|
|
to bardzo ciekawe że wszyscy oni skoczyli na Bosaka .Moim zdaniem ludzie z RN i ONR tacy jak Bosak , Kowalski i Winnicki muszą wyeliminować komune ze swoich szeregów czyli " starych" proczerwonych… |
|
|
bezwglednie RN musi sie określić Meta Kowalski ma racje .A330 dzięki za przytoczenie wypowiedzi MK .Idiotyzmy panslawizmu to jedna z wielu strategii rosji do podporządkowania nie tylko kraju lecha… |
|
|
wymiana gospodarcza z rosja to promile.... niech się walą na ryj.... izolacja ich to rozwiązanie...pozdrówka |
|
|
kordonem sanitarnym jest koniecznością.... pozdrówka |
|
|
pieknie napisane....pozdrówka |
|
|
pieknie napisane....pozdrówka |
|
|
uważam że to Pan Jarosław wyprowadzi nas z Unii , jesli chodzi o RN to też uważam że oni sa impulsem do rozbicia Magdalenki ...pozdrówka |
|
|
dokładnie tak.... najpierw musimy wygrać na czele obozu którego stoi Kaczyński a potem możemy walczyc o wpływy Polaków....pozdrówka |
|
|
ty się skup na budowie Obozu Patriotycznego i przestań uprawiać propagande .... razem damy rade , osobno polegniemy...pozdrówka |
|
|
niczego nie oddzielam , traktuje narodowców jak naszych.... tez uważam że powinnismy zaprzestać jakichkolwiek ataków...pozdrówka |
|
|
narodowców PO-djudzają Michalkiewicz i Ziemkiewicz....narodowcy to są fajne chłopaki, tylko musza u siebie porządki zrobić....pozdrówka |
|
|
my tu musimy zrobić pakt ponad podziałami aby wy.....lić komunę z Polski.... a potem niech ludziska wybierają...pozdrówka |