Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Romaszewski w śpiączce

Teresa Bochwic, 09.02.2014
Zbigniew Romaszewski w śpiączce farmakologicznej po wstrząsie przy zapaleniu płuc. Przyjaciel, powiernik, niestrudzony antykomunista, waleczny człowiek solidarności i Solidarności. Modlimy się na Jego zdrowie.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 4523
Marcin Gugulski

Marcin Gugulski

09.02.2014 15:25

Dziś przedostatni dzień nowenny do Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Módlmy się za jej wstawiennictwem.
O Pani nasza z Lourdes, Niepokalane Poczęcie, Dziewico czysta i bez skazy, uproś konieczne łaski i zdrowie Zbyszkowi Romaszewskiemu i pozwól mu wykorzystać te łaski, by czynił dobro i osiągnął niebo.
Zdrowaś Maryjo..
. (3 razy)
Nasza Pani z Lourdes, módl się za Zbyszkiem Romaszewskim.
Paczula

Paczula

09.02.2014 21:11

Panie Zbigniewie! Życzę powrotu do zdrowia, jest Pan tu potrzebny.
kat

Cat

09.02.2014 22:48

bardzo szanuje ..... oby Pan nam go zostawil bo coraz mniej nas ludzi zdecydowanych i słuzących Polsce... 3MAJ SIE CIEPŁO PANIE ZBIGNIEWIE....pozdrówka od kata
Teresa Bochwic
Nazwa bloga:
Blog Teresy Bochwic
Zawód:
Sokole Oko
Miasto:
Warszawa

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 598
Liczba wyświetleń: 2,346,124
Liczba komentarzy: 2,862

Ostatnie wpisy blogera

  • (Auto)biografia – Zdzisław Najder
  • Książki ciekawe, ważne, bulwersujące – zawsze świetne
  • Autostopem przez PRL. 1966

Moje ostatnie komentarze

  • Kiedy indziej pisał "sprawozdania" (dwa lata po 1956 roku, do którego to roku wyrywano patriotom paznokcie i jeszcze to dobrze pamiętano...), kiedy indziej był dyrektorem RWE - 1983-1987. Wyszła…
  • Pisze wspomnienia, cieszę się, że będzie choć  jeden czytelnik 😀
  • Tak, na naszeblogi.pl jest Pan wlaśnie i tu dyskutujemy, na Niepoprawni.pl umieszczam to samo, bo publiczność tam częściowo inna

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chcieli Europy, wybrali polski los
  • Poradnik męża zaufania wybory samorządowe 2014
  • Gdzie było nieproporcjonalnie dużo nieważnych,wysokie ryzyko

Ostatnio komentowane

  • Teresa Bochwic, Kiedy indziej pisał "sprawozdania" (dwa lata po 1956 roku, do którego to roku wyrywano patriotom paznokcie i jeszcze to dobrze pamiętano...), kiedy indziej był dyrektorem RWE - 1983-1987. Wyszła…
  • Ijontichy, Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???
  • Teresa Bochwic, Pisze wspomnienia, cieszę się, że będzie choć  jeden czytelnik 😀

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności