| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

​Czy agent Stasi „Oscar” na Pomorza to Donald Tusk?

Czy Donald Tusk był  DDR-owskim  agentem( Stasi) o pseudonimie „Oscar” działającym  w latach 80-tych w Trójmieście ? twardych dowodów nie ma, ale wielu opozycjonistów  z W ZZ ( Wolnych Związków Zawodowych) w tym  Kazimierz Maciejewski, Krzysztof Wyszkowski i Lech Zborowski mają wątpliwości w stosunku do Donalda Tuska.

Jeżeli Donald Tusk był agentem STASI i SB o pseudonimie „Oscar”, który aktywnie działał w gdańskiej „Solidarności”, to ewentualne zamierzchłe powiązania ze STASI mogą rzucać zupełnie nowe światło na wzajemnie wsparcie i zażyłe stosunki w polityce międzynarodowej Donalda Tuska i Angeli Merkel.

Autorzy Ralf Georg Reuth i Günther Lachmann .” w swojej książce „Pierwsze życie Angeli M.” zadają wiele pytań , które wymagają zastanowienia się. Jakże zasadne  w świetle książki „ Pierwsze życie Angeli M.” wydają się słowa  Jarosława Kaczyńskiego, że Angela Merkel została kanclerzem nieprzypadkowo.

A jakże służalczy i jak śmieszny wydaje się list ludzi rozumnych „Czujemy się w obowiązku wyrazić głęboki sprzeciw wobec ostatnich wypowiedzi prezesa Jarosława Kaczyńskiego o stosunkach polsko-niemieckich" – napisali byli szefowie polskiej dyplomacji: Władysław Bartoszewski (dziś pełnomocnik rządu ds. stosunków międzynarodowych), Włodzimierz Cimoszewicz, Andrzej Olechowski, Dariusz Rosati i Adam Daniel Rotfeld. Szczegółem jest to, że czterech z podpisujących ten wiernopoddańczy list było TW, o pseudonimach „ Must”,  „Carex”,  „Buyer” i „Ralf”.

W świetle książki , która się ukazała żaden z sygnatariuszy listu nie przeprosił Jarosława Kaczyńskiego, ale czego wymagać od lokajów.

Jeżeli naprawdę Tusk był „Oscarem” Stasi , to jego papiery były znane zarówno Merkel jak i Putinowi, stąd nie dziwi zachowanie Tuska w stosunku do Putina, słynna rozmowa w języku niemieckim na molo w Sopocie, mogła spowodować zgodę Tuska na wszelkie działania Putina wobec św. pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, na którego ani Putin ani Merkel nie miała papierów.

Proniemiecka polityka Tuska, spowodowała zrujnowanie kraju i stała się przyczyną ucieczki Tusk z Polski pod skrzydła Angeli Merkel , która załatwiła mu bardzo dobrą synekurę w Brukseli. Dla Merkel jest to bardzo wygodne, gdyż ze strachu przed kompromitacją Tusk zrobi wszystko co mu Angela każe.

Jak miecz Damoklesa nad Tuskiem wisi wydanie w kwietniu książki niemieckiego dziennikarza śledczego Jürgena Rotha  o katastrofie smoleńskiej „Zamknięte akta S.”, po raz pierwszy prezentuje ona prawdziwe tło katastrofy polskiej maszyny bada   bardzo aktualną kwestię, co łączy katastrofę w Smoleńsku, zestrzelenie samolotu MH-u17 z konfliktem na Ukrainie.

 Według  Jürgena Rotha źródła w BND(Bundesnachrichtendienst)? Mówią: był to zamach. Mało tego dziennikarz utrzymuje , że zna nazwisko odpowiedzialnego/ych za zamach.

Jeżeli jest prawdą to co napisał dziennikarz, boję się o jego życie, czy np. nie zawita do niego seryjny samobójca.

http://wpolityce.pl/smolensk/239246-czy-z-ksiazki-niemieckiego-autora-o-...
http://www.rp.pl/artykul/728986.html?print=tak&p=0
http://racjapolskiejlewicy.pl/donald-tusk-podejrzany-o-wspolprace-ze-sta...
 
 
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Amadeus

Przecież od dawna cały świat wie, że Tusk to sowiecki szpieg Oskar Sorge, późniejszy kochanek niejakiej A.Merkel z DDR-owa, dzięki której został prezydentem Europy. To znane fakty, podobnie jak i to że Jarosław Polskęzbaw jest w prostej linii potomkiem Bolesława Chrobrego - jak to przypomniała jedna pani na ostatniej miesięcznicy smoleńskiej.

Obrazek użytkownika anka1958

Gdyby to nie była prawda to dawno byłyby sprawy w sadzie,a "cała prawda" cała dobę miałaby temat 48 godzin bo 24 by im brakło.Wystarczyło wpisac w wyszukiwarke " agent stasi oscar" i pojawiały sie strony,a ten co ? Udaje ,że nie tematu.Zaprzeczy, pojdzie do sadu ? Zacznie sie szperanie po dokumentach,ktos moze sie połasic na kase i sprzeda kwity.Taka sprzedajna łachudra smieje sie w oczy uczciwym ludziom. Kapuś litwin to tez pewnie wymysły? Na obu ma papiery tak frau ribentrop jak i ta gnida w Moskwie,nie tylko na nich.

Obrazek użytkownika Andy51

Telewizja raczej d..o prawda niż cała prawda całą dobę, boi się poruszać temat bo z daleka śmierdzi.

Obrazek użytkownika cichy

w zasadzie sam pan sobie odpowiedział kim jest pan prezydent Europy...te fakty ukladaja się az w nazbyt logiczna calosc..od nocy teczek 92 az do spaceru po sopockim molo..tyle tylko ze mnie gorycz ogarnia...przecież to oczywiste ze on już nawet na urlop do polski nie wroci bo....bo w przypadku wyplyniecia kolejnych kompromatow smoleńskich..zadna odpowiedzialność karno-sadowa go nie dotknie..a poza tym...cos by się moglo mu stać..

Obrazek użytkownika Andy51

Jaruzelski agent '"Wolski", Wałęsa TW " Bolek", Tusk czyżby "Oscar"?  

Obrazek użytkownika cichy

Wie pan...tak jak ja odbieram cały kontekst związany z publikacją książki pana Rothe'a z niemiec..w całym tym kontekście,że to wyszło od naszych specyficznych zachodnich sąsiadów,jest to przecież kontrolowany przeciek od ichnich smutnych panów do prasy,a jak wiadomo jeśli chodzi o przeciek kontrolowany do prasy a'propos poważnego zdarzenia w kraju sąsiednim..wydarzenia...które już na zawsze zmieniło zasady geopolityki i stosunków międzynarodowych na wielu różnych szczeblach i aspektach..
Młodzież licealna na coś ważnego mówi...cyt..."no raczej"....!!!!!!!!!!
tyle tylko czy my się czegokolwiek dowiemy..a jak już się dowiemy..to co my..jako społeczeństwo z tym zrobimy..podobnie jak z elektrykiem,z pajacem w czerwonych gaciach i żółtej koszuli...posłanki od bukietów czerwonych róż i biznesów na służbie zdrowia.. panów posłów od zegarków... .etc..etc..przecież wg faktów..baaa..wg litery i ducha prawa są winni..a i też nic się nie stało..przykłady można mnożyć bez końca..i to mnie przeraża..

Obrazek użytkownika Andy51

W sumie  to my Polacy jesteśmy sobie winni , sami takich wybraliśmy.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

Dokladnie , sami takich sobie Polacy wybieraja ... i to juz od wyborow z 1947 roku.

Zamiast na PSL glosowac to sami wybrali tych co to obiecali ze :
"Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy"

Obrazek użytkownika Andy51

Przenigdy.

Obrazek użytkownika Lektor

Wielu z nich się spóźniło i dopiero teraz głosują na PSL.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.