Moje komentarze

Do wpisu: O tem jak trzy agenty się POgryżli
Data Komentarz
borsuka do wora a wór do jeziora .....pozdrówka
dzieki i 3MAJ SIĘ CIEPŁO
Szybki tadzio vel żółwik.... no no .....a gdybym chciał POwiesić Grubą Kreske na drzewie na solidnym sznurze to pewnie by się skojarzyło że chcę tadzika POhuśtać?...... hahahahahaahaha pozdrówka
Do wpisu: Jak zlikwidować agenturę i wygrać!!!
Data Komentarz
ja zadaje pytania ,nie atakuje . To O.Rydzyk atakuje TV Republika co jest niedopuszczalne . Mam nadzieje że O.Tadeusz zaprzestanie ataków i wyciągnie rekę podana przez P.Sakiewicza  . Tego sobie…
nie neguje tego co piszesz ale niejasna jest w tym rola Giertycha ........mógłbyś wrzucić linka w sprawie zwrotu kasy za cegiełki?
no to może być problem z tą telewizja.... oby było inaczej....pozdrówka
może Solorz przestawił wajchę żeby uciec od odpowiedzialności?
to dobre pytanie .... może Pan Bronisław by odpowiedział .Zapytajmy też Ojca Rydzyka o nadajniki TW Trwam w Rosji i gdzie są składki na Stocznie Gdańską z cegiełek....pozdrówka
Do wpisu: Strzeżcie się agentur
Data Komentarz
w nowym wpisie jak wygrać z agenturą...pozdrówka
I SAM DO SIEBIE JUŻ GADA?
dla ciebie sznurek w prezencie...... zważysz się i bedzie git
trafiony w 10..... Zdzichu....jąkała....śmierdzi strachem....pozdrówka
tak 3MAĆ....pozdrówka
pozdrówka
cieszy mnie twój strach...... juz czas na ciebie i tobiePOdobnych.....bój się
ujawnić , skazać i wykonać wyrok..... banicja wskazana....pozdrówka
Do wpisu: Czarne chmury nad platformą odcinek II „Donald płaczący”
Data Komentarz
uda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrówka
Masz pan racje...ale to była aluzja do POdlca i jego strojenia się w cudze piórka..pozdrówka
pisząc hamerykański miałem na mysli POdlca który się w cudze piórka stroi....pozdrówka za nieporozumienie przepraszam
Do wpisu: Czarne chmury nad platformą odcinek I
Data Komentarz
tym razem bedzie inaczej...pozdrówka
pozdrówka
mam specjalny kij zeby wściekłego platfusa trzymać na odległość....pozdrówka
Do wpisu: Już do nabycia legitymacje „ Nie głosowałem na platformę”
Data Komentarz
zamówienie przyjęte ....pozdrówka
oczywiście że otrzymasz legitymacje ..pozdrówka
Jeśli siła w środku symetrii kadłuba jest tak duża, to oprócz niej występuje nią właśnie spowodowany moment gnący. Można przyjąć zgrubnie, że wypadkowa z jednego skrzydła jest przyłożona w 2/3 od…
robię rezerwacje , niestety wszystko zeszło , dam znać o nowej dostawie na pocieszenie publikuję SMS od Timdan 21 dla lemingów ws. katastrofy Smoleńskiej publikuje w całości pozdrówka "Samolot to…
Do wpisu: O przekraczaniu granicy, czyli o Coryllusie
Data Komentarz
popieram . Ten pan juz dostał wielokrotnie info ode mnie że jest defetystą i siewcą beznadziejności.....jakby służby dyktowały mu narracje....pozdrówka
Do wpisu: Już niedługo upadnie rząd Tuska.
Data Komentarz
nie do konca się zgadzam ale z RN masz racje , tez popieram RN z Panem Kowalskim.....pozdrówka
to że Pan Kaczyński wie to oczywista oczywistość rzecz w tym że nie ma dobrej reki do ludzi...... spektrum tak ale   oczekiwane jest zdecydowanie...pozdrówka
dlatego wole wariant węgierski...pozdrówka
racja , przewrót majowy oczekiwany.... a może sierpniowy....pozdrówka
mamy zdiagnozowana osobę szczującą....... a wiec do dzieła.... pozdrówka
nalezy dopełnić formalności.... rumunia była sterowana żeby zatrzeć slady po Caucescu...... ja bym wolał wariant wegięrsko-bułgarski......pozdrówka
Do wpisu: Słowa których Polacy nigdy nie usłyszą.
Data Komentarz
to ABCD  trafione w 10.....pozdrówka
Do wpisu: Z życia Poznanioków
Data Komentarz
jok jo by miał takiego unkla ,to ja by jego tak piznął w ta mymla azby mu mycka furt POleciała...... co w przekładzie na nasze brzmi" Jak bym miał takiego wujka to bym go w pysk trzasnął azby mu…
Do wpisu: Tusk ich mać
Data Komentarz
to dobrze że wróciłeś.... już ida czasy gdy te qtasy , beda przed nami na bacznośc stac......pozdrówka 
nerwy to ja mam stalowe , odporność również czasami mnie najdzie żeby sobie pokrzyczeć na gnoi.....pozdrówka
dzieki i pozdrówka
Witaj.Wiem ale jest nas o wiele więcej niz myslimy...pozdrówka
witaj zatem na pokładzie....pozdrówka
całe szczęście....pozdrówka
ja się nie denerwuje....ja wyrywam chwasty......a tych lemingowatych trzeba POtrenować na Wyspach.....pozdrówka
pozdrówka i niech czytają
Do wpisu: Szopka majowa z tajną bronią czyli Comorowski na kogucie
Data Komentarz
bardzo trafne uwagi...... pozdrówka
przed andronami chapeau bas..... czyli w wersji polskiej czopki z dup.......pozdrówka
z cyklu .... zabij śmiechem POlszewika.....pozdrówka
dzięki..........:)
dzięki i pozdrówka
Do wpisu: Myślą , słowem dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej
Data Komentarz
dziękuje za wiersz i przesyłam pozdrówka
Do wpisu: Podziękowania
Data Komentarz
będę duchem z wami w ostatniej drodze ś.p. Tomka , będę się modlić za jego duszę .Wspaniale pióro i człowiek .Droga Agnieszko ponieważ nie mogę osobiście postawić znicz dla Seawolfa mam prośbę do…