Przejdź do treści
Menu
menu-top1
Blogerzy
Komentarze
User account menu
Moje wpisy
Zaloguj
Primary tabs
Widok
Moje wpisy
Moje komentarze
Otrzymane komentarze
Otrzymane komantarze
Do wpisu:
Ani słowa
Data
Autor
25.10 [12:00]
Admin Naszeblogi.pl
Ty się puknij michnikuremek w głowę i ugryź czasem w język po dobroci mówię.
25.10 [11:43]
michnikuremek
Dlaczego adminie publikujesz tutaj niemiecki punkt widzenia, a cenzurujesz polski będący odpowiedzią. Zrobiłes to już drugi raz pozwalając się anakondzie bezkarnie wymądrzać z pozycji niemieckiej wyższości.....
25.10 [10:32]
michnikuremek
Niech poseł Czarnecki nie milczy tylko zacznie głośno pytać w europarlamencie o patrona UE Altero Spinellego i jego zbrodniczy projekt zwany "Manifestem z Ventotene", który prowadzi do likwidacji państw narodowych i stworzenia komunistycznego superpaństwa!
25.10 [09:30]
Panie europosle, Pan, panski kraj czy rzad panskiego kraju ( takie Wasze prawo ) mozecie myslec o Rosji co chcecie, mozecie nawet w imie jakies wyimaginowanej solidarnosci wypowiedziec Rosji wojne ale prosze NIE probujcie do Waszej rusofobii przekonywac innych, to sie nie uda. Polska niewiele traci na zlych stosunkach z Rosja bo takowych praktycznie nie ma, ale gospodarke niemiecka, idiotyczna polityka sankcji gospodarczych, kosztuje dziesiatki miliardow euro i tysiace miejsc pracy. Pozwolcie wiec Panowie Polacy, ze my Niemcy bedziemy prowadzic swoja polityke wobec Rosji zgodnie z nasza racja stanu, a ta nakazuje nam starac sie o jak najlepsze stosunki z Rosja, zwlaszcza te gospodarcze podobnie jak to robimy z Chinska Republika Ludowa.
Do wpisu:
Tusk nie przeciera żadnych nowych ścieżek
Data
Autor
23.10 [15:04]
...Tusk i myślenie???...Przecież on zamiast głowy ma "gałę do haratania "...A o jego karierę w POlsce ostatnio bardzo walczy stara NAD-prezydentowa ciekawe tylko na czyje zlecenie???...
Do wpisu:
Polskie reparacje od Niemiec – pięć aspektów
Data
Autor
21.10 [11:21]
Admin Naszeblogi.pl
Jeden Niemiec na całe NB, niepowtarzalna okazja dowiedzenia się z pierwszej ręki o opiniach nt. Polski i Polaków i ja mam pozwolić żeby po jakimś chamskim komencie sobie poszedł? I tak mu do słuchu ciągle piszesz i niektórzy inni. Ale są granice, które na moderowanym forum nie mogą być przekraczane.
21.10 [09:47]
michnikuremek
Adminie - "anakonda" deklaruje, że jest Niemcem. Wczoraj ja jako Polak odpowiedziałem na jego bezczelny, wręcz impertynencki tekst. Nie puściłeś go. Bardzo brzydko z twojej strony,
20.10 [09:59]
" W przewidywalnym czasie pojawią się już miarodajne szacunki, które będą podstawą do oficjalnego wystąpienia przez rząd RP do rządu RFN o reparacje. " ---------------------------------------------------------------------------------------- Polska to sobie moze wystapic i na tym wystapieniu poprzestac. Ale skoro Pan europosel Czarnecki taki madry to dlaczego, piszac ten artykul, nie podal w nim jakimi srodkami nacisku dysponuje Polska wobec Niemiec, bo przeciez powszechnie wiadome jest stanowisko rzadu niemieckiego mowiace iz sprawa reparacji za II WS jest sprawa zamknieta i Niemcy NIE maja zamiaru do niej wracac.
Do wpisu:
Kiedyś za współpracę przeciwko Polsce karano bardzo surowo
Data
Autor
15.10 [00:58]
No to co stoi na pzeszkodzie żeby teraz tego nie robić ?!!! No przecież to widać jak na dłoni, że ci tzw eurodeputowani z PO I Now. to zdrajcy narodu polskiego !!! No to co, nie ma na nich bata ?!!
Do wpisu:
Kreml organizuje spotkania separatystów
Data
Autor
13.10 [15:14]
Anonymous
Liczbę ofiar też traktuję z dużym sceptycyzmem. Wyniki wyborów obliczyli sami zainteresowani. Dziwne, że traktowane są jako wiarygodne.
13.10 [15:00]
Dark Regis
Jakieś namiary?
13.10 [09:09]
Pers
Pan poseł bardzo oszczędnie gospodaruje prawdą. To nie Rosja mesza w Katalonii ale Izrael.
Do wpisu:
Emmanuel Katastrofa
Data
Autor
09.10 [11:40]
xena2012
Czy powyższa notka posła Czarneckiego dotyczy polskich polityków?
09.10 [11:37]
xena2012
Patrząc na działalność Macrona,na jego nadmierną aktywność w UE mozna pomysleć ,że to nie prezydent Francji a jeden z brukselskich oficjeli.Może nawet on sam zapomniał w jakich wyborach startował i gdzie jest jego miejsce ,,pracy''.
09.10 [08:47]
Swisspola
Panie pośle, nam to jest bardzo dobrze znane z polskiej sceny politycznej. Chcesz poznać wartość polskiego polityka, sprawdź, z iloma partiami było mu po drodze. Co do plecenia andronów, to także polscy politycy nie pozostają w tyle, żeby nie pokazywać palcem. Pora byłaby wiec uciszyć się, a nie pierdzieć w trąbkę, w którą się kiedyś załatwiało! Ma pan szczęście, że Kaczyński nie pije piwa jak Lepper, bo nadal latałby pan po piwo i to nawet z Brukseli, a może tym bardziej!
Do wpisu:
Katalonia i RAŚ. Swąd rosyjskiej siarki...
Data
Autor
06.10 [15:44]
mmisiek
Decyzje "polityczne", "hipokryzja"... po co tak owijać w bawełnę? Dla tzw. starego Zachodu jesteśmy po prostu regionem podbitym wobec którego, tak jak wobec dawnych kolonii, stosuje się zupełnie inne standardy niż wobec metropolii. Nawet specjalnie się z tym nie kryją. I tak samo jak zwalczano wybijanie się na niepodległość kolonii tak teraz walczy się z nami. Gdyby warunki na to pozwalały to już dawno w ruch poszłoby wojsko i rozwiązania militarne. Suwerenna i podmiotowa Polska jest dla nich nie do zaakceptowania i nie mieści się w wizji geopolitycznego porządku. I tyle, reszta to bicie piany.
Do wpisu:
Cymbergaj , „dwa ognie” i futbol
Data
Autor
05.10 [18:55]
Anonymous
P.S. Nie było konkluzji. Rzecz w tym, że przed meczem z Anglikami był szał spekulacji, który przeżywamy wciąż na nowo. Nie było przynajmniej spekulacji, że jak Czarnogóra zremisuje z Danią... Byliśmy też w hokeju raz o włos od pozostania w grupie A (awansowaliśmy i spadaliśmy z powrotem do B na okrągło). Po meczu z ZSRR wygranym w katowickim Spodku 6:4. Nie udało się, przegraliśmy z RFN po świetnym meczu i dramatycznych ostatnich kilkudziesięciu sekundach, ale... było blisko dzięki taktyce organizatorów tych mistrzostw, którzy umieścili hokeistów radzieckich i czechosłowackich w jednym hotelu, czy akademiku. Budynek nie był do rozbiórki, jednak kontuzje ze "sparingu"pięściarskiego z Czechami mogły wpłynąć na sprawność drużyny radzieckiej.
05.10 [15:05]
Anonymous
Pamiętam jak, po meczu Górnika Zabrze o finał Pucharu Zdobywców Pucharów, były napisy na murach: AS ROMA JUŻ JE DOMA. Musiałem kuknąć: pl.wikipedia.org Na Praterze przegrali z Manchesterem.
Do wpisu:
Merkel: wiele zmienić, aby nic nie zmienić?
Data
Autor
03.10 [19:03]
mmisiek
"lewica niemiecka uzyskała najgorszy wynik w blisko siedemdziesięcioletnich dziejach nowej niemieckiej państwowości" - - - Mam poważne wątpliwości co do powyższego stwierdzenia. Praktycznie wszystkie partie w Niemczech są lewicowe mimo różnych nazw dla niepoznaki i dalej będą niepodzielnie rządzić więc raczej trudno tu mówić o jakimś najgorszym wyniku lewicy.
Do wpisu:
Polski rząd się nie ugiął
Data
Autor
02.10 [12:47]
Lily
ja mam nadzieję, że Polska nadal będzie trzymać poziom i nie ugnie się pod tymi wszystkim groźbami osób, które są odpowiedzialne za chaos w Europie. Dlaczego mamy płacić za czyjeś błędy? Chyba już wystarczy.
Do wpisu:
Polski sukces i ... milczenie
Data
Autor
02.10 [12:46]
Lily
a ja się zgadzam, że mamy się z czego cieszyć. PO to już by dawno uległo i z trzęsącymi się portkami podnieśli szlabany na granicach i mielibyśmy tu teraz niezły bałgan. Brawo!! Oby tak dalej!
01.10 [09:52]
Anonymous
Powody do radości są umiarkowane. Jest to zwycięska potyczka w wielkiej wojnie. Zwycięstwem w wojnie byłoby wyeliminowanie socjalu, który doprowadził Europę do katastrofy demograficznej i sprowadził miliony rzeczywistych imigrantów oraz wyeliminowanie tzw. migrantów, zwanych wcześniej uchodźcami, w rzeczywistości terrorystów. Jest sukcesem osłabienie Niemiec tą drogą, ale czy w perspektywie nie okaże się to błędem na miarę zwycięstwa bolszewików w Rosji? Czy ma Pan pomysł strategii politycznej dla Polski aby nie doszło do wyhodowania w Niemczech nowego bolszewizmu, który w kolejnym pokoleniu zagrozi nam?
Do wpisu:
Czy prezydent dał się oszukać opozycji?
Data
Autor
01.10 [09:49]
michnikuremek
Następny kret w otoczeniu PAD. Kompromitacja! telewizjarepublika.pl
01.10 [08:58]
Anonymous
"Nawet jeśli niektórzy doradcy pana prezydenta myśleli o tym, że zdołają przekonać do siebie opozycję..." Niektórzy doradcy prezydenta są taką opozycją jak Michnik i Kuroń. Ci wydelegowani na bohaterów 1968, 1976, 1980 przydali się jako autorytety opozycji w 1989r. Może już nie przerabiajmy w kółko historii wyciągania z kapelusza bohaterów. Wiadomo, że z tzw.opozycją im ideologicznie po drodze.
01.10 [08:42]
Anonymous
Tak. Niepokój co do referendum jest uzasadniony, bo nie ma głupich pytań ale na głupie pytanie głupia odpowiedź. Jeżeli WHO - podaję za Panią Elig - pyta o ciężar ciała, picie i palenie i wyciąga wnioski, że najzdrowiej jest w Afganistanie i Mozambiku, to w referendum można zapytać czy chcecie żeby było lepiej. I potem można sobie reformować do woli. Ciekawe, że w referendach nie padają nigdy pytania, czy chcesz mieć wyższe podatki czy niższe? Albo czy chcesz do końca życia płacić na emeryturę, której nie dożyjesz? Albo czy chcesz aby rząd wydawał więcej twoich pieniędzy na ciebie? To dopiero głupie pytanie.
Stronicowanie
Pierwsza strona
Poprzednia strona
…
Wszyscy
279
Wszyscy
280
Wszyscy
281
…
Następna strona
Ostatnia strona