Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Zgłoś kandydata do Nagrody KMN do 31 maja br.

Teresa Bochwic, 24.05.2013
Przypominamy, że Kongres Mediów Niezależnych przyzna w czerwcu na swoim zjeździe Nagrodę Specjalną za 2012 rok dla osób lub przedsięwzięć medialnych, działających w obronie prawdy. Zgłaszać kandydatów moze każdy, w terminie do 31 maja 2013 (przedłużony).
Adres zgłoszenia: [email protected]
Informacje:
http://niezaleznemedia.b…
https://www.facebook.com…
http://niepoprawneradio…
http://wpolityce.pl/arty…-...
http://wpolityce.pl/arty…...
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2811
Domyślny avatar

dogard

24.05.2013 11:23

moj faworyt --Tomasz ŁYSIAK
goral

goral

24.05.2013 14:48

Dodane przez dogard w odpowiedzi na CZAS NA MLODYCH

Glosowalbym na blogera "gorylisko" za jego wpis "cwal Walkirri" na blogu Chojeckiego..
kat

Cat

24.05.2013 12:28

zgłaszam Tomka Mierzwińskeigo " Seawolfa" za całokształt ( uzasadnienie jesli trzeba przeslę póżniej) i przesyłam pozdrówka
Teresa Bochwic

Teresa Bochwic

24.05.2013 16:13

Dodane przez kat w odpowiedzi na Pani Tereso

Prosze zgłaszać pod podany wyżej adres, nie do mnie.
Ewaryst Fedorowicz

Ewaryst Fedorowicz

24.05.2013 12:40

Za chwilę wyślę zgłoszenie w sposób formalny, czyli na adres: [email protected], ale tu i teraz napiszę uzasadnienie:


Tomasz Mierzwiński - SEAWOLF.


- Za wniesienie do niezależnych mediów ODRUTYNIZOWANIA.
- Za dostarczenie Czytelnikom, chcąc nie chcąc zmuszonym do obracania się w tym samym zestawie nazwisk-twarzy-głosów-poglądów swoich niepowtarzalnych, marynarskich, romantycznych emocji i racjonalnych, precyzyjnie wyartykułowanych argumentów.
- Za umiejętność walnięcia zła „z łba” i jednocześnie podniesienia głowy zasmuconym, zaszczutym, przestraszonym.
- Za wzbogacenie języka polskiego, tak skutecznie zaśmiecanego, obrzydzanego, degradowanego przez dziennikarski mejnstrim.
- Za malarskość tekstów i za ich po horyzont sięgającą (marynarz…) perspektywę.
- Za udzielane młodzieży  lekcje tego jak najbardziej nowoczesnego patriotyzmu, zakotwiczonego (marynarz…) w tradycji najpiękniejszej z pięknych.
- Za tytaniczną wręcz pracę.
- Za SKUTECZNOŚĆ.
- Za bezinteresowność kompletną, za brak tak typowej dla wszelkich korporacji (a dziennikarze to korporacja) zazdrości, zawiści, za zacną koleżeńskość wreszcie (tak – to był zacny kolega).
- Za to, że się pojawił w blogosferze, i że w niej na zawsze zostanie.
 

tipsi

Tomasz Nowicki

24.05.2013 12:42

Dodane przez Ewaryst Fedorowicz w odpowiedzi na @Teresa Bochwic

obiema rękami.
goral

goral

24.05.2013 13:05

Dodane przez Ewaryst Fedorowicz w odpowiedzi na @Teresa Bochwic

Absolutnie i bezkondycyjnie popieram i podpisuje sie pod tym kandytatem...Jak by to on w swoim stylu skomentowal?
eska

eska

25.05.2013 01:46

Dodane przez Ewaryst Fedorowicz w odpowiedzi na @Teresa Bochwic

Właśnie chciałam też zgłaszać Seawolfa  - oczywiście popieram obiema rękami!!!
Teresa Bochwic
Nazwa bloga:
Blog Teresy Bochwic
Zawód:
Sokole Oko
Miasto:
Warszawa

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 598
Liczba wyświetleń: 2,346,092
Liczba komentarzy: 2,862

Ostatnie wpisy blogera

  • (Auto)biografia – Zdzisław Najder
  • Książki ciekawe, ważne, bulwersujące – zawsze świetne
  • Autostopem przez PRL. 1966

Moje ostatnie komentarze

  • Kiedy indziej pisał "sprawozdania" (dwa lata po 1956 roku, do którego to roku wyrywano patriotom paznokcie i jeszcze to dobrze pamiętano...), kiedy indziej był dyrektorem RWE - 1983-1987. Wyszła…
  • Pisze wspomnienia, cieszę się, że będzie choć  jeden czytelnik 😀
  • Tak, na naszeblogi.pl jest Pan wlaśnie i tu dyskutujemy, na Niepoprawni.pl umieszczam to samo, bo publiczność tam częściowo inna

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chcieli Europy, wybrali polski los
  • Poradnik męża zaufania wybory samorządowe 2014
  • Gdzie było nieproporcjonalnie dużo nieważnych,wysokie ryzyko

Ostatnio komentowane

  • Teresa Bochwic, Kiedy indziej pisał "sprawozdania" (dwa lata po 1956 roku, do którego to roku wyrywano patriotom paznokcie i jeszcze to dobrze pamiętano...), kiedy indziej był dyrektorem RWE - 1983-1987. Wyszła…
  • Ijontichy, Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???
  • Teresa Bochwic, Pisze wspomnienia, cieszę się, że będzie choć  jeden czytelnik 😀

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności