|
|
Nie jest ważne jak będziemy ich nazywać tylko jak i na ile potrafimy bez strachu wytykać im nieprawości, podłość i głupotę.Chciałoby się spytać dlaczego akurat Cyba jest osobą tak wielkiej troski o… |
|
|
Chciałoby się tej pańci Ejchart wzruszonej do głębi losem Cyby , niemal płaczącej nad stanem jego zdrowia zaproponować by wzięła go do siebie i zapewniła warunki jakie mu się należą. |
|
|
@Es.....Największe nieszczęście spadło na pana. Nienawiść tak pana opanowała, że nie pozwala logicznie myśleć. Potrafi pan tylko przytakiwać jednym i ubliżać innym. Lekko rzuca pan oskarżeniami… |
|
|
@Mika....No i osobne wagony tramwajowe i w metrze dla pisowców i dla Persów. |
|
|
@pers.....To już w każdym pana wpisie figuruje sake? Co by zrobiła,co by powiedziała? Aż tak często pan o mnie myśli? A jakbym na tym przejściu spotkała pana to jaką reakcję pan przewiduje? |
|
|
Czyli milczeć i się zgadzać? Na wszystko co nam się funduje? Bardzo to wygodne takie myślenie.I paniuska Leyenowa w Brukseli cmoka z zadowoleniem. |
|
|
Rozczulająca konferencja prasowa w wykonaniu paniusi Ejchart która stanowisko otrzymała od Bodnara za głupotę i spolegliwość. Rozdzierające serce opisy stanu mordercy, wzruszająca troska i wołanie o… |
|
|
@Mika....Nic nie ma przykryć,co najwyżej dziurę budżetową. Kaczyński bez ochrony a Cyba w otwartym ośrodku w Częstochowie.Chyba o lepszej okazji trudno marzyć.No chyba że Cyba się pomyli i powtórnie… |