Romaszewski w śpiączce

Zbigniew Romaszewski w śpiączce farmakologicznej po wstrząsie przy zapaleniu płuc. Przyjaciel, powiernik, niestrudzony antykomunista, waleczny człowiek solidarności i Solidarności. Modlimy się na Jego zdrowie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

09-02-2014 [15:25] - Marcin Gugulski | Link:

Dziś przedostatni dzień nowenny do Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Módlmy się za jej wstawiennictwem.

O Pani nasza z Lourdes, Niepokalane Poczęcie, Dziewico czysta i bez skazy, uproś konieczne łaski i zdrowie Zbyszkowi Romaszewskiemu i pozwól mu wykorzystać te łaski, by czynił dobro i osiągnął niebo.

Zdrowaś Maryjo... (3 razy)

Nasza Pani z Lourdes, módl się za Zbyszkiem Romaszewskim.

Obrazek użytkownika Paczula

09-02-2014 [21:11] - Paczula | Link:

Panie Zbigniewie! Życzę powrotu do zdrowia, jest Pan tu potrzebny.

Obrazek użytkownika kat

09-02-2014 [22:48] - kat | Link:

bardzo szanuje ..... oby Pan nam go zostawil bo coraz mniej nas ludzi zdecydowanych i słuzących Polsce... 3MAJ SIE CIEPŁO PANIE ZBIGNIEWIE....pozdrówka od kata