Otrzymane komantarze

Do wpisu: Subkultura pseudosalonu
Data Autor
Alina@Warszawa
Czy ktoś wie, gdzie i kiedy minister s.z. i wicepremier w rządzie D. Tuska - Radosław Sikorski - zdał maturę? Bo odnoszę wrażenie, że to facet po podstawówce, na poziomie, na którym działa cały rząd D. Tuska i jego popychacze.
JzL
Nasze Słońce Peru żeby dostać takie zaproszenie, dałby się na ringu po mordzie okładać
JzL
Sikorski to ośmiogwiazdkowe ścierwo w obszczanych portkach
sake2020
Czy Minister Spraw Zagranicznych w 20 gospodarce świata nie ma nic innego do roboty oprócz promowania własnego chamstwa? Sikorski nie ,,wyśmiał prezydenta'' tylko jako szef MSZ jest przekonany ,że jego funkcja polega na podważaniu autorytetu prezydenta RP i tym samym szkodzeniu RP. Prezydent został wybrany w demokratycznych wyborach. Wnioski co do postawy Sikorskiego jako ministra i jego niezrozumienia pełnienia funkcji ministerialnej nasuwają się więc same. Sikorski zawiódł, bo nawet nie dorósł do obowiązku godnej reprezentacji Polski i skompromitował nie pierwszy zresztą raz powierzone sobie stanowisko.
Do wpisu: Sąd zakazał Grzegorzowi Braunowi wypowiedzi godzących w Muzeum Auschwitz
Data Autor
NASZ_HENRY
Pato sędzia, pato prokurator przeciwko Grzegorzowi Braunowi😡 ... nczas.info
Do wpisu: Złośliwi mówią iż Tusk robił zdjęcie
Data Autor
sake2020
A gdzie ma być? Bawi się z wnusiami kolejką.Swoje zrobił-najpierw skrytykował prezydenta Nawrockiego odnośnie odebrania orderu,potem stwierdził,że zgadza się z prezydentem Nawrocki ,a teraz w kolejnej wersji umywa ręce i wlezie do szafy czekając na sms-a od Mertza.
JzL
Pytanie gdzie w tym momencie jest Tusk.Złośliwi powiedzą ze sprawdza bilety przed wejściem do pociągu. Ja jednak jestem za wersją ze jest juz w drugim wagonie.Dla bezpieczeństwaps.Prawdziwie złośliwi mówią iż poszedł po sanki
sake2020
Szybciutko pojechał na spotkanie z ,,przyjaciółmi'' z płaczem poskarżyć się na Polskę ,wysmarkać się im w rękawy i upewnić się,że pieniądze będą nadal do niego płynąć szerokim strumieniem a na Ukrainie jakoś dziwnie i nie wiadomo gdzie rozpływać. Polska w rozterce i strachu słuchając wypowiedzi żołnierza Dmytro Jarosza o tym że uważają nas za okupantów i wkrótce po zwycięstwie nad Rosją rozprawią się i z nami. 
Do wpisu: UPA: apel POtłuczonych
Data Autor
JzL
Mudżtaba vel ruszkiewicz vel potomku rezunow z DonbasuWYPIERDALAJ parchu
sake2020
@Mudżaba....Żadna przemiana,nigdy nie gustowałam  w obrośnietych brunetach z krzywymi nogami nieciekawie ubranymi w nielubianym przeze mnie brudnooliwkowym kolorze i dodatkowo żonatych.Czyżby ajatollah był zazdrosny? 
sake2020
Tu nie chodzi o to czy ,,szlachta jerozolimska'' ale że z polskim obywatelstwem i żrąca polski chleb.
Alina@Warszawa
"Krótko mówiąc - sama szlachta." - konkretnie SZLACHTA JEROZOLIMSKA i wszystko jasne i logiczne.
mada
Jedno zdanie a wszystko mówi o człowieku.
Alina@Warszawa
@jabe  Zapytaj raczej KTÓRZY POLITYCY byli na odsłonięciu pomnika "Rzeź Wołyńska" w lipcu 2024 w Domostawie? Nie było żadnego ważnego polityka PO-PiS. Nie było z ich strony żadnej pomocy, żeby postawić i odsłonić gotowy pomnik w 80 rocznicę ukraińskiej zbrodni ("Kto uniemożliwił postawienie pomnika "Rzeź Wołyńska" na czas", czyli w lipcu 2023). Cała sejmowa opcja chanukowa robi dokładnie to samo, z aktywnym udziałem mediów. Na uroczystości odsłonięcia pomnika w Domostawie był tylko jeden poseł - Grzegorz Braun. A prezes IPN K. Nawrocki był w Domostawie tuż przed II turą wyborów prezydenckich w 2025 roku. Dobrze, że był, chociaż media się specjalnie o tym nie rozpisywały. Czy był tam kiedykolwiek Jarosław Kaczyński, albo D. Tusk ze swoimi koalicjantami typu Hołownia, czy Czarzasty, albo Kosiniak-Kamysz - nigdy nie słyszałam. Tam może wjechać każdy, ale nie wiem, czy Komitet Budowy Pomnika nie wydał jakiegoś oświadczenia, że nie życzy sobie oficjeli z instytucji i urzędów, którzy nie wsparli tej bardzo ważnej inwestycji. Żenujące dla mnie były słowa Anny Popek w TV wPolsce24, która aktualne zdjęcia z Domostawy komentowała, że to zdjęcia z odsłonięcia pomnika "Rzeź Wołyńska" w Kazuniu ... A Ty jabe - byłeś? Albo wpłaciłeś jakiś datek na budowę, która wciąż się toczy? 
Jabe
Siebieście warci.P.s. Którzy politycy PiS-u byli obecni na odsłonięciu pomnika pomordowanych w rzezi wołyńskiej? Nie było nawet prezesa IPN-u, obecnego prezydenta! Zaprzańcy!
Mudżtaba
@sakeNo co ty nie powiesz? Jeszcze niedawno nie dałaś złego słowa powiedzieć na Zełenskiego i Ukrainę. Skąd taka cudowna przemiana?
sake2020
Co łączy tę ,,szlachtę'' z dzisiejszymi bohaterami Ukrainy że z takim samozaparciem bronią ludobójców? Właściwie nic oprócz zleconej i pewnie z góry opłaconej misji zaatakowania  razem z ,,ukraińskimi przyjaciółmi''prezydenta Nawrockiego.Ukraińskie media już się spluły od wrzasków,szykan i oczerniania prezydenta Polski. Trąbią na cały świat jak niepopularnym i dołującym w sondażach jest Nawrocki, że wszystko w Polsce musi robić zapracowany Tusk a prezydent tylko krzyczy,grożą podpaleniami i dywersją w Polsce jak pewna idiotka dziennikarska z Kijowa. Tylko dlaczego dziwimy się Ukraińcom widząc jak polskie bezwstydne indywidua - Biejat w ukraińskiej telewizji szczeka na swojego prezydenta a profesorek Kowal blokuje ekshumacje?
Ijontichy
Sami agenci SB i ludzie Kiszczaka...można wymieniać tych "patriotów' bez końca...ale TU nie wszyscy przejdą :-((
AŁTORYDET
Tytułem uzupełnienia:Z.Bujak - wystawił na licytację swoją legitymację "S", razem z kiecką Marii Kiszczak.W.Frasyniuk - znany z głębokich relacji z B.Labudą. Ze stanu wojennego wyszedł z flotą TIR-ów.Kasprzak - uśmiechnij się bracie!Łazarewicz - jego "artykuł" o Rajmundzie Kaczyńskim, zapisał się złotymi zgłoskami w księdze k....stwa polskiego.P.Niemczyk - pułkownik z maturą. Funfel Miodowicza, Brochwicza, Miodowicza i Sienkiewicza. A.Seweryn - emeryt Republiki Francuskiej. Po osiągnięciu wieku emerytalnego we Francji (60 lat), żwawo podążył do Polski, pobierając godziwe francuskie apanaże i niekiepskie polskie. We Francji, pobieranie emerytury i praca zarobkowa jest niemożliwa.Skiba - zasłynął wyeksponowaniem nagiej sempiterny Buzkowi, w katowickim Spodku. Krótko mówiąc - sama szlachta. 
Do wpisu: Mam nadzieję, że odpowiedzialnych za preparowanie zarzutów dopadnie sprawiedliwość
Data Autor
sake2020
Pełno nas a jakoby nikogo nie było.
JzL
Kolejny dowód na upolitycznienie procesu ZiobrySędzia Joanna Grabowska została wyłączona z rozpoznania sprawy o wydanie  Europejskiego Nakazu Aresztowania dla Zbigniewa Ziobry. Powodem jest  posiadanie akcji w TV Republika, gdzie Ziobro miał być korespondentem.  Nowy sędzia zostanie wylosowany wkrótce.
paparazzi
Nie....., kto ma to robić za pozwoleniem suwerena? No kto?
Tomaszek
AhaCzyli zwalić na gebelsów i bolszewików. Szczególny to rodzaj dyplomacji potomków ofiar . A to skutki tej geostrategii facebook.com .
paparazzi
Tomaszku, oddzielenie historii od współczesności geostrategicznych interesów nie powinno oznaczać dla historycznej działalności UPA i i OUN. Nasza argumentacja musi być precyzyjna i  dyplomatycznie widziana na calym świecie . No kto to koteczku Tomaszeczku to zrobi?
Tomaszek
O!  Widzisz?I bez słynnego "Sława Ukrainie" i całąj reszty lizania UPAdlińskiej dupy  można coś napisać . i bez bluzgów Polakom na cztery pokolenia wstecz .