Tusk służy Niemcom za 13 później za 21 tys.To nie jest mało

Media donoszą, że Tusk gdyby obecnie  przeszedł na emeryturę to dostanie 13 tys. zł a z dwa lata 21 tys. zł. To jest zapłata za sprzeniewierzenie się Polsce i wierna służba Makreli.

W historii Polski był już jeden protegowany carycy Katarzyny II Stanisław August Poniatowski, czym to się skończyło wszyscy wiemy.

Stanisław August Poniatowski był słabym królem, mówią, że był kochankiem  carycy Katarzyny II czym się skończyły te zażyłe stosunki wszyscy wiemy III rozbiorem Polski  i straceniem państwowości polskiej na 123 lata.

Nie wiadomo jak długo trwają konszachty z Makrelą, za rządów Tuska Polska wyzbywała się przemysłu, za poklepanie po plecach z ekipą Tuska można było zrobić wszystko i nie dziwota, że po wypłynięciu do przestrzeni publicznej taśm z restauracji „Sowa i przyjaciele”  caryca Makrela podała swojemu giermkowi pomocną dłoń i  i osadziła go na stolcu „ Króla Europy”.

Tusk cały czas miesza się w sprawy Polski czy to z własnej woli czy z inspiracji Makreli tego nie wiemy. Rola prawie półkolonialnej Polski bardzo była na rękę Niemcom ale nie tylko. Po wygranych przez PiS wyborów parlamentarnych i prezydenckich w 2015 r. sytuacja bardzo się zmieniła.

Rządzący dbają przede wszystkim o interes Polski co się na pewno wielu nie podoba , stąd te ataki z PE.

Ale Polacy widzą kto jest kim i póki co PiS ma bardzo duże poparcie społeczne i mam nadzieję, że tak zostanie do wyborów samorządowych w 2018 0 parlamentarnych w 2019 r.

 https://wpolityce.pl/polityka/369713-cysorz-to-ma-klawe-zycie-tusk-juz-teraz-moze-liczyc-na-13-tys-zl-emerytury-za-dwa-lata-bedzie-to-juz-21-tys
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

01-12-2017 [15:41] - xena2012 | Link:

Ależ on nie wybiera się na żadną emeryturę za głupie 13000 czy 21000.Jest szykowany na prezydenta Polski w najblizszych wyborach z błogosławieństwem Merkelowej i za pieniadze Sorosa.

Obrazek użytkownika Andy51

01-12-2017 [17:42] - Andy51 | Link:

Soros w niepewne interesy nie inwestuje, a Tusk to niepewny interes.

Obrazek użytkownika Art

01-12-2017 [16:50] - Art | Link:

Proponuję zacząć na stałe używać jego organizacyjnej nazwy-Oscar.Napewno w IPN wszystko jest wyczyszczone,ale nasi obecni przyjaciele USA dysponują nagraniem kilkuset godz. z biura premiera.Pewnie za darmo nie ujawnią,ale warto zapłacić i jak najszybciej opublikować.Nagrania z rest.Sowy... to tylko odprysk nagrań głównych.Trump to wszystko wie oczywiście,ale nam ta wiedza przydałaby też.

Obrazek użytkownika Andy51

01-12-2017 [17:43] - Andy51 | Link:

Dobra myśl.

Obrazek użytkownika spike

01-12-2017 [18:25] - spike | Link:

Zacznijmy od tego, że Tusk nie był i nigdy nie będzie Polakiem, to Niemiec z krwi i kości, swoim służy od zarania swoich dziejów, łącznie z dziadami i pradziadami, tak po prawdzie, nie można go nazwać nawet zdrajcą, Polacy są głupcami, że takiego łajdaka wybrali i popierają.

Obrazek użytkownika Andy51

01-12-2017 [20:15] - Andy51 | Link:

Zgoda.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

01-12-2017 [22:18] - zbieracz śmieci | Link:

Będzie miał 21 tysiaków a przecież toraptem około 5 tysięcy ojro  a to pensja urzędnika średniego szczebla w strukturach Unii,
Kwota śmieszna przy zarobkach sędziego w Irladii wynosząca 29 tyś ojro i tyle dostanie emerytury,Prezydent Włoch bo kraj w biedzie i długach obniżył pensje swoim urzędnikom też do 20 tysiaków ojro. Lewandowski będzie miał o wiele więcej gdy przejdzie na emeryturę,nie piłkarz ale ten co w PE nam szkodzi a wcześniej tutaj.
Wszyscy ojro posłowie którzy zaliczą dwie kadencje z głodu nie umrą.

Obrazek użytkownika Lektor

02-12-2017 [18:26] - Lektor | Link:

Cz. 1.
Nic dziwnego, że Tusk służy Niemcom:
Kim jest Donald Tusk  ?
Polskość to nienormalność tak mówił Tusk w latach 80–tych.  Tusk potrafił dogadać się z  Putinem i Merkel  oczywiście w języku niemieckim, natomiast nie potrafił dogadać się z Polakami (nie mówię tu o lemingach).
Tusk mówił , w głębi serca czuł się Niemcem. Śpiewanie  na święta kolęd po niemiecku, niewytłumaczalna materialna pomoc  Niemców dla Tuska i jego partii KLD na początku lat 90-tych, o której mówił Paweł Piskorski ( marki w reklamówkach), świadczyła o tym , że Niemcy pomagali swojemu wówczas i teraz w wyborze na przewodniczącego.  Dalej, niewyjaśniona sprawa agenta  Stasi o pseudonimie „Oskar”, który działał w Trójmieście dotychczas  nie zdekonspirowanego,  gdzie  przewija się nazwisko Tuska, daje dużo do myślenia.  Ukrywana znajomość i to biegła języka niemieckiego, którą wyniósł z domu , bardzo mu pomogła w kontaktach z Merkel.   W pobliżu  Merkel wręcz promienieje, Polska jednak  bardzo mu ciążyła. 
Warto tu zbadać historie  rodziny Tusków i jego samego i poznać prawdę. Książka: "Donald Tusk. Pierwsza niezależna biografia" Sławomir Grabias, Wyd. Signum Temporis, 2011 - umożliwia czytelnikowi zrozumieć wiele rzeczy, które wyprawiał "władca Polski", rzeczy które "nie mieszą się Polakom w głowach".  Bo też faktycznie to co wyprawiał Tusk można tylko zrozumieć poprzez zaszczepioną mu nienawiść do Polskości.  Jak tragiczne są tego skutki dla Polski, miliony Polaków odczuło to już na własnej skórze. A prawda jest szokująca.
 

Obrazek użytkownika Lektor

02-12-2017 [18:27] - Lektor | Link:

Cz. 2.
Dziadek Tuska ze strony ojca był ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Brat dziadka ze strony matki, również służył w wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była rodowitą Niemką. Ciotka matki Donalda Tuska zginęła wraz z czwórką dzieci podczas ucieczki w styczniu 1945 r. na pokładzie słynnego "Wilhelma Gustloffa", storpedowanego przez Rosjan. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec. Babka Tuska, salowa, musiała odejść z pracy w szpitalu, bo była szykanowana ze względu na jej silny niemiecki akcent. Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą (Grabias, str. 26). Tusk zdawał sobie sprawę z problemów z tożsamością narodową swojej rodziny. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i  szczerze nienawidził Polaków, ponieważ jako dzieciak był wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach do końca swoich dni. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości. Stryj Donalda Bronisław „Buni” nigdy nie powiedzial dobrega slowa o Donaldzie. Przestrzegał przed Donaldem,mowił, że jakby on rządził,to uważajcie Polacy. Od Donka nigdy pomocy nie otrzymał. Donek,na jego pogrzebie,na Srebrzysku,chował się za drzewami.  To wyjatkowo cyniczny i zły człowiek. Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”.  Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybrało nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle  szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ? 
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-12-2017 [20:49] - Imć Waszeć | Link:

Nie tylko Tusk i nie tylko Niemcom ;)))
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

02-12-2017 [21:02] - Andy51 | Link:

Nic dodać nic ująć , dotyczy wszystkich Twoich notek.
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-12-2017 [22:32] - Imć Waszeć | Link:

Straszny ich wysyp ostatnio. Czyżby coś było szykowane na Święta?
Errata: Tu jest pewna wiarygodna teoria na temat tego wysypu: https://www.youtube.com/watch?...