| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

​Puczyści robią sobie selfi w Sejmie jak Wermacht fotki na

​Puczyści robią sobie selfi w Sejmie jak Wermacht fotki na tle ofiar

Plan Barbarossa naszej totalnej opozycji  nie wypalił co prawda udało im się zdobyć Sejm , czyli mównicę i fotel marszałka , ale utknęli na tych pozycjach jak Niemcy pod Leningradem czy Stalingradem ( według ówczesnego nazewnictwa miast).

Co robić? Plan przeszkodzenia uchwalenia budżetu nie wypalił , zostały tylko selfi lub popisy wokalne ubogaconej kulturalnie Muchy. Robienie selfi przypomina mi robienie sobie zdjęć Wermachtu na tle   złapanych i rozstrzelanych lub powieszonych partyzantów zwanych przez Niemców bandytami.

Przypuszczam gdyby wówczas były telefony komórkowe żołnierze Wermachtu robili by sobie zdjęcia na tle swoich ofiar. Sejm w jakimś sensie stał się ofiarą totalnej opozycji. Ryśkowi i jego zwariowanym dziewczynom się nie dziwię , bo jak panie żyć bez dotacji, w związku z tym wzięli atakiem Sejm, myśląc o nowych wyborach  a tu panie  nici.

Niemcy atakując ZSRR mieli na paskach na klamrach napisane „ Got mit uns” , Bóg im nie pomógł tak jak totalnej opozycji nie pomoże Wigilia z pasztetem.   

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Domasuł

Bardzo ladne przypomnienie wyczynow naszych sasiadow zza zachodniej granicy. Nie mam co do tego watpliwosci ze gdyby mieli taka mozliwosc to codziennie przesylaliby rodzinom do Reichu selfiki z tymi trupami pomordowanych przez siebie zwyklych cywilow. I to "Got mit uns" tez takie symboliczne. Ktorys z angielskich politykow chcial po wojnie cale Niemcy po prostu zaorac, tak doslownie. Szkoda...

Obrazek użytkownika Andy51

Zgadzam się z Tobą szkoda , że tego zaorania nie było.

Obrazek użytkownika Andy51

Zgadzam się z Tobą szkoda , że tego zaorania nie było.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.