| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

​Co powiedzą w okienkach Goebbelsa,czyli w Faktach i Wydarze

Co powiedzą w okienkach Goebbelsa,  czyli w Faktach i Wydarzeniach

W zasadzie główne wydania informacyjne TVN Fakty i Polsatu Wydarzenia można nazwać okienkami Goebbelsa, bo w ilości kłamstw i  manipulacji przerosły mistrza Goebbelsa.  W tych dwóch okienkach jest tzw. duży Goebbels, który łże tylko kłamstwa całą dobę i trochę mniejszy Goebbels  Polsatowskie Wydarzenia.

Żeby dużo nie szukać  wystarczy popatrzeć  co mówiły Fakty w tak ważnych dla Polaków dniach 16 grudnia w rocznicę mordów  w kopalni Wujek i 17 grudnia w rocznicę mordów w Gdyni.
Dla Faktów głównym wydarzeniem tego dnia były awantury w sejmie posłów PO i .N w Sejmie i ataki hołoty z KOD na posłów, dziennikarzy i  reporterów TVP.  

Wszystkie kłamstwa całą dobę transmitowały te brewerie na bieżąco, niczym transmisje z Wyścigu Pokoju ( jeżeli  jeszcze ktoś pamięta tę imprezę) Ci od Solorza byli trochę bardziej stonowani , ale Boże uchowaj przed takimi relacjami.

Kodziarstwo zarejestrowało w Ratuszu manifestacje na Wigilie i na  Święta. Można zakładać, że jeżeli znajdzie się kilku bezbożników, którzy będą manifestować przed Sejmem, to dla głównie TVN ta manifestacja będzie głównym wydarzeniem, nie Święta.   

http://wpolityce.pl/polityka/320333-kaczynski-apelujemy-do-opozycji-o-sp...
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Gugunia

To prawda: TVN24 (często odwiedzania stacja przez prominentnych polityków PiS) przez całą dobę transmitowała na żywo to co się działo w Sejmie i na ulicach polskich miast, więc tylko ktoś niewidomy i głuchy może ocenić to jako manipulacje i kłamstwa tej niezależnej telewizji. Przypomniała ona również (co znalazło się także w internecie), nagranie z kampanii wyborczej PiS kiedy to kandydatka na premiera stanowczo oświadczała, iż jej rząd nigdy nie użyje policji przeciwko demonstracjom antyrządowym (do czego obywatele mają prawo), jak to czyniła PO.

Obrazek użytkownika Andy51

I nie użyła.

Obrazek użytkownika ruisdael

A propos- czy ktoś wie co dzieje się z werdyktem grafologów dot. podpisów Wałęsy? Coś sprawa śmierdzi brakiem odwagi.

Obrazek użytkownika Gugunia

A co się dzieje z kolejnym dowodami na zamach smoleński?

Obrazek użytkownika Andy51

Mam nadzieję, to tylko Tobie śmierdzi.

Obrazek użytkownika ruisdael

Takiego komentarza się po Panu nie spodziewałem bo pytam poważnie. Życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Obrazek użytkownika Andy51

Jeżeli opatcznie zrozumiałem Pana pytanie to przepraszam.

Wesołych Świąt.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.