| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

​UB czyli Urban o Bartoszewskim

Cynik Urban dobrze przedstawił Bartoszewskiego. Co na to media ?
https://www.youtube.com/watch?v=LJRKduVd1Xs
 
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

Pobił Pan rekord klikalności, prawie 22 tys. odsłon. Gratulacje!

Obrazek użytkownika Prof bez kropki

Wątpliw sprawa, ażeby ub-ckie dzieciaki,rozsądzały czyny,
totunfackich swoich rodziców !

Obrazek użytkownika siermięga

Bracia bliżniacy ,co prawa dwu jajowi ,różnią się fizycznie [długi i chudy,mały i gruby]ale jednocześnie bardzo podobni.Mały i gruby coby nie powiedzieć dobrze to sparodiował.

Obrazek użytkownika Andy51

Czy masz  na myśli braci starszych w wierze ?

Obrazek użytkownika xena2012

a ja się przeraziłam i to az dwa razy.Bo jak w tych filmikach Bartoszewski i Urban celowali paluchami w ekran monitora wrzeszcząc ,,i ty jesteś Polska'' myślałam ,że szkło puści i wybiją mi oko.

Obrazek użytkownika Andy51

Było takie niebezpieczeństwo :-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

Co za ciekawe czasy! Żeby Urabana POchwalić ;-)

Obrazek użytkownika Andy51

Nigdy bym się tego nie spodziewał. A jednak.

Obrazek użytkownika wandaherbert

niespodziewalem się po Urbanie ,ze ma takie zdolności aktorskie-powinno to byc rozpowszechnione w sieci,a moze w TV Pozdr.

Obrazek użytkownika Andy51

Przyjaciele z TV tego nie puszczą, ale TV TRWAM i TV Republika powinny.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.