Czy lis może być z kurami w kurniku ? oczywiście, że nie.

Kolejny muzułmański zamach terrorystyczny w Paryżu. Tym razem od kul muzułmanina zginął policjant a dwóch zostało rannych. Inni policjanci zastrzelili terrorystę. Czy znowu będą gaszone światła na wieży Eiffla  czy znowu będą rysować kwiatki na asfalcie ?

Polityka w stosunku do muzułmańskich emigrantów to jakiś obłęd. Przecież muzułmanie nie chcą się integrować  a dane państwo, w którym przebywają  na to pozwala. Myślę głównie o państwach gdzie rządzą socjaliści lub socjaldemokraci i gdzie jest silne  lewactwo. Radykalni mułłowie w meczetach nawołują  do rozprawienia się z niewiernymi a dane państwo pozwala na budowę coraz więcej meczetów, przy okazji burząc kościoły.

Muzułmanina nie wolno nazwać terrorystą bo to jest rasizm, ksenofobia, itd.

Przecież powinno być tak, że jak nie odpowiadają ci prawa i zwyczaje, to takiego delikwenta powinno się w trybie natychmiastowym wydalać z kraju, z którego gościnności korzysta.
 
Co w krajach Europy Zachodniej robi dziesiątki tysięcy Tunezyjczyków, Algierczyków, Marokańczyków?  przecież  w tych krajach nie ma wojen a oni ubiegają się o azyl polityczny.

Dobrym przykładem są Turcy mieszkający od 2-3 pokoleń w Europie, przecież  około 75% z nich w głosowaniu w referendum  nad zmianą konstytucji tureckiej czyli tak de facto obdarzenia obecnego prezydenta Turcji władzą sułtana. Oni nie wierzą w demokrację, ich demokracją jest islam.

Muzułmanie nie wiedzą co to demokracja, chcą wyzutej ze swoich korzeni (chrześcijaństwa) Europie, nie mającej żadnych wartości , narzucić swoje prawa.

Jak wygląda kalifat można było się przekonać na terenach zajętych przez ISIS. Na zakończenie gorzka refleksja. Jak Polska wstępowała do UE, to Niemcy zamknęli rynek pracy dla Polaków na 7 lat by po kilku latach przyjąć  ponad milion muzułmanów.

Polacy jeżdżą do Europy Zachodniej do pracy, muzułmanie po to by dostać zasiłki mieszkania socjalne, itd.

Dzięki Bogu PO nie rządzi i kilka lat możemy się czuć bezpieczni.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

21-04-2017 [11:04] - StachMaWielkieOczy | Link:

I tylko nikt sie nie zastanawia nad faktem ze temu obywatelowi Belgi nie "oplacilo"sie urzadzac zamachu
w takiej Brukseli ......."politycznej stolicy Uni"

Wolal wybrac sie na wystepy do sasiedniego kraju ... Na chwilke przed wyborami

Obrazek użytkownika Andy51

21-04-2017 [12:56] - Andy51 | Link:

Co sugerujesz ?

Obrazek użytkownika Tarantoga

21-04-2017 [11:18] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Polecam książkę pt." ISIS--Wewnątrz Armii Terroru"-- M.Weiss i Hassan Hassan
Tak między nami,to już ISIS jest nieaktualne...teraz jest PI ,czyli od zdobycia Mosulu...Państwo Islamskie.

Obrazek użytkownika Andy51

21-04-2017 [13:00] - Andy51 | Link:

Dziękuję z informacje. Mnie się zdaję że ziszcza się "Wojna cywilizacji" Huntingtona

Szacunek

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-04-2017 [16:56] - Marek1taki | Link:

Problemem jest podwójne obywatelstwo, prawa mniejszości, socjal. To wymysły socjotechniczne jawnie wspierane przez propagandę i dialektyczne standardy administracji. To musi prowadzić do konfliktów. W tym mechanizmie migranci się alienują i radykalizują zamiast zarobić i wrócić do siebie rozkręcić biznes, albo zostać na obczyźnie, albo się zasymilować żeby w następnych pokoleniach nie czuć się obco.
Pamiętam ze stacji CPNu Turka z rodziną w Mercedesie z naklejką D koło rejestracji. Obserwując jego zachowanie pomyślałem, że on jest bardziej niemiecki od najprawdziwszych Niemców. To była sugestywna pantomima ale bez przerysowania jak u Krasnego. I teraz zastanawiam się co ta rodzina robi dzisiaj, jakie są jej losy, w jakiej są skórze i z jakimi wnętrznościami.
I co myślą o tych zamachach, które mnie przypominają zamachy organizowane przez carska ochranę pod względem mechanizmu działania służb a nie przez skojarzenie z Rosją.

Obrazek użytkownika Andy51

21-04-2017 [18:13] - Andy51 | Link:

Jest z tym kłopot ostatni przykład to niemiecki Rosjanin, albo odwrotnie, który chciał pozabijać piłkarzy z Dortmundu dla zysku z akcji klubu. Musi  jeszcze niestety wielu ludzi zanim logiczne myślenie weźmie górę nad poprawnością polityczną.