[2]

W czerwcu 2010 roku (kilka miesięcy po tragedii nad Smoleńskiem) rosyjski miliarder zapowiedział największą w dziejach Oxford University dotację w kwocie... 75 milionów funtów. Została ona zrealizowana przez L. Blavietnika w pazdzierniku 2010 roku.[3] Ponadto obiecał on dalsze 100 milionów funtów. Dotacja ta została przekazana w celu utworzenia wydziału studiów kształcących ludzi, którzy jak informuje rektor Oxfordu w przyszłości będą kształtowali światową poilitykę wielu krajów.

The Blavatnik School of Government, tak nazywa się nowy wydział, który od pazdziernika 2012 roku będzie kształcił na 1-rocznych studiach magisterskich przyszłe "elity" świata [4]. Brytyjscy politycy w 2010 roku byli zachwyceni. Czy to było związane z faktem, że ten sam Leonard Blavetnik załatwiał brytyjczykom interesy z firmami wydobowczymi w Rosji? Czy poza dalekosiężnymi planami Putina związane było to także, z "uciszeniem" Brytyjczyków w sprawie Smoleńska? Czy dla wielu brytyjskich polityków bieżący interes gospodarczy przesłania wiedzę historyczną i zdolność analizy konsekwencji?

Kilka tygodni temu w maju 2012 roku Brytyjczycy z BP "zmuszeni" zostali do opuszczenia Rosji i zakończenia interesów pod sztandarem TNP-BP. Prawie codziennie brytyjska prasa piszę o nowych kłopotach "uciekającego" z Rosji BP.  Co ciekawe 75 milionowa "dotacja" Leonarda Blavetnika zbiegła się w czasie z umorzeniem rok wcześniej z powodu bankructwa przez będący obecnie w rękach brytyjskiego rządu Royal Bank of Scotland pożyczki w kwocie... 2,5 miliarda funtów udzielonej jednej z wielu spółek kontrolowanych przez Leonarda Blavetnika.  [5].

Russian tycoon 'had RBS loan of £2.5bn written off'
(tłum. Rosyjski oligarcha ma umorzone 2.5 miliarda funtów pożyczki)

A £2.5 billion loan said to have been given to a Russian oligarch by a British bank and then written off is an example of the alleged practices perpetrated by this country's major lenders which have prompted a surge of political anger.

Ten sam bank, RBS był brał udzieł także w pożyczce 2.8 miliarda funtów dla Olega Deripaski. Według informacji z 2010 roku Oleg Derpiaska wynegocjował umorzenie w zagranicznych bankach kwoty....7.4 miliarda dolarów (4.7 miliarda funtów). [6]

Pomimo "bankructwa" i umorzenia przez zachodnie banki długów Leonard Blavetnik ma się bardzo dobrze. W 2011 roku jego firma kupiła Warner Music Group za 3.3 miliarda dolarów [7] czyli za sumę 2.2 milarda funtów (mniej niż wynosił umorzony przez Royal Bank of Scotland dług rosyjskiego oligarchy)

"Sznur Lenina" nabiera przerażająco rzeczywistych kształtów w zakresie o wiele drastycznym niż to sobie marzył Lenin, Stalin i ich kontynuatorzy.

Cz. 2 Rosyjskie standardy i nromy w świecie zachodnim

Współczesny świat opiera się na reklamie a reklama to nie tylko produkt ale przedewszystkim kształtowanie oczekiwanych postaw wychodzących często poza tematykę produktu, który jest reklamowany. Wiedząc to z przerażaniem obserwuje od wielu miesięcy wielką ofensywę reklamową w w ogromnej ilości kanałów TV odbieranych w UK (system TV kablowych, Freeview) reklamy wódki.

Reklama wódki, której nazwa jest tak bardzo niespotykana, że aż razi dwuznacznością. Czy komuś - poza specami od socjotechniki - przyszłoby do głowy nazwać wódkę "Russian Standard - Rosyjskie Normy"?

Pewnie nie, jednak od wielu miesięcy reklama sugerująca, że "Russian Standard jest najlepszy" atakuje non stop brytyjskiego widza na każdym kanale TV. Co utrwala się w umyślę nieświadomego zachodniego odbiorcy?

http://www.youtube.com/watch?v...

Pozostałe reklamy
http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...

Powiew wiatru opisany w "Czasie niedokonanym" nawiewa coraz silniej.

Bibliografia

[1] http://www.guardian.co.uk/medi...
[2] http://www.oxfordenergy.org/wpcms/wp-content/uploads/2011/11/BP-Russian-billionaires-and-the-Kremlin.pdf
[3] http://www.ox.ac.uk/media/news...
[4] http://www.ox.ac.uk/media/news...
[3] http://www.bbc.co.uk/news/busi...
http://www.bbc.co.uk/news/busi...
[5] http://www.telegraph.co.uk/fin...
[6] http://online.wsj.com/article/...
[7] http://latimesblogs.latimes.co...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Joanna Cieszkowska

08-06-2012 [23:34] - Joanna Cieszkowska (niezweryfikowany) | Link:

Mysle ze ma Pan chyba racje w tym wszystkim. Ja ktora troche pracowalam w niby wielkiej reklamie moge powiedziec ze najwieksze firmy reklamowe w Nowym Jorku na Europe byly prowadzone przez malzenstwa z Rosji ktore przedtem pracowaly w ONZ. To samo z turystyka. Tak sie wszystko kreci wokol....

Obrazek użytkownika robinsoncrusoe

09-06-2012 [00:04] - robinsoncrusoe (niezweryfikowany) | Link:

...jak usłyszy huk eksplodujących bomb i granatów. Do czego to właściwie zmierza? O co chodzi? O władzę? Pieniądze? Przecież Oni to już wszystko mają? Gdzie jest sens? Zaczynam tego nie rozumiec ...im bardziej nad się pochylam , tym mniej wiem. Kto jest wrogiem, ilu jest graczy?

Obrazek użytkownika Janko Walski

09-06-2012 [00:31] - Janko Walski | Link:

Przykład Polski pokazuje, że są zbyteczne. Wystarczą zaprzyjaźnione media i zidiociałe elity.

Obrazek użytkownika Adam Karpierz

09-06-2012 [08:02] - Adam Karpierz (niezweryfikowany) | Link:

W/w nie wystarczy. To tylko warunek niezbędny.
Warunkiem wystarczającym jest zidiociały i tchórzliwy narod.
Co właśnie teraz w Polsce ma miejsce.

Obrazek użytkownika Jaszczur.

09-06-2012 [10:42] - Jaszczur. (niezweryfikowany) | Link:

Dokładnie, sowietyzacja większości populacji to warunek sine qua non.

Ale Polska to peryferie sowieckiego imperium zewnętrznego. W Anglię czy USA mogą uderzyć bomby. Ale niekoniecznie Topol-M czy inne Szatany. Taki scenariusz: w 20 miastach USA zostaje użyta broń A/B/c bądź "brudne bomby" (to wbrew pozorom nie bomba atomowa). Kraj jest zrujnowany i pogrąża się w chaosie, następną rzeczą jest głosowanie w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, zdominowanej już przez miłujące pokój Rosję, ChRL czy Brazylię (z terrorystką na stołku prezydenckim), nad wprowadzeniem do USA sił stabilizacyjnych.

Obrazek użytkownika furei

09-06-2012 [16:29] - furei (niezweryfikowany) | Link:

dostosowana do warunków dzisiejszych.
Odsyłam do wykładu pt. "Jak napaść na państwo".
Link poniżej:

http://vod.gazetapolska.pl/186...

Obrazek użytkownika furei

09-06-2012 [16:25] - furei (niezweryfikowany) | Link:

czy może Ci wrogowie Polski mają jakiś związek z masonerią, bo jeśli tak, to wówczas byłoby wytłumaczenie celu takich długofalowych działań przeciwko Polsce. Szatan nie śpi.

Obrazek użytkownika HENRY

09-06-2012 [10:12] - HENRY (niezweryfikowany) | Link:

choć niejaki Balcerowicz twierdził co innego ;-)

Obrazek użytkownika slavmiro

09-06-2012 [18:17] - slavmiro (niezweryfikowany) | Link:

Wychodzi na to ze to ta sama osoba!
http://en.wikipedia.org/wiki/L...

Dlatego muszę tez tu wkleić mój tekst by uświadomić Polakom kto stoi za plotka z dziennika Maariv. Maariv od dawna jest w rekach Putina, ale na szczęście są w Izraelu siły które solidnie im przeszkadzają. Maariv pomimo pompowania w nią niewyobrażalnych pieniędzy, nie może się podnieść z upadku. Maariv ma posłużyć jako trąba rozgłaszająca ruskie kłamstwa z wielka mocą i ma te kłamstwa uwiarygodnić. Na razie to jest trabka która przynosi ogromne straty bo nikt tego nie chce czytac, ale jak się powiedzie plan naprawy Maariv przeprowadzany przez miliarderów Nochi Danker i Zaki Rakib wówczas Maariv zostanie przejęta przez Sheldon Adelson, Len Blavatnik i Arcadi Gaydamak. Potem odegra swoja role tuby propagandowej nadającej z wielka mocą na cały świat.
Straty Maariv zmniejszają się i nadchodzi niebezpieczny moment ze będzie ona docierała do ogromnej ilości ludzi i ze inne gazety będą powtarzać kłamstwa za Maariv.
http://www.globes.co.il/servee...

Sheldon Adelson już po raz drugi próbuje przejąć kontrole nad Maariv a raczej robi zabiegi by Maariv przestała przynosić straty bo tylko wtedy może się stać tuba kłamstwa. Wokół Maariv kreci się mnustwo ruskich oligarchow jak Vladimir Gusinsky, Len Blavatnik i Arcadi Gaydamak.
http://www.haaretz.com/news/sh...
http://www.haaretz.com/print-e...
http://www.globes.co.il/servee...
http://www.haaretz.com/print-e...
http://lands-sale.com/rubric/m...

Żydzi w historii Polski - Katyń i rewelacje gazety Maariv!
Pisze to w związku z pojawieniem się w internecie informacji (nie nowej) jakoby niejaki Abraham Vidro obywatel Izraela wyznał jakiemuś redaktorowi dziennika Maariv w 1971r ze uczestniczył w mordzie katyńskim i ze wykonawcami tego mordy byli Żydzi.
 
Już sama sensacyjna wiadomość wzbudziła we mnie podejrzliwość gdyż Maariv miało potężne kłopoty finansowe i wymyślało niestworzone historie by zwiększyć sprzedaż. Roczne straty szły w miliony szekli. Kiedy Maariv miało już upaść, nagle w roku 2010 w marcu otrzymało potężny zastrzyk finansowy od miliardera Zaki Rakib. Po roku otrzymało następny zastrzyk od miliardera  Nochi Danker. To są ludzie mocno związani z przemysłem naftowym i elektronicznym, maja silne powiązania z rosyjskim biznesem.
 
Poza kaczka dziennikarska zapodana przez opadający Maariv nie znalazłem żadnych innych źródeł, które mogłyby to potwierdzić.
 
Temat w Polsce został podchwycony przez  soc.culture.polish
 
Jakie źródła znalazłem!
May 1, 1996
http://www.papurec.org/history...
http://www.papurec.org/
To są źródłem tej informacji w Polsce!!!!!! A może to są ruskie służby specjalne? Albo jakieś diabelskie plemię które jest największym wrogiem Izraela.
 
Jest tam ciekawe zdanie
The short history of the Katyn Massacre reproduced here was posted on Internet 'soc.culture.polish' by KonradX@msn.com on April 25, 1996.
 
A co się kryje za  soc.culture.polish! 1990 czerwiec - w Usenecie powstaje grupa dyskusyjna soc.culture.polish, pierwsza grupa poświęcona Polsce. Z historii polskiego internetu. Pewnie im Soros pomógł założyć w Usenecie taka grupę dyskusyjna. I to w pierwszym roku internetu w Polsce im to się udało. Nie ubekom tylko im. Pierwsza grupa poświęcona Polsce pisze po angielsku kontrowersyjne teksty i nikt im nie przeszkadza. dziwne!
 
Są tam bardzo ciekawe teksty. Ale dlaczego Zionweb? Powinno być raczej AntiZionistWeb! Czyżby syjoniści ujawniali ze Żydzi mordowali Polaków? Może syjoniści to są wrogowie Izraela!!!
http://www.codoh.com/zionweb/z...
O co tu chodzi? Co to jest? Czyżby syjoniści uknuli jakiś spisek?
http://www.usenet-replayer.com...
 
Żydzi są przeciw syjonizmowi!!!
http://www.jewsagainstzionism....
 
Gazeta Ma'ariv o ile mi wiadomo jest syjonistyczna!
Bilioner i biznesmen Nochi Danker powiedział ze gazeta Ma'ariv codzienna stanie się przede wszystkim syjonistyczna i patriotyczna gazeta izraelska.
 
Nochi Danker i  Zaki Rakib są syjonistami!
 
Nochi Danker i Zaki Rakib zainwestowali w Maariv która przynosiła ogromne straty by po kuracji uzdrawiającej sprzedać Maariv potencjalnym nabywcom.
 
I tu pojawia się ciekawostka jest trzech inwestorów zainteresowanych wykupieniem pakietu kontrolnego Maariv. Są to miliarderzy Sheldon Adelson i Len Blavatnik - Rosjanin oraz Arcadi Gaydamak Rosjanin!!!  Arcadi Gaydamak usilowal w 2007 roku w Izraelu założyć partie socjalistyczna ale mu to się nie udało. Jest on również oskarżany o pranie brudnych pieniędzy rosyjskich. Ostatnio pojawiła się informacja ze nosi się z zamiarem powrotu do Rosji.
Sheldon Adelson W 2007 roku, dokonał nieudanego przetargu na zakup izraelskiej gazety Maariv. Widać ze mu bardzo zależy na Maariv.
 
Czy już domyślacie się ze Gazeta Maariv jest kontrolowana przez syjonistów rosyjskich a co więcej przez rosyjski kapitał a Putin ma w tym bezpośredni udział i nie można polegać na takim źródle! Jak by nie było to właśnie Putin pozwolił tym rosyjskim oligarchom stać się miliarderami.
 
 
Odgrzana kiełbasa czyli rewelacje dziennika Maariv ukazały się po wykupieniu w marcu 2010 roku 50% udziałów w tej gazecie przez miliardera Zaki Rakib. Temat był maglowany w internecie tuz przed wizyta 7 i 10 kwietnia. Po 10 kwietnia 2010 Maariv dalej maglował temat poprzez rożne portale związane z tematyka NWO.
 
Teraz w roku 2012  Zaki Rakib wraz Judy Shalom Nir Mozes i George Soros inwestuja w technologie 4G w BRIC (Brazil,Russia, India, China) .
 
Czy Zaki Rakib ma jakieś interesy z Putinem? Na pewno tak jeśli ma interesy z  Len Blavatnik i z  Arcadi Gaydamak.
 
http://www.haaretz.com/busines...
 
Czy to ten sam miliarder  Zaki Rakib? Obejrzyj wideo, kliknij na bing. Tam jest trochę informacji o nim. A myślę ze Zaki Rakib finansuje kłamstwo o NWO i wszelkie spiskowe teorie jak i Asange.
http://wn.com/Zaki_Rakib
 
Moje zdanie jest takie:
Bądźcie ostrożni bo prawdopodobnie to jest prowokacja do likwidacji Polski z mapy świata. Zaki Rakib, Soros, Putin to są potwory które nie maja nic wspólnego z Żydami.  Im nic nie zrobicie, oni są nietykalni. Nieszczęście spotka tylko niewinnych i Polska zniknie z mapy świata. Spokojnie zbadajcie historyczne źródła, nie ulegajcie rewelacja z gazet. Za tymi gazetami kryją się potwory które wymyślają kłamstwa by powstała fałszywa myśl, ta myśl kreuje emocje nienawiści, emocja nienawiści daje energie fałszywej myśli i w efekcie końcowym dochodzi do  diabelskiego wyładowania. Można powiedzieć ze ludzie wtedy nie wiedza co czynią, staja się zadni krwi niewinnych ofiar by ulżyć swej nienawiści. Wtedy gdy będziecie się wzajemnie zabijać, posądzając o żydostwo, świat zlikwiduje Polskę, to znaczy wyda zgodę na rozbiór.
 
Nie dajcie się sprowokować, nie wierzcie w opowieści Vidro. Powierzcie to naukowcom, historykom. Ostatecznie może to się okazać kłamstwem a wy zatruwacie siebie złymi myślami.