|
|
Nie diabeł daje dużo mocy obecnie rządzącym tylko tacy jak pan. Skupiając się na nieustannym atakowaniu PiS choć ten juz nie rządzi gra pan w jednej drużynie z tuskobandą. Odwraca pan uwagę od… |
|
|
Skończmy z ta benzyną po 5,19. Pani wiceminister klimatu pucołowata Zielińska zaleca przesiadkę na rowery. A piechotą nie łaska? |
|
|
No tak niezalezny internet w pana wykonaniu aż huczy z oburzenia ale tylko jak to trzy linijki wyżej pan napisał jedynie oburzajac się na brak charyzmy A.D ,M.M, J.K. Jak rozumiem obecni politycy tę… |
|
|
@Esaur Gappa.....Bez względu na to na ile jestem wg pana zaawansowana wiekowo widzę, że pan nic nie zrozumiał z moich komentarzy. Wybiera pan inwektywy zamiast rzetelnej dyskusji. Wszystko jedno mogę… |
|
|
@Esaur Gappa.....I znów powtórzę ,,no właśnie''. W ciągu kilku lat pan pomijał wyczyny Tuska a wywnętrzał się nad Kaczyńskim czy Morawieckim. Nawet teraz tylko o nich pan się wypowiada. Wie pan… |
|
|
@u2......To już doprawdy żałosne jak można być zaciekłym w nienawiści do PiS. Panu @Esaur Gappa nie przeszkadzają pełne wasalstwa działania Tuska wobec Niemców i nadal widzi zło tylko w Kaczyńskim i… |
|
|
@Esaur Gappa....No właśnie---,,żadnej'' oceny dla obecnego rządu pomimo że składa się z szubrawców, zdrajców i degeneratów. Ale on jest i trzeba go oceniać a nie zapewniać mu komfort przemilczania… |
|
|
@Esaur Gappa.......Dość pan niekonsekwentny w swoich wypowiedziach.Najpierw daje pan ,,ledwie trójczynę'' rządowi ZP, by potem twierdzić że od 2015 roku był postęp.Ten postęp chyba nie spadł z nieba… |
|
|
Historia tego nie zapomni? A któż się będzie nią przejmował? To właśnie owe sprzedawczyki,zdrajcy,oportuniści będą ją pisać tak jak ją widzą. Właściwie to Niemcy już ją nam napisali jako podręcznik… |