|
|
"Weź mnie nie rozbawiaj. Co weekend parkingi zawalone, nie o jedną sobotę chodzi."
Moi znajomi też wykorzystują parkingi Lidla do parkowania, kiedy oficjalne strefy parkowania są przepełnione.… |
|
|
"Nielog, kiedy będzie wbita pierwsza łopata?"
Znowu Internet ci się popsuł, Lidl, ruski trollu? Ostatnia łopata zostanie wbita w 2027. |
|
|
"rolnicy, którzy te plany CPK zobaczyli, komisję je pokazujące, wynieśli na kopach"
Wybryki paru wysterowanych przez obcą agenturę idiotów nie zmienią niczego. CPK powstanie i uczyni Polskę jeszcze… |
|
|
"Dziś sobota - zobacz, parkingi będą pełne, na full, pod sam korek."
Zgadnij co, Lidl, ruski trollu?
Ludzie robią masowe niestandardowe zakupy. Nie dla siebie. Dla Ukraińców.
Przez ostatnie siedem… |
|
|
"Ps. A jak tam plany CPK? Obiecałeś i co?"
Moje kondolencje, Lidl, ruski trollu.
Widzę, że podobnie jak kolega po trollowym fachu, Pers, nie potrafisz znajdować informacji w Internecie.
Nawet… |
|
|
No to czytaj ze zrozumieniem pod linkiem poniżej:
filarybiznesu.pl
"Podległe Ministerstwu Aktywów Państwowych firmy energetyczne praktycznie w ogóle nie korzystają z węgla, który pochodzi z importu.… |
|
|
Było, minęło i się skończyło. Putinowski gazik też. Gazik, nie wacik, ruski trollu. |
|
|
"Będziemy dalej importować węgiel"
Jak zwykle kłamiesz i manipulujesz, Lidl, ruski trollu.
Odrobina wiedzy na odtrucie z twoich kłamstw i manipulacji:
filarybiznesu.pl |