10 m-cy za tort, 10 m-cy za kukłę Żyda, a co z „Klątwą"?

Meandry orzekania „ nadzwyczajnej kasty ludzi” są niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Jeżeli  przyjrzymy się takim wyrokom jak 10 miesięcy bezwzględnego więzienia dla Pana Miernika, działacza niepodległościowego, za rzucenie w panią sędzię tortem, która  nie potrafiła skazać Kiszczaka, czy 10 miesięcy bezwzględnego więzieni za spalenie we Wrocławiu kukły Żyda to można dojść do wniosku , że sądy działają bardzo selektywnie.

Z drugiej strony mamy takie wyroki jak: 3,5 roku więzienia za śmierć człowieka. To kara jaką wymierzył sąd w Radomiu za skatowanie 19–letniego studenta Maćka Mieśnika czy skierowanie do więzienia niepełnosprawnie umysłowego za kradzież batonika za 0,99 gr. 

Cała sfera odpowiedzialności za stan wojenny została jakby niezauważona i pominięta przez sądy. Dalej, sądy tak skore do wydawania wyroków za obrażanie , muzułmanów, Żydów czy pedałów, jak zareagują na bluźnierczą „Klątwę”, obrażającą uczucia religijne katolików?
 
 
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zarobki-sedziow,134,0,2270086.html
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Skazano-go-na-10-miesiecy-za-spalenie-kukly-Zyda-Prokurator-uwaza-ze-kara-jest-zbyt-wysoka,wid,18657353,wiadomosc.html?ticaid=118b32
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika michnikuremek

27-02-2017 [11:49] - michnikuremek | Link:

Jeżeli obrazisz żydów - jest to antysemityzm.
Jeżeli obrazisz muzułmanów - jest to islamofobia.
Jeżeli obrazisz chrześcijan - jest to ekspresja artystyczna.
Tak oto przewrotni są marksiści kulturowi czyli neokomuniści.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-02-2017 [12:22] - Imć Waszeć | Link:

Za włamanie się do ciężarówki, grożenie kierowcy nożem i nielegalne przekroczenie granicy - opieka państwa, zasiłek i ochrona prawna przed rzekomym europejskim rasizmem.
Za przylot samolotem i wyznanie wiary w Chrystusa - natychmiastowa deportacja i grożenie sądem za propagowanie rasizmu.

To nie jest szaleństwo - to jest metoda. Dlatego należy przestać się tłumaczyć w Unii z tego, że nie jest się wielbłądem i zacząć federastów okładać takimi właśnie porównaniami, pilnując tylko, żeby tyłek równo puchł.

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2017 [12:31] - Andy51 | Link:

Masz rację, nie warto tłumaczyć się z tego, że nie jest się wielbłądem.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-02-2017 [13:03] - Imć Waszeć | Link:

Cały polski przekaz brzmi mniej więcej tak:

(Unia): Zobaczcie, faszyści
(PL): Ale my nie jesteśmy faszystami
(Unia): Ależ jesteście, tylko nie zdajecie sobie z tego sprawy
(PL): My protestujemy
(Unia): A my mamy w nosie wasze protesty
(PL): No to my będziemy smutni
(Unia): No to sobie bądźcie, bye bye

Gdyby teraz wymienić słowo faszyści na świr, a Unia na lekarz psychiatra, to mielibyśmy klasyczny przypadek, który został uwidoczniony w filmie "CK dezerterzy": https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2017 [13:45] - Andy51 | Link:

Wydaje się, że na horyzoncie widać zmiany. Zobaczymy co będzie po wyborach w Holandii, Francji i Niemczech. Razcej pewne jest to że w następnych wyborach do PE, lewactwo i liberałowie nie będą mieli tylu posłów co obecnie.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-02-2017 [14:33] - Imć Waszeć | Link:

Liczę na Holandię. We Francji i w Niemczech w razie potrzeby sfałszują wyniki lub unieważnią w ostateczności. W zasadzie to w ogóle nie ma sensu liczyć na zmianę polityki Niemców, bo oni najwięcej korzystają zarówno na bałaganie w Unii, jak również na każdej formie uporządkowanych silnych związków gospodarczych. Oni są jak dziura odpływowa zlewozmywaka - połknie każdą ilość wody i będzie czekać na więcej.

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2017 [14:36] - Andy51 | Link:

Ja liczę na to, że ludzie w Europie Zachodniej otrzeźwieją i poprawność polityczna przegra z interesem mieszkańców danego kraju. 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-02-2017 [14:40] - Imć Waszeć | Link:

Oby. A tak z boku tematu stary artykuł o POkoleniu 68: http://www.blogmedia24.pl/node...

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2017 [18:17] - Andy51 | Link:

Dziękuję za link przeczytam.

Obrazek użytkownika michnikuremek

27-02-2017 [12:53] - michnikuremek | Link:

Trzeba ludziom uświadamiać, że to z czym  mamy do czynienia teraz to marksizm kulturowy czyli zmutowany komunizm. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że komunizm wcale nie upadł, tylko zmienił się jego charakter. Że w dalszym ciągu to są te same kretynizmy wymyślone przez Marksa, Engelsa, Lenina czy Trockiego tyle, że współcześni komuniści przestali się interesować środkami produkcji, a całą uwagę skoncentrowali na kulturze tworząc antykulturę - czego jaskrawym przykładem jest to obrzydliwe przedstawienie w Warszawie.
Marksizm kulturowy - trzeba o tym mówić głośno!!!!!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-02-2017 [13:30] - Imć Waszeć | Link:

Dawniej też nie interesowały ich środki produkcji, bo gdy tylko dorwali się w Rosji do władzy, to zlikwidowali prywatne warsztaty rzemieślnicze i stworzyli spółdzielnie. Ich zawsze i wszędzie interesuje tylko takie pole ludzkiej aktywności, gdzie możliwe jest mieszanie w celu wywołania buntów. Ponieważ współcześnie człowiek bardziej się interesuje tym, co w TV obejrzy, a nie czy będzie miał gdzie pracować. Więc komuchy nie zajmują się środkami produkcji, a przekręcaniem kultury. Podobnie jest z religią. Komuchy zdążyli zauważyć, że przy powszechnym zakazie religii i tak wiara przetrwa, a nawet się wzmocni, więc teraz kombinują i sterują na zwarcie religii, żeby ludzie wzięli się za łby i wykończyli religie rękami wierzących. W końcu przekaz o wielowiekowym destrukcyjnym działaniu wszelkich religii ze szczególnym naciskiem na katolicyzm, to nie jest akcja niszowa i przypadkowa. To stały wieloletni proces, w którym obok potępiania stosowane jest jeszcze judzenie, żeby ludzie wierzący "zachowywali się zgodnie z przykazaniami wiary", a zwłaszcza przy wypełnianiu zaleceń komuchów w sprawach inżynierii społecznej.

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2017 [13:47] - Andy51 | Link:

Maż rację komunizm się przepoczwarzył.

Obrazek użytkownika Andy51

27-02-2017 [12:30] - Andy51 | Link:

Wszystko co związane z chrześcijaństwem to dla lewaków zło, wolą , żeby ciapaty się wysadził zabijając niewinnych ludzi, niż żeby wartości chrześcijańskie dominowały w kulturze.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

27-02-2017 [17:52] - Andrzej W. | Link:

Co się Pan dziwi tym 10 m-com dla Miernika ? To był zamach tortem w nadzwyczajną kastę ludzi. Mógł dostać 10 lat!