Niektórzy  prawnicy to bydlaki

Never ending story z prawnikami trwa. Prawnicy chcieliby wśród prawników zaprowadzić pruską dyscyplinę i podporządkować ich myśleniu jakie obowiązuje w wierchuszce tej korporacji. Po straszeniu korporacji sędziowskiej, wobec porządnych sędziów,  głos dała korporacja adwokacka, której nie podoba się postawa  adwokatów z zarazem posłów Wassermann i Mularczyka.

Jedynym przewinieniem tych prawników jest to , że ośmielili się zagłosować „za ustawami jawnie sprzecznymi z Konstytucją RP (ustawa o TK oraz SN), wg. donosicieli, które zmierzają do upolitycznienia wymiaru sprawiedliwości sprzeniewierzyli się rocie ślubowania wg której adwokaci i radcowie prawni mają „przyczyniać się ze wszystkich sił do ochrony praw i wolności obywatelskich oraz umacniania porządku prawnego Rzeczpospolitej Polskiej”, o niemieszaniu się do polityki wierchuszka NRA jakoś zapomniała.

Za to czeka ich być może usunięcie z zawodu, to nie adwokaci, którzy robili przekręty z kamienicami w Warszawie i nie tylko, to nie sędziowie, którzy „klepali” 120-130 letnich kuratorów, a  adwokaci Wassermann i Mularczyk, są na celowniku tej prawniczej bandy.

https://wpolityce.pl/polityka/358506-nasz-news-zemsta-kasty-na-poslach-pis-naczelna-rada-adwokacka-prowadzi-dochodzenie-dyscyplinarne-przeciwko-min-a-mularczykowi-i-m-wassermann
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2017 [19:36] - xena2012 | Link:

Nie ma Pan wrazenia,ze naszej prawniczej kaście już całkiem odbiło? A najgłośniej krzyczą najgłębiej umoczeni. Dopiero co sędzia SN pani Gersdorf i sedzia Żurek łamiąc apolityczność wbrew prawu wzięli udział udział w proteście KOD-u. Sędzia Gersdorf całkiem nieadekwatnie do swego stanowiska a wręcz żenująco sypie glowę popiołem po spotkaniu z prezydentem Dudą,spotkanie skrytykowalo też środowisko sedziowskie.Za kogo się mają wołając wielkim glosem,że wizyta u prezydenta to cos ponizej ich godności? Jak sie teraz czują prezydenccy wyszczekani ministowie i rzecznik tak prący do obłaskawienia sitwy uderzając w PIS kiedy nadzwyczajna obraża  prezydenta? Teraz też kiedy atakowana jest pani Wasserman i pan Mularczyk też bedą milczeć?

Obrazek użytkownika michnikuremek

20-09-2017 [20:57] - michnikuremek | Link:

Oni naprawdę są głęboko przekonani, że są NADLUDŹMI! Nie ma innej opcji - oni w to wierzą.
I dlatego.....
"Wszyscy won!" - Wojciech Cejrowski.

Obrazek użytkownika Andy51

20-09-2017 [21:13] - Andy51 | Link:

Mam nadzieję, że odbiło tylko wierchuszce kasty, a tza szeregowi prawnicy są w miarę przyzwoici.

Obrazek użytkownika xena2012

20-09-2017 [21:27] - xena2012 | Link:

Ryby i szeregowi prawnicy nie mają glosu. A nawet raczej nie smią go mieć.

Obrazek użytkownika michnikuremek

20-09-2017 [21:47] - michnikuremek | Link:

Od dłuższego czasu tłumaczę to właśnie mojemu dobremu koledze, katolikowi, który uważa, że będzie odnowa w Kościele katolickim, która przyjdzie "od dołu".
Nie przyjdzie.
W korporacjach nieposłusznych pracowników po prostu się wyrzuca na bruk.
To samo dotyczy korporacji watykańskiej.....Natanek, Międlar, Kneblewski oraz kardynał Gerhard Muller są tego najlepszymi przykładami.....

Obrazek użytkownika Andy51

21-09-2017 [09:15] - Andy51 | Link:

Ale  może się zdarzyć , że przemówią  oczywiście prawnicy nie ryby w co wierzę.

Obrazek użytkownika Ptr

20-09-2017 [23:17] - Ptr | Link:

Niekonstytucyjne naciski na posłów.  
 

Obrazek użytkownika Andy51

21-09-2017 [09:16] - Andy51 | Link:

Też tak to widzę.

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-09-2017 [07:15] - Marek1taki | Link:

Reprezentatywność wierchuszki prawników jest taka jak reprezentatywność wierchuszki lekarzy. Inna sprawa, że światłość udziela się maluczkim.
Wszak przykład idzie z góry i jest nagłaśniany.
Wczoraj min. zdrowia zaszczepił się na grypę. Jego sprawa, może ma ważne powody, ale zrobił to publicznie. Oczywiście zaszczepił się na grypę z ubiegłego roku, bo jakie mutacje będą w obecnym sezonie jeszcze nie wiadomo. Skuteczność tych szczepień jest dlatego mała w porównaniu do klasycznych szczepionek z Instytutu Pasteura. Jeżeli dodajemy do tego nachalną propagandę, to podważa się wiarygodność szczepień i tak małą po globalnej aferze ze świńską grypą i szczepionkami na nią. Były jeszcze manipulacje ptasią grypą i chorobą wściekłych krów. Jak pojawi się naprawdę groźna infekcja nikt nie będzie wierzył w rzeczywistość zagrożenia.

Obrazek użytkownika Andy51

21-09-2017 [09:19] - Andy51 | Link:

Nie porównaj nachalnej propagandy koncernów , którym tylko zależy na kasie, z szczepionkami , które naprawdę ratują życie i zdrowie  milionów dzieci i dorosłych.

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-09-2017 [13:02] - Marek1taki | Link:

To w większości te same koncerny. Min. z urzędu musi z nimi współpracować. Udzielać się nie musi.