Trójka znowu truje

W dzisiejszym "Salonie politycznym Trójki", Beata Michniewicz (taka mniejsza Olejnik) maglowała Jacka Sasina pytaniami o sobotni "Marsz w obronie mediów". Ale nie interesowała jej istota Marszu, nie interesowało jej dlaczego kilkadziesiąt tysięcy ludzi zgromadziło się pod Kancelarią Premiera, ją interesowała wewnętrzna poczta PiS, but Beaty Kempy, głos Zbigniewa Ziobry oraz dlaczego Jarosław Kaczyński nie czekał.
Rozmowa Michniweicz była dokładnym powtórzenie wczorajszej "Kropki nad i" Olejnikowej.

Akurat jadłam śniadania i powiem wprost, myślałam, że je zwrócę.

- Jaki jest pana osobisty stosunek do o. Rydzyka? - pytała Michniewicz. Mam żal do Sasina, że nie wyszedł ze studia.

Nie było ani jednego pytania dotyczącego istotnych problemów kraju.  "Magiel polityczny TrUjki" upewnił mnie ostatecznie, że trzeba zmienić stację.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość

24-04-2012 [10:28] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Trójke sprzedali juz dawno...zgadnij komu?
Mysliwiecka3/5/7 to okolica,która zainteresowani sa właściciele ITI!
Były negocjacje red.A.A.i K.S z władzami TVN,czyli P.W. i M.W.
Odkąd znowu opanowało Trójke SLD w osobie pani Jethon,to juz z radia, stała
sie kołchoźnikiem.
Wrócili wszyscy TW i kapusie ze stanu wojennego,na czele z Markiem N.
A pani Michniewicz...udekorowana przez Bula Komorowskiego wysokim orderem...
Przeciez nie za zasługi dla Polski!!
Ja,były słuchacz Trójki od 1974...wylogowałwem tę stację z wieży juz dawno.
Niekiedy na telefonie słucham Manna w piatek...podczas spaceru z psem.
On daje dobra muzykę,reszta to szajs!

Obrazek użytkownika oberbayern

24-04-2012 [11:09] - oberbayern (niezweryfikowany) | Link:

ja podobnie... od DAWNA nie slucham tej gadzinowki..przypomina to mi opowiesci dziwnej tresci z czasow kiedy w kioskach lezal " Zolnierz Wolnosci"
Ja sluchalem trojki kiedy jeszcze nieregularnie nadawala i praktycznie kiedy lecialy non -stop bez zadnego gledzenia testy dzwieku + DUZO FAJNEJ MUZYKI.. potem zaczela sie zlota epoka rozglosni z niezapomnianym 60 minut na godzine.. i niestety poczatkujacej tam Moniki O a potem to juz SZAMBO....
nawet nie wiem na jakiej to teraz czestotliwosci nadaje.. i szczerze mowiac nie interesuje mnie to...

Obrazek użytkownika eRka

24-04-2012 [13:57] - eRka (niezweryfikowany) | Link:

Bardzo podoba mi się Trujka /nie poprawiać/.
I ja też, od dawna, bowiem nie mogłem zdzierżyć tej propagandy rodem z "kołchoźnika" ,
a ponadto, jak zaczęli wyrzucać dziennikarzy propagujących prawdę!

Obrazek użytkownika Paczula

24-04-2012 [14:04] - Paczula | Link:

Właśnie sprawdziłam: "60 minut na godzinę (Sześćdziesiąt minut na godzinę), audycja satyryczna emitowana w radiowej Trójce w latach 1974-1981 (dokładnie do 13 grudnia)".  /Wiki/

Monika Olejnik ropoczęła pracę w programie trzecim w 1982 roku, czyli w Stanie Wojennym.  Olejnik przyszła na miejsce takich ludzi, jak Marcin Wolski - zwolniony z pracy z zakazem zatrudnienia w mediach.
Monika zawsze z prądem.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika rabhadh

24-04-2012 [21:42] - rabhadh (niezweryfikowany) | Link:

Sprawdź także kto był sekretarzem POP PZPR w Trójce w 1980 roku.

Obrazek użytkownika Piotr

24-04-2012 [10:51] - Piotr (niezweryfikowany) | Link:

Fajne radio internetowe, nadające dwie poranne godzina od 7 -9 tej na antenach lokalnych stacji katolickich Radio Warszawa, Radio Łomża i jeszcze jedno, którego nie spamiętałem albo z Katowic albo z Częstochowy.

Obrazek użytkownika Paczula

24-04-2012 [13:48] - Paczula | Link:

więc musi być dobre :)

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika BZ

24-04-2012 [12:23] - BZ (niezweryfikowany) | Link:

Obecna Trójka na "trzy z dwoma", tylko ze względu na i tak coraz rzadziej goszczącą niebanalną muzykę.
Reszta nie wymaga komentarza, wstyd i tyle.

Obrazek użytkownika Janko Walski

24-04-2012 [12:58] - Janko Walski | Link:

gdy została reaktywowana po stanie wojennym. Pamietajmy, że stan wojenny w 1983 został zniesiony na papierze dla zmylenia prowincji (i zachodnich korespondentów) mającej kontakt ze światem głównie za pośrednictwem oficjalnych mediów.

To wtedy debiutowały dzisiejsze gwiazdy Trujki (nie poprawiać). Wyrosły na ubeckim podłożu dzięki wcześniejszym czystkom i powszechnemu bojkotowi. Ciekawe czy spotykają tych, na których miejsce przyszły.

To tyle gwoli przypomnieli sobie, co tak naprawdę Trujka celebruje od miesiąca. Młodszych pewnie to zdziwi.

Obrazek użytkownika Paczula

24-04-2012 [14:06] - Paczula | Link:

"To wtedy debiutowały dzisiejsze gwiazdy Trujki (nie poprawiać)"

TrUjki i TVN-u (Niedźwiecki, Olejnik, Miecugow, Sianecki)

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Paczula

24-04-2012 [14:10] - Paczula | Link:

Sprawdziłam, Beata Michniewicz pracę w "Trujce" rozpoczęła rok po Olejnik, w 83 roku , czyli w Stanie Wojenny, albo tuż po.

Obrazek użytkownika Gościówa-Misiówa

24-04-2012 [19:01] - Gościówa-Misiówa (niezweryfikowany) | Link:

Trójka to moje liceum i studia, i "po studiach", i w ogóle... Parę dekad. Słuchając Trójki dowiedziałam się o katastrofie pod Smoleńskiem. Decyzję o zmianie stacji podjęłam 11.04.2011 między 6,00 a 6.40 rano. Bladym świtem wróciłam wtedy z pierwszej rocznicy smoleńskiej z Warszawy. Włączyłam radio. Ależ nasłuchałam się o sobie: nie dość że byłam jedną z nielicznych paru tysięcy (?) na Krakowskim Przedmieściu, to jeszcze niektórym "gościom" kojarzyliśmy się z faszyzmem... I wtedy od razu przestałam być stałą "słuchawką" Trójki." Zrozumiałam jak ten eter mnie ogłupiał.

Obrazek użytkownika crom

24-04-2012 [19:31] - crom (niezweryfikowany) | Link:

Z wlaczona Trujka. Akurat szedl program pana Kuby Strzyczkowskiego pod tytulem "Czy Smolensk podzieli Polakow". Znam te audycje i wiem, ze sluchacze moga sie wypowiadac w formie SMS, telefonicznej i mailowej. Pan skrzrzyczkowski akurat w tej audycji odszedl od poczty internetowej, chyba bojac sie reakcji sluchaczy, bo jak inaczej tlumaczyc zmiane. W audycji udzial wzieli przede wszystkim sluchacze sypiacy inwektywami wobec wczesniejszej wypowiedzi i osoby pana Maciarewicza. Byla tylko jedna/ bardzo ostrozna/ pani z klubu GP z Opola badz okolic mowiaca na temat podzialu spoleczenstwa z winy ekipy rzadzacej. Reszta to stek inwektyw. Wystapil niejaki Poncyliusz mowiac, to temat zastepczy, ze bezrobocie, ze emerytury... Jak to Poncyliusz. O gosci z PO nie ma co pisac. Stek insynuacji bez pokrycia. Subiektywnie oceniajac Trujeczka truje coraz bardziej. to chyba program na zamowienie ekipy rzadzacej. Sluchalem z zazenowaniem jawnej manipulacji pana strzyczkowskiego. Jeszcze raz powtorze, bo za 3 lata komus umknie Jakub Strzyczkowski wyraznie gra pod publike.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Gość

24-04-2012 [21:59] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

trójka zaczęła schodzić na psy odkąd zaczęli eksperymentować gdzieś w latach 80-tych i z naprawdę inteligenckiego radia (programy od muzyki poważnej przez poezję, prozę, historię muzyki i zespołów, po programy rozrywkowe i satyryczne); chwilowy wzlot miała kiedy szefem był Krzysztof Skowroński, naprawdę wniósł nowego, przyjaznego, inteligenckiego ducha; teraz znowu stacza się w przepaść, a strzyczkowski to prawdziwy mistrz lawirowania i utrzymywania się na powierzchni, a wydawał się takim porządnym, obiektywnym redaktorem; nie słucham już tej stacji od dawna, jedynym wyłomem był okres dyrektorowania Skowrońskiego

Obrazek użytkownika Jan z Gór

25-04-2012 [01:05] - Jan z Gór (niezweryfikowany) | Link:

W pełni zgadzam się ze stanowiskiem, że to juz nie jest "nasza" TRÓJKA. A stało się to w momencie powrotu do "zarządzania" przez p. Jeton. Dlatedo też moja ulubioną niegdyś stację zastąpiłem ulubioną muzyką zgromadzoną legalnie na CD oraz info z Radia Maryja. Polecam!