|
|
@smieciu.....W zasadzie nie czekam na odpisywanie,bo to w stylu ,,tuskowa ręka'' to kolejny pana wygłup.Tym razem pod moim adresem.Jest powiedzenie-gdzie dwóch sie bije tam trzeci korzysta.W… |
|
|
@smieciu......Opcje nr4 to pan tak dla fantazji? A żaden z wymienionych przez pana ,,chłopaków''. nic takiego nie pisał Może warto na poważnie pochylić się nad komentarzami zamiast pudelkować i… |
|
|
Nic w tym dziwnego .Dziś jest wielu takich co dla sławy zrobią wszystko.Jego zadaniem jest odwracanie uwagi od innej grupy napastników.Nie wiem czy pan pamieta smierć Navalnego w więzieniu Wszyscy… |
|
|
@smieciu....Pan tam naturalnie był nieprawdaż? Przypuszczam,że było dwu snajperów raczej samotnych wilków niezwiązanych ani z Trumpem ani z Bidenem.Temu drugiemu to by się po prostu nie opłaciło,bo… |
|
|
Czyli autor bloga sugeruje,że za zdarzenie które jest ustawką odpowiedzialny jest Trump.Jak rozumiem autor sugeruje że Trump jest też mordercą,bo tam zginął zastrzelony uczestnik wiecu. To też… |