Otrzymane komantarze

Do wpisu: 30%
Data Autor
u2
Najsilniejsze ekonomicznie państwo w Europie Wczoraj posłuchałem wypowiedzi RAZ w TV Republika. RAZ mówił, że Niemcy dotychczas produkowali tanią energię elektryczną, dzięki przede wszystkim elektrowniom atomowym. Teraz produkują najdroższą energię elektryczną w całej Europie, co powoduje radykalne zwiększenie kosztów produkcji. To nie wróży nic dobrego dla Niemiec.
Do wpisu: 6-letnia Sophia
Data Autor
Tezeusz
@Ruszkiewicz a ty skończysz jak twój blog ? 
Pers
@qvak Obawiam się, że ty prędzej tak skończysz.
Kaczysta
Ten kremlowski bandyta skończy jak Husajn ​I to szybciej niż myśli
Do wpisu: Matko to ja niepokorny polski poeta
Data Autor
NASZ_HENRY
O, Matko nasza, do stóp Twych padamy, O pomoc Twoją wszelką błagamy. Bądź dla nas siłą w każdym życia trudzie, I podaj rękę, bądź przy swoim ludzie!🌼  
Do wpisu: Widmo grupy Wagnera
Data Autor
NASZ_HENRY
Najemnicy Grupy Wagnera lecą do Afryki, tam mają lepszy klimat, złoto i diamenty 😉 Na centymetrze rezerwisty liczba dni do końca Putina -  70 Inżynier pola walki 😉 ***Henry***  
Eugeniusz Kościesza
„ Czy “strażnicy” z sowieckich czasów nadal w Polsce funkcjonują?”  Oczywiście ,że tak i to w tysiącach. Nawet także jako wielopokoleniowa organizacja-partia polityczna. Utworzona w 1945 na bazie przejętej  niemieckiej agentury przez gen. NKWD Sierowa –Iwanowa.  Niezależna od MBP , podległa bezpośrednio pod NKWD struktura  pod szyldem Stronnictwa Ludowego, od 1947 jako Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego, od 1990 jako fałszywa PSL –To ta największa wielopokoleniowa struktura sieci wywiadu terenowego GRU w pl!
Do wpisu: Denys Prokopenko - Bohater Ukrainy
Data Autor
Kaczysta
dachowiec to prawda  gdy zobaczyli takiego palanta jak ty to nie dziwota
Pers
@qvaczek //Rosjanie warowali za drzwiami// I pokładali się ze śmiechu @zabiedzony :)))))
Kaczysta
Kancelarią prezydenta Ukrainy opublikowała listę krajów, których przedstawiciele uczestniczyli w szczycie zorganizowanym w Arabii Saudyjskiej. Europa: Bułgaria, Wielka Brytania, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Włochy, Łotwa, Litwa, Holandia, Niemcy, Norwegia, Polską, Rumunia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja i Czechy. Bliski Wschód i Azja: Arabia Saudyjska, Bahrajn, Chiny, Indie, Jordania, Kuwejt, Katar, Japonia, Korea Południowa, Turcja. Afryka: Egipt, RPA.   Ameryka Północna: Kanada i Stany Zjednoczone Ameryka Południowa: Argentyna, Brazylia, Chile Australia Obecni byli też przedstawiciele UE Rosjanie warowali za drzwiami
Do wpisu: „Państwo Morskie” otrzymało upokarzający policzek
Data Autor
sake2020
@Siberian dog husky........Nie zajmujmy się tak upokarzającymi policzkami których doświadcza państwo morskie.Myślmy o swoich po wypowiedzi doradcy prezydenta Żełeńskiego Podolaka w stosunku do Polski.Podolak szczerze huknął Polskę w twarz cynicznie podając,że przyjaźń Ukrainy z Polską będzie trwać tylko do końca wojny,potem Polska będzie już tylko konkurentem  Za tę szczerość już mu podziękował eurodeputowany Saryusz-Wolski.W zestawieniu z innymi dość wrogimi wypowiedziami Ukraińców i donosem do Brukseli na Polskę przez Żełeńskiego należy w tę przyjaźń powątpiewać i policzków nie nadstawiać już tak ochoczo.Za chwilę nowiem okaże się,że nie tylko nie jesteśmy przyjaciółmi ale wrogami. 
spike
@tri z pewnością, teraz to nuda, kupujesz gotowe moduły, łączysz, programujesz i gotowe, kiedyś ograniczeniem był dostęp do części, obecnie tylko wyobraźnia, a jeszcze chwila, to różne wynalazki zrobi nam AI.
spike
@ "Chiny  Rosję już kupiły po części a drugą sobie wykupią" :))))))))))))))) Czy ktokolwiek widział umowę kupna-sprzedaży ???  
Tomaszek
Bo misie wiedzą gdzie jest  miut .  Zdrówka życzę 
Tomaszek
Ubocie z kremla Jak Elvisa nie widział to trudno . Chiny  Rosję już kupiły po części a drugą sobie wykupią . Po co im wojna i utrzymanie potem 150 milionów pijaków . Turcy też co im trzeba opanowali w Europie . A reszta postsowietów niech się trzyma z daleka . To nawet z Ubotem może będzie o dupie Maryni .  
Edeldreda z Ely
@Tomaszek  Dzięki - zacna muza - szczególnie jedynka ✌️
u2
Nie Tomaszku z kremla. Widział trzecią wojnę światową :-) leszno.naszemiasto.pl III wojnę poprzedzą krwawe starcia Sporo uwagi Marian Węcławek poświęcił światowej wojnie, która ma nastąpić. Konflikt miałyby rozpocząć Chiny, które zaatakują Rosję w najmniej spodziewanym momencie. Według słów proroka do Chińczyków dołączą Turcy i wejdą do Europy, opanowując część kontynentu. Twierdził też, że ostatecznie się wycofają. Śniący prorok utrzymywał, że odwrót Rosjan nastąpi w wielkim chaosie i rozprężeniu. - „Przed III wojną w Rosji dojdzie do krwawych starć. (...) Wiele byłych republik radzieckich (Ukraina, Białoruś, Litwa) będzie sympatyzować z Polską, chcąc w przyszłości przyłączyć się do niej" - mówił Marian Węcławek w jednej ze swoich przepowiedni.
tricolour
@tomaszek Przychodzi mój Syn: - tata, takie fajne deski mieli elektryczne, takie wyczynowe, duże. Tata, kupisz mi taką? - nie, nie kupię. Zrobimy dwie, dla Ciebie i dla mnie. Albo trzy - dla Mamy też. Bierzesz dwa silniki Flipsky C6384. Do tego kontroler 60V 50A. Blat zrobimy sami, bo to zabawa - sklejka plus żywica. Zawieszenie - Aliexpress. Baterie - dla mnie dwie, bo duży jestem - 24Ah, 42V - kilowatogodzina. Dla Syna jedna sztuka, bo lekki. Podoba ci się? imgbox.com
tricolour
@ely Ja zawsze widzę nagie kobiety, im bardziej okutane, tym bardziej kuszące.
tricolour
@spike Miałem, ale nie mam po przeprowadzce. W sumie niepotrzebnie wyrzuciłem, bo kto wie, co z nich syn gotów zrobić. A że na Allegro kosztują po dwie dychy, to sobie uzupelnię. Całe roczniki Radioelektronika, a wcześniej Radioamatora, oprawione rocznikami przez Tatę, też cholera wyrzuciłem, teraz żałuję, choć przydatność konstrukcyjna już jest iluzoryczna. Fajne czasy były.
sake2020
Pan @Pers powinien czytając zachodnią prasę dokładnie sprecyzować na jakie ,,w zamian'' Rosja się zdecydowała.Powinien też wytłumaczyć dlaczego to ,,dożynanie'' tak długo trwa.  
Tomaszek
A Elvisa ten Marian nie widział ?
u2
Ukraina przegrała na początku 2014. Teraz jest dożynana. Tak pisze zachodnia prasa... Jaka prasa, jakie tytuły, jakie artykuły per-sik ? :-)
sake2020
@Pers.....No właśnie,co rozwali Rosja w zamian.Czyli jak rozumiem z pana komentarza nadal trwają obustronne działania wojenne a nie dożynanie.Gdzie precyzja? Że też maglarka czy też maglareczka musi zwracąć uwagę na nieścisłości.To się takiemu znawcy jak pan nie powinno zdarzyć.Gburowate odezwania do mnie również
Tomaszek
I Tobie też  youtube.com i na rozruch po obiadku youtube.com , Tak mi się przypomniało .