Hadacz poszedł w ślady Sawickiej, też sobie popłakał.

Pamiętacie Państwo specjalistkę od prywatyzacji służby zdrowia  posłankę PO Beatę Sawicką, która brała pieniądze od pracującego pod przykryciem agenta CBA. Ta posłanka złapana na gorącym uczynku tzn. jak brała pieniądze a oprócz tego sfilmowana na tym procederze, wywinęła się od odpowiedzialności karnej.

Do tego odpowiednia inscenizacja,  płacz tej kobiety przed kamerami i bajdurzenie o tym , że okropny agent CBA Tomek ją uwiódł miało przekonać maluczkich, że Sawicka jest niewinna. Jeżeli do tego dodamy odpowiedniego sędziego o nazwisku Rysiński, który powoływał się w Polsce na prawo amerykańskie, to efekt mógł być jeden. Uniewinnienie.

Muniek Staszczak śpiewał „ mężczyźni nie płaczą” , a jednak. Nijaki Andrzej Hadacz, wyjątkowa obrzydliwa postać, prowokator , popłakał się przed kamerą , narzekając na swój los. Jak donosi prasa już jako młody człowiek tylko pod nazwiskiem Dobosz donosił na swoich kolegów z kopalni.

Postać Andrzejka ale już pod nazwiskiem Hadacz, całą swoją obrzydliwością ukazała się jako prowokator pod Pałacem Prezydenckim wśród obrońców krzyża. Widzimy go w otoczeniu Komorowskiego , na agitce PO pod tytułem „ Oni pójdą na wybory” by wreszcie pojawić się koło byłej premier Kopacz. Musiała to być znana i Komorowskiemu i Kopacz, gdyż ochrona dopuściła go do niemal fizycznego kontaktu z najważniejszymi osobami w państwie.

Wyrzekanie się posłów PO, że Hadacz  jest to dla PO postacią nieznaną zakrawa na perfidię najwyższych lotów.

Hadacz podobnie jak Sawicka zostali rozpracowani czy to przez dziennikarzy czy przez służby, stąd pojawienie się na ich twarzach krokodylich łez.

https://www.youtube.com/watch?v=9Jb62VhGEWM
https://www.youtube.com/watch?v=NooStbUwn10
http://wpolityce.pl/polityka/329111-tylko-u-nas-andrzej-hadacz-jako-tw-matka-donosil-na-kolegow-z-kopalni-w-jastrzebiu-zdroju
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

01-03-2017 [12:22] - twardek | Link:

Z Sawicką chyba częściowo zadziałało. Z Hadaczem na pewno nie wyjdzie.
Co i rusz nie mogę się nadziwić, że w łonie mojego macierzystego narodu (wygląda mi na etnicznego Polaka) pojawiają się takie tworki.
Ciekawy jestem wg jakiego rozkładu socjologowie odwzorowują etyczno-moralną strukturę naszej populacji?

Obrazek użytkownika Andy51

01-03-2017 [12:45] - Andy51 | Link:

Masz rację dwa razy taki numer nie wyjdzie, a zamiast określenia dla tego prowokatora tworek , można użyć stworek lub potworek.:-)

Obrazek użytkownika twardek

01-03-2017 [13:02] - twardek | Link:

Dzięki za podpowiedź, ale stary jestem i muszę się już trochę powściągać.

Obrazek użytkownika Andy51

01-03-2017 [13:40] - Andy51 | Link:

Nie przesadzaj z tą starością, ja też mam swoje lata.

Obrazek użytkownika michnikuremek

01-03-2017 [12:46] - michnikuremek | Link:

Pytanie jest następujące: kto prowadzi tego Hadacza? Kto prowadzi Mazgułę? Kto konkretnie tworzy to Komunistyczne Państwo Podziemne? Kiedy PIS przestanie szczekać, a zacznie gryźć?

Obrazek użytkownika Andy51

01-03-2017 [13:11] - Andy51 | Link:

Twoje pytania są zasadniczej wagi, pojawia się pytanie co robi SKW.

Obrazek użytkownika RinoCeronte

01-03-2017 [14:36] - RinoCeronte | Link:

Po nitce do kłębka...

Obrazek użytkownika twardek

01-03-2017 [20:45] - twardek | Link:

Hadacz  Hadaczem, sprawa poważna (?), ale za to tytułem rekompensaty odrobinka humoru ze strony POsłanki, niejakiej Śledzińskiej-Katarasińskiej,  która przed chwilą w Wiadomościach stwierdziła, w kontekście skandalu Klątwa,  jednym tchem, że "...Polacy za bardzo kontestują romantyzm, społeczeństwo polskie jest za bardzo przywiązane do romantyzmu" !

Obrazek użytkownika Andy51

02-03-2017 [08:16] - Andy51 | Link:

Nie ładnie wypominać ich wiek, ale u Śledzińskiej-Katarasińskiej zachodzi już proces braku kontaktu z rzeczywisyościa.

Obrazek użytkownika undercover elephant

02-03-2017 [20:51] - undercover elephant | Link:

Muniek Staszczyk