|
|
Pani Mado
Na Jamajce pilnie zostałem wezwany do szpitala, jako tłumacz, bo nasz dzielny, lecz marudny rodak, zaczął się wykłócać z młodą, symapatyczną Jamajką (nie poprawiać), aż ta się zdenerwowała… |
|
|
Pan jest najgłupszym czytelnikiem, jeżeli regularnie pan czyta felietony (wie pan co to jest?) autora "najbardziej naiwniackich tekstów". Ja przeczytałbym tylko raz i już nie wracał.
Ale pan ciągle… |
|
|
Też lubię krótkie spodenki. Chociaż wolałbym szarawary.
No to trzeba jeszcze Fordy dorzucić.
"Niektóre modele produkowane w Polsce w ostatnich latach to: Opel Astra III, IV i V, Fiat… |
|
|
Uzasadnia? Ciekawe... W jaki sposób? Może pan przykład podrzucić? Będę wdzięczny. |
|
|
Polacy (nie wszyscy) mają czepialstwo we krwi. Trudno ich zadowolić. Wiedzą to nawet wszystkie panie z przybytków rozkoszy na całym świecie. |
|
|
Bruksela i Berlin mają swoich, tu tytułowych dużych pajaców, ale my nie gorsi, też mamy swoich, i to sporo, małych pajacyków.
Z przykrością możemy zaobserwować, jak nasz nieco niestabilny zdrowotnie… |
|
|
Nie wiem jak by się pan starał nie dorównam do pańskiego poziomu umysłowego. Po pierwsze - nie jestem durniem, po drugie - nie jestem histerykiem, po trzecie - nie daję się zmanipulować.
Poza tym… |
|
|
@sake3
Kota na puszczy? Nie miałczę. Głos mam autentycznie potężny. Bez megafonu zagłuszyłbym Lemparkę.
Ps. Kicia i Butek to u rolnika z M. Ja też mam kocicę Pusię i psiaki Karlę i Bendżiego (… |
|
|
Ktokolwiek cokolwiek zrozumiał?
Kto pyta nie błądzi? Proszę bardzo - czego Janie nie zrozumiałeś? |
|
|
Głosy rozsądku, a za takie uważam głosy poparcia do działań Morawieckiego i Orbana, słychać już z wielu państw. Włochy, Grecja, Czechy, Słowenia, Hiszpania, Portugalia i Litwa już niemal otwarcie… |
|
|
Witaj Zygmuncie
Reprezentujesz nurt sceptyczny, bo nie lubisz władzy PiSu. Akceptuję taką postawę i ją szanuję. Jednakże uważam, że to błąd - to jest postawa jałowa - nie wskazuje żadnej alternatywy… |
|
|
Cześć Andrzeju
Salvini już od dawna się połapał co z tą UE i bardzo mu się to nie podoba. Tylko, że Włochy są w trudnej sytuacji, a dobija ich jeszcze koronawirus. UE ma na Włochów dźwignię w… |
|
|
Raczej nie przychodzi. Dlatego mamy tak dużo alkoholików. |
|
|
:Prezydent Lech Kaczyński nie żyje od 10 lat. Podpieranie się argumentem z 2010 roku, gdy było inaczej, jest Jabe żenujące.
Stać cię na więcej. |
|
|
Witam
Oni realizują już od dawna swój specyficzny plan federalizacyjny. Im nie chodzi o przejmowanie skrawków sąsiadów, im chodzi by rządzić jedną całą zjednoczoną Europą. I to jak największą. W tym… |
|
|
Witam
Gra na czas i wyczekiwanie właściwego momentu są też elementami sztuki wojennej.
A gorące głowy zazwyczaj zaślepia własna głupota. Na szczęście, są tylko internautami. |
|
|
Podziwiam i jestem przekonany, że Pan by to lepiej zrobił.
Tak też sądzą domownicy, Kicia i Burek. |