​Puczyści robią sobie selfi w Sejmie jak Wermacht fotki na

​Puczyści robią sobie selfi w Sejmie jak Wermacht fotki na tle ofiar

Plan Barbarossa naszej totalnej opozycji  nie wypalił co prawda udało im się zdobyć Sejm , czyli mównicę i fotel marszałka , ale utknęli na tych pozycjach jak Niemcy pod Leningradem czy Stalingradem ( według ówczesnego nazewnictwa miast).

Co robić? Plan przeszkodzenia uchwalenia budżetu nie wypalił , zostały tylko selfi lub popisy wokalne ubogaconej kulturalnie Muchy. Robienie selfi przypomina mi robienie sobie zdjęć Wermachtu na tle   złapanych i rozstrzelanych lub powieszonych partyzantów zwanych przez Niemców bandytami.

Przypuszczam gdyby wówczas były telefony komórkowe żołnierze Wermachtu robili by sobie zdjęcia na tle swoich ofiar. Sejm w jakimś sensie stał się ofiarą totalnej opozycji. Ryśkowi i jego zwariowanym dziewczynom się nie dziwię , bo jak panie żyć bez dotacji, w związku z tym wzięli atakiem Sejm, myśląc o nowych wyborach  a tu panie  nici.

Niemcy atakując ZSRR mieli na paskach na klamrach napisane „ Got mit uns” , Bóg im nie pomógł tak jak totalnej opozycji nie pomoże Wigilia z pasztetem.   

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

28-12-2016 [18:31] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Bardzo ladne przypomnienie wyczynow naszych sasiadow zza zachodniej granicy. Nie mam co do tego watpliwosci ze gdyby mieli taka mozliwosc to codziennie przesylaliby rodzinom do Reichu selfiki z tymi trupami pomordowanych przez siebie zwyklych cywilow. I to "Got mit uns" tez takie symboliczne. Ktorys z angielskich politykow chcial po wojnie cale Niemcy po prostu zaorac, tak doslownie. Szkoda...

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2016 [08:15] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą szkoda , że tego zaorania nie było.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2016 [08:15] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z Tobą szkoda , że tego zaorania nie było.