Otrzymane komantarze

Do wpisu: Wróciły najgorsze czasy w powojennej Polsce
Data Autor
Siberian Dog Husky
Skąd ta panika, pośpiech i walenie maczugą na rympał? Muszą zdążyć, przed powrotem Donalda Trumpa. On pozamiata i Rosję i Eurochlew i naszych lokalnych rzezimieszków.
Silentium Universi
@Hornblower, wbrew pozorom skalę mordów da się porównać z uwczesną. Owszem, nie morduje się dorosłych, ale istnieje niemal pełny consensus na aborcję i eutanazję. Jedynie ofiary udało się znaczniej skutecznie odczłowieczyć, niż kułaków i Żydow. Dokonano nawet znacznego postępu - przedmiotów eutanazji nie trzeba odczłowieczać. Stawiałbym tezę, że współczesne neoreligie (użyję modnego przedrostka) wymagają o wiele więcej ofiar niż azteckie czy starożytne
Siberian Dog Husky
Szef MSZ Węgier mocno o słowach Tuska : Nalegamy, aby pokój na Ukrainie został osiągnięty tak szybko, jak to możliwe - przekazał szef MSZ Węgier i dodał: "nawet jeśli Tusk ma inne zdanie i zajmuje stanowisko prowojenne". Węgierski minister skrytykował zachowanie polskiego premiera i otwarcie stwierdził, że oskarżając Węgry o zdradę Europy Tusk okazał jego państwu "całkowity brak szacunku". W swoim komentarzu Szijjarto zdecydował się odnieść także do bieżącej sytuacji w Polsce - mówił o stanie polskiej demokracji czy skazanych politykach PiS. - Widzieliśmy wydarzenia ostatnich kilku tygodni w Polsce i koncepcję demokracji polskiego premiera - stwierdził z ironią. - Widzimy, jak politycy opozycji są więzieni w Polsce - ocenił, po czym dodał "widzimy, że nie ma żadnej tolerancji dla opinii, które różnią się od opinii rządu".  
Siberian Dog Husky
Bodnar właśnie powiedział w neoWiadomosciach, że do zatrzymania ministrów Kamińskiego i Wąsika w Pałacu Prezydenckim doszło dlatego bo Czuchnowski napisał w Wyborczej, że obydwaj Panowie mają plan przebywać tam dłużej niż jeden dzień. Nie żartuję. twitter.com  
Alina@Warszawa
Ruda wrona jest wyjątkowo pop ...ona
Pers
@sake //Tusk teraz wielkim przyjacielem Ukrainy jest i razem z Żełeńskim walą rrówno po PiS-ie// No zobacz... A pan prezydent Duda tak go czule i namiętnie obściskiwał.  Ja od początku mówiłem, że ten klaun to gnida a wy byście mi oczy wydrapali.  
Pers
@sake //ięc nie wypada się szarpać o jakąs tam rakietę// A PiS się szarpał? Podwinęli grzecznie ogonki i łyknęli bezczelne kłamstwa klauna. Wyobrażam sobie co by się działo gdyby to naprawdę była rosyjska rakieta... Ciekawe czy rodziny zabitych przez tą rakietę dostaną jakieś odszkodowania?
sake2020
Nie zbieg okoliczności tylko reset w stosunkach z Ukrainą,więc nie wypada się szarpać o jakąs tam rakietę.Tusk teraz wielkim przyjacielem Ukrainy jest i razem z Żełeńskim walą rrówno po PiS-ie,który podobno nic dobrego dla Ukraińców nie zrobił.
Alina@Warszawa
Dziwny zbieg okoliczności! Po wizycie Tuska na Ukrainie, umorzyli śledztwo w sprawie Przewodowa  "Ukraina nie chciała współpracować z polskimi prokuratorami. Śledztwo zawieszono"  dorzeczy.pl;
sake2020
@Hornblower.....Sądzi pan że u nas do tego nie dojdzie?Przecież funkcjonariusz neoTVP Marek Czyż z zatroskaniem pytał Tuska jak tu zrobić by ,,zniknęło'' 7,5mln elektoratu ośmielającego się głosować nie na reżimową tuskowa władzę? Wbrew pozorom to nie jest takie trudne.Nasi przyjaciele maja w tym niebagatelną wiedżę i doświadczenie i chęć niesienia bratniej pomocy.I czy teraz to co widzimy to nie jest komunizm? Przecież chyba demokracją trudno to nazwać skoro łamie się Konstytucję,kręgosłupy i przyzwoitość..
sake2020
Autor wie o wizycie ministra sprawiedliwości Niemiec w Polsce? Przyjechał specjalnie do Bodnara z gratulacjami za sprawne uwięzienie posłów i delikatnym napomnieniem,że Niemcy oczekują jeszcze więcej inicjatywy od tuskowego reżimu.Żądają zdelegalizowania PiS-u i większej aktywności w represjach.Słowa Niemca potwierdza ,,Der Spiegel'' nawołując do siłowego rozwiązania polskiego problemu od swoich polskich przyjaciół.Demokrację mozna przywrócić tylko metodami niedemokratycznymi a praworzadność niepraworządnością.Wzruszony poklepaniem po plecach Bodnar obiecał się poprawić,a wspiera go TVN w rozmowie z panią Eichart żądając ,,kary'' dla obu posłów za podjęcie głodówki.Teraz pozostaje jeszcze problem NB.Czy pan śmieciu też nas zdelegalizuje?
Siberian Dog Husky
Mord w Smolensku to taki nic nie znaczacy incydent
Czesław2
Tu jest kwintesencja działań niemiec w Polsce. Skutek tego, że ich do końca nie zrównano z ziemia. niezalezna.pl
Hornblower
Siberian, wybacz, ale zrównanie ubeckiej powojennej rzeczywistości, gdzie mordowano tysiące ludzi a dziesiątki tysięcy zamykano w więzieniach, obozach i kopalniach, wywożono do Sowietów, pozbawiano dobytku, z armagedonem w postaci pozbawienia paru setek osób dostępu do koryta napełnionego państwowymi pieniędzmi i przymknięcia dwóch urzędników za wątpliwe pod względem prawnym działania na dwa czy trzy tygodnie, to naprawdę przegięcie. I całkowity brak szacunku dla ofiar komunizmu.
chatar Leon
Noo, nie. Znaj proporcje Mociumpanie.
Do wpisu: Koło Gospodyń z Wiejskiej* Romana Giertycha
Data Autor
Siberian Dog Husky
jabe a ty debilu w Tworkach
sake2020
Posłowie siedzą za rozpracowanie afery hazardowej a ci co ją rozkręcili ,spotykali się na cmentarzach i pod śmietnikami chodzą w glorii.
Jabe
Powinni siedzieć w więzieniu, ale pre­zydent kolegów u­łaskawił, tyle że nie od trybu żad­nego, więc siedzą.
Posłowie siedzą za fabrykowanie fałszywych dowodów przeciwko Lepperowi a nie za ściganie przestępców. Piszę posłowie bo Prezydent ich ułaskawił i siedzieć powinni w sejmie a nie w więzieniu. Ułaskawienie nie zmienia jednak faktu że są to przestępcy. Bo Prezydent ich tylko ułaskawił a nie uniewinnił.
Jabe
Konfederacja jest nie­chanukowa.
Siberian Dog Husky
Jabe W notce nie ma nic o Konfederacji
Siberian Dog Husky
"Bezprawia" sedziów z PIS-u ciag dalszy Sąd Rejonowy w Warszawie odmówił wpisania do Krajowego Rejestru Sądowego likwidacji Polskiego Radia
Jabe
Akurat w kwestii nie­podległości obie bandy są zgodne.
Do wpisu: Rota
Data Autor
Pers
@qvaczek //ty ruski leszczu i frajerze ty jestes tam juz nikim mniej niz zero// Ale z pewnością mniejszym "nikim" niż ty :))))))))))))))))
Kaczysta
dachowiec ty ruski leszczu i frajerze ty jestes tam juz nikim mniej niz zero