Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Mają krew na rękach

Kaczysta, 27.06.2026

Brak słów, że dopuszczono tych bandytów do Mundialu

Reżimowa zgraja – dokładnie jak ruska – w ogóle nie powinna wąchać mundialu. Iran ma na sumieniu śmierć własnych piłkarzy i trenerów, a FIFA tylko wzrusza ramionami i robi słodkie oczy. Perypetie irańskiej kadry na MŚ 2026 były istnym hitem

Najpierw chcieli bojkotować turniej, bo USA (współgospodarz!) ich zaatakowało w lutym. Potem błagali, żeby mecze przenieść z USA do Meksyku, bo dostali tylko 24 godziny na terenie Stanów. Straszne upokorzenie, prawda? 

Jakie to wzruszające.I co? Cały lewacki i sowiecki świat nagle płacze nad biednymi Irańczykami, złorzeczy na "oprawców" i współczuje. Brawo, reżimie – wizerunek wyczyszczony do połysku. Genialna zagrywka.Tymczasem w domu nie wpuścili na mundial swojego najlepszego zawodnika. Sardar Azmoun, 31-letni "irański Messi", grał w topowych ligach, a tu nagle zakaz za jedno zdjęcie z szejkiem Dubaju z początku roku. Chwalił się znajomością, a z ZEA leciały pociski – no to pa, mundial odpada. Czyste, nikczemne draństwo.

Ale to jeszcze pikuś.W marcu "Josimar" opublikował tekst Iranki Zohreh Abdollahkhani (tej "Icy Girl" od medalu we wspinaczce). "Cicha rzeź". Podczas styczniowych protestów reżim zamordował blisko 20 piłkarzy, trenerów i działaczy. 26-letni trener futsalu i sędzia Amir Mohammad Koukhan. 23-letni bramkarz Mohammad Mehdi Mardani. Trener Mehdi Lavasani – zastrzelony, a Strażnicy Rewolucji bezczelnie zażądali od rodziny kasy za "koszt kul". FIFA o wszystkim wiedziała. Członkowie związku piłkarskiego ginęli za pokojowy protest. 

I co zrobił Infantino? Nic. Cisza.

Za to irańskie piłkarki próbowały protestować – nie śpiewały hymnu, chciały azylu w Australii. Reżim szybko zagroził rodzinom i większość wróciła. Klasyczny szantaż. A szef FIFA dalej nawija o "apolityczności futbolu". 

Taaa, jasne. Jednocześnie zakazał flagi wolnościowej na trybunach, bo reżim się obraził. Rosja i Białoruś mają sankcje  a Iran to święta krowa. Infantino kłania się Trumpowi, milczy przy represjach, ale od irańskich morderców trzyma ręce z daleka. 

Apolityczność? 

Nie rozśmieszajcie nas. Iran jest trzeci w grupie, jeszcze nie odpadł. W rankingu trzecich miejsc zajmuje 6. lokatę – realnie może wejść do 1/16 finału. I dobrze byłoby, jakby odpadli. Bo w ogóle nie powinno ich tam być.

Z Tel Awiwu z dumą

Wasz bloger z Izraela

Potomek  Radzieckich Wołyniaków

Am Yisrael Chai!

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 35
u2

u2

27.06.2026 14:52

"I co zrobił Infantino? Nic. Cisza."

Z całym należym szacunkiem dla sympatycznego łysola, to nie Infantino decyduje, czy ktoś może grać w USA. Sędzia z Somalii przekonał się o tym osobiście. USA nie wpuszczają ludzi z państw terrorystycznych. Iranowi trochę jeszcze brakuje do miana takiego państwa, choć wspierali Hezbollah, Hamas i Huti. I rządzą za pomocą fanatyków religijnych z brudnymi brodami. :)

Kaczysta
Nazwa bloga:
Kaczysta

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 514
Liczba wyświetleń: 1,240,712
Liczba komentarzy: 5,690

Ostatnie wpisy blogera

  • Krym – rosyjska „niezatapialna forteca”, która tonie w ogniu ukraińskich dronów
  • Ci sędziowscy zwyrodnialcy w Iranie to hańba dla rodzaju ludzkiego
  • Rok temu wygrała Polska

Moje ostatnie komentarze

  • ruszkiewiczzłodzieju i plagiatorzeSPIERDALAJ wszo z tego blogaoddaj pieniadze blogerom parchu jeden 
  • /Znalazł pan na NB wdzieczne przytulisko/to nie pan tylko ruszkiewicz taki ludzki odpad,sowiecka szmataa czas jego tu jest policzony
  • /Nie jestem blogerem/ pisze ruszkiewiczco ciekawe pisze prawde bo to zwykły prostacki złodziej cudzych tekstów jak na aj waja przystało

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Najsłynniejsza i najlepiej zareklamowana polska firma za darmoszkę?
  • Azow - Bohaterski batalion armii Ukraińskiej
  • Pomagajmy naszym braciom

Ostatnio komentowane

  • Mirek Skalski, Straty armii ukraińskiej stają się głównym czynnikiem determinującym wszystkie decyzje Kijowa. Siły zbrojne kurczą się tak szybko, że mężczyźni są ścigani dosłownie wszędzie. Łączne straty Sił…
  • u2, "I co zrobił Infantino? Nic. Cisza."Z całym należym szacunkiem dla sympatycznego łysola, to nie Infantino decyduje, czy ktoś może grać w USA. Sędzia z Somalii przekonał się o tym osobiście. USA nie…
  • Kaczysta, ruszkiewiczzłodzieju i plagiatorzeSPIERDALAJ wszo z tego blogaoddaj pieniadze blogerom parchu jeden 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności