|
|
JzL Mudżtaba vel ruszkiewicz vel potomku rezunow z DonbasuWYPIERDALAJ parchu |
|
|
sake2020 @Mudżaba....Żadna przemiana,nigdy nie gustowałam w obrośnietych brunetach z krzywymi nogami nieciekawie ubranymi w nielubianym przeze mnie brudnooliwkowym kolorze i dodatkowo żonatych.Czyżby ajatollah był zazdrosny? |
|
|
sake2020 Tu nie chodzi o to czy ,,szlachta jerozolimska'' ale że z polskim obywatelstwem i żrąca polski chleb. |
|
|
Alina@Warszawa "Krótko mówiąc - sama szlachta." - konkretnie SZLACHTA JEROZOLIMSKA i wszystko jasne i logiczne. |
|
|
mada Jedno zdanie a wszystko mówi o człowieku. |
|
|
Alina@Warszawa @jabe Zapytaj raczej KTÓRZY POLITYCY byli na odsłonięciu pomnika "Rzeź Wołyńska" w lipcu 2024 w Domostawie? Nie było żadnego ważnego polityka PO-PiS. Nie było z ich strony żadnej pomocy, żeby postawić i odsłonić gotowy pomnik w 80 rocznicę ukraińskiej zbrodni ("Kto uniemożliwił postawienie pomnika "Rzeź Wołyńska" na czas", czyli w lipcu 2023). Cała sejmowa opcja chanukowa robi dokładnie to samo, z aktywnym udziałem mediów. Na uroczystości odsłonięcia pomnika w Domostawie był tylko jeden poseł - Grzegorz Braun. A prezes IPN K. Nawrocki był w Domostawie tuż przed II turą wyborów prezydenckich w 2025 roku. Dobrze, że był, chociaż media się specjalnie o tym nie rozpisywały. Czy był tam kiedykolwiek Jarosław Kaczyński, albo D. Tusk ze swoimi koalicjantami typu Hołownia, czy Czarzasty, albo Kosiniak-Kamysz - nigdy nie słyszałam. Tam może wjechać każdy, ale nie wiem, czy Komitet Budowy Pomnika nie wydał jakiegoś oświadczenia, że nie życzy sobie oficjeli z instytucji i urzędów, którzy nie wsparli tej bardzo ważnej inwestycji. Żenujące dla mnie były słowa Anny Popek w TV wPolsce24, która aktualne zdjęcia z Domostawy komentowała, że to zdjęcia z odsłonięcia pomnika "Rzeź Wołyńska" w Kazuniu ... A Ty jabe - byłeś? Albo wpłaciłeś jakiś datek na budowę, która wciąż się toczy? |
|
|
Jabe Siebieście warci.P.s. Którzy politycy PiS-u byli obecni na odsłonięciu pomnika pomordowanych w rzezi wołyńskiej? Nie było nawet prezesa IPN-u, obecnego prezydenta! Zaprzańcy! |
|
|
Mudżtaba @sakeNo co ty nie powiesz? Jeszcze niedawno nie dałaś złego słowa powiedzieć na Zełenskiego i Ukrainę. Skąd taka cudowna przemiana? |
|
|
sake2020 Co łączy tę ,,szlachtę'' z dzisiejszymi bohaterami Ukrainy że z takim samozaparciem bronią ludobójców? Właściwie nic oprócz zleconej i pewnie z góry opłaconej misji zaatakowania razem z ,,ukraińskimi przyjaciółmi''prezydenta Nawrockiego.Ukraińskie media już się spluły od wrzasków,szykan i oczerniania prezydenta Polski. Trąbią na cały świat jak niepopularnym i dołującym w sondażach jest Nawrocki, że wszystko w Polsce musi robić zapracowany Tusk a prezydent tylko krzyczy,grożą podpaleniami i dywersją w Polsce jak pewna idiotka dziennikarska z Kijowa. Tylko dlaczego dziwimy się Ukraińcom widząc jak polskie bezwstydne indywidua - Biejat w ukraińskiej telewizji szczeka na swojego prezydenta a profesorek Kowal blokuje ekshumacje? |
|
|
Ijontichy Sami agenci SB i ludzie Kiszczaka...można wymieniać tych "patriotów' bez końca...ale TU nie wszyscy przejdą :-(( |
|
|
AŁTORYDET Tytułem uzupełnienia:Z.Bujak - wystawił na licytację swoją legitymację "S", razem z kiecką Marii Kiszczak.W.Frasyniuk - znany z głębokich relacji z B.Labudą. Ze stanu wojennego wyszedł z flotą TIR-ów.Kasprzak - uśmiechnij się bracie!Łazarewicz - jego "artykuł" o Rajmundzie Kaczyńskim, zapisał się złotymi zgłoskami w księdze k....stwa polskiego.P.Niemczyk - pułkownik z maturą. Funfel Miodowicza, Brochwicza, Miodowicza i Sienkiewicza. A.Seweryn - emeryt Republiki Francuskiej. Po osiągnięciu wieku emerytalnego we Francji (60 lat), żwawo podążył do Polski, pobierając godziwe francuskie apanaże i niekiepskie polskie. We Francji, pobieranie emerytury i praca zarobkowa jest niemożliwa.Skiba - zasłynął wyeksponowaniem nagiej sempiterny Buzkowi, w katowickim Spodku. Krótko mówiąc - sama szlachta. |