Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Przerażający proceder rosyjskich najeźdźców. A bandyta putin

Tezeusz 08.09.2022
O zbrodniach roSSyjsko - faszystowskiej roSSji na terenie Ukrainy piszą niemal wszystkie agencje prasowe świata. O tych faktach wielokrotnie zajmowali głos przedstawiciele ONZ. Oto jedno z nich pokazane w Niezależna. pl
"Świadectwa tych, którzy zostali poddani przymusowym deportacjom i procesom filtracji, są przerażające. Te praktyki przypominają metody stalinowskie, a ich systematyczny charakter prowadzi nas do założenia, że mogły być zaplanowane z premedytacją - powiedział dyplomata podczas debaty Rady na temat sieci rosyjskich obozów filtracyjnych na okupowanych terytoriach Ukrainy. Jak dodał Szczerski, operacje filtracyjne:
Stanowią kolejną próbę Kremla, by fizycznie wyeliminować naród ukraiński i by zniszczyć jego odrębną tożsamość.
Zbrodnia przeciw ludzkości.
Ambasador RP zwrócił szczególną uwagę na deportację w głąb Rosji ukraińskich dzieci, dodając, że proceder ten łamie konwencję ws. zbrodni ludobójstwa i kwalifikuje się nie tylko jako zbrodnia wojenna, lecz potencjalnie też jako zbrodnia przeciwko ludzkości.
Polska konsekwentnie wzywa do pociągnięcia sprawców do odpowiedzialności (...) Wzywamy Rosję do uszanowania prawa międzynarodowego i międzynarodowego prawa humanitarnego, a zwłaszcza do zaprzestania procederu nielegalnych przymusowych deportacji i do pozwolenia wszystkim cywilom z Ukrainy do udania się w wybranym przez nich kierunku.
Ambasador USA przy ONZ Linda Thomas-Greenfield ujawniła wcześniej, że amerykański wywiad ma informacje o tym, że Kreml bezpośrednio nadzoruje i koordynuje działalność obozów filtracyjnych i przygotował listę Ukraińców, którzy mają zostać poddani filtracji. Dodała też, że jest to kluczowy element polityki Kremla nastawionej na aneksję podbitych terenów, zaś deportowano już ok. 900 tys. - 1,6 mln Ukraińców.
Zostajesz odłączony od swojego partnera i dzieci, twoje osobiste informacje biometryczne są zapisywane (...) Twój telefon jest przeszukiwany pod kątem antyrosyjskich treści. Zostajesz rozebrany, przesłuchany, bity. Słyszysz strzały i krzyki z pokoju. Inni, którzy są uważani są za większe zagrożenie, są torturowani i zabijani. Ponieważ jesteś w wieku pozwalającym na walkę, zostajesz poproszony o walkę dla Rosji, a jeśli odmówisz, zostajesz deportowany
- opowiadała historie filtrowanych Thomas-Greenfield. Jak dodała, jeden ze świadków zeznał, że słyszał jak jeden ze strażników powiedział, że zabił 10 osób, które "nie przeszły filtracji".
(https://niezalezna.pl/45…
Putin bandyta ?
Prezydent RP Andrzej Duda dla łotewskiej telewizji: Putin to bandyta. (https://www.rp.pl/polity…)
- Nie ma żadnych wątpliwości, że to Rosja jest agresorem, i że jeżeli dojdzie do głodu w państwach afrykańskich z powodu braku dostaw zboża z Ukrainy, to będzie to wina Rosji, bo to Rosja zaatakowała Ukrainę - powiedział w rozmowie z łotewską telewizja LSM prezydent Andrzej Duda.
Andrzej Duda powtórzył, że jego zdaniem nie powinno się prowadzić rozmów z Władimirem Putinem, a Rosja powinna być izolowana do czasu zapanowania pokoju.
McCain: "Nazwijmy Putina tym, kim naprawdę jest: bandyta, morderca, agent KGB"
„Putin to bandyta gorszy niż Stalin – jest cyniczny, nie ma w nim emocji”
„Z bandytą się nie rozmawia. Putin jest bandytą, który jest wychowany w służbach. Jest gorszy niż Stalin - jest cyniczny, nie ma w nim emocji” – powiedział w Poranku „Siódma9” Marek Jakubiak, były parlamentarzysta.
Bandyta putin ma na rękach krew niewinnych Ukraińskich dzieci bitych i gwałconych, krew kobiet i starców, krew ukraińskich jeńców. To bandyta w ludzkiej skórze. Zaczął jak Hitler i tak jak on skończy.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2757
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 07:59

Kto popiera bandytę stając po jego stronie, według mnie, staje się tym kim jest ten bandyta - proste, a przestępcę zgłaszamy gdzie potrzeba - link znany.
form.abw.gov.pl
Kaczysta

Kaczysta

08.09.2022 13:34

W odpowiedzi do: Tezeusz

Rosjanie stworzyli fałszywy portal. Ma oczerniać Zełenskiego
Ukraiński wywiad ostrzegł, że Rosjanie powołali do życia fałszywy portal internetowy, który ma za zadanie publikowanie informacji stawiających prezydenta Wołodymyra Zełenskiego i władze Ukrainy w złym świetle. Jako pierwsza miała wystartować jego niemiecka edycja. 
facebook.com
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 08:27

Trzeba się zbroić na potęgę przyjmować wojska USA w Polsce pomagać Ukrainie wysyłajac paliwa, broń. szkoląc żołnierzy niech biją orków niech ich likwidują będzie mniej dla nas pracy. Obowiązek patriotów ujawnianie i zgłaszanie wszelkiej maści agentur bandyty putina faszystowskiej roSSji w innym przypadku sowieckie rakiety mogą spaść na nasze domy ! Koniec żartów to jest WOJNA a putin i jego orkowie to nasi wrogowie.
Kaczysta

Kaczysta

08.09.2022 13:38

W odpowiedzi do: Tezeusz

Co jedzą rosyjscy żołnierze
twitter.com
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 14:07

W odpowiedzi do: Kaczysta

oni żrą wlasne gówna
sake3

sake2020

08.09.2022 14:38

W odpowiedzi do: Kaczysta

Co za niestosowne pytanie.Przecież same pyszności w tych otwartych paczuszkach widnieją.Ewentualne pytanie można postawić jedynie w kwestii na ile dni,miesięcy,lat wojny ta paczuszka jest przeznaczona.
Pers

Pers

08.09.2022 08:53

Dzień bez fejkow dniem straconym.
Byłeś już u ortopedy?
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 10:03

W odpowiedzi do: Pers

@Rus gówno Byleś u psychiatry a jak twój blog wypierd...w kosmos jak twoja kultura..
A szperaczki walą jedyneczki oj walą i informują na rusofilka z radością cieszysz się ..
Największym tutaj fejkiem jesteś ty Rus...
sake3

sake2020

08.09.2022 15:02

W odpowiedzi do: Pers

@Pers....Dla pana istotnie dzień bez fejków stracony.Ale pan ma chociaż renifery a to miłe zwierzęta i te stracone godziny uzupełni pan głaskaniem. No i ta kawa z mleka młodej samicy renifera przynoszona do łóżka chyba jakoś zrekompensuje nieudany dzień.
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 15:03

W odpowiedzi do: sake2020

@ Rus.,. gówno to śmierdzi !
Kaczysta

Kaczysta

08.09.2022 15:43

W odpowiedzi do: Tezeusz

Cokolwiek trafiło rosyjski czołg T-80VM, z pewnością niewiele z niego zostało.
twitter.com
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 16:19

W odpowiedzi do: Kaczysta

Został  tam tylko kacapski faszystowsko - pedofilski smród..
Pers

Pers

08.09.2022 17:46

W odpowiedzi do: sake2020

@sake
Każdy mój dzień jest udany.
A @ścierwiusz faktycznie jest mistrzem fejkow.
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 19:46

W odpowiedzi do: Pers

@Rus gówno Jest mistrzem chamstwa...
dowody ?
sake3

sake2020

08.09.2022 19:58

W odpowiedzi do: Pers

@Pers.......No to i ja się cieszę.Moj tak w połowie,bo umyłam dwa okna a zaraz potem spadł deszcz.ale kawa i Leonard Cohen i ,,A Thousand Kisses Deep '' to zrekompensowały Dlaczego Pan taki skromny ?W podawaniu fejków nie ma Pan przecież sobie równych.Podziwiam fantazję.
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 20:06

W odpowiedzi do: Pers

@Rus..gówno Najbardziej udanym dla ciebie dniem było wyje..
​twego bloga w powietrze.
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 15:28

Ukraińska armia: odbiliśmy 700 km kwadratowych terytorium w obwodzie charkowskim i na południu
Ukraińskie siły odbiły z rąk rosyjskiego przeciwnika ponad 700 km kwadratowych terytorium w obwodzie charkowskim oraz na południu Ukrainy - poinformował zastępca szefa głównego zarządu operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy generał Ołeksij Hromow.
Kacapy srają ze strachu i wieją gdzie popadnie takie to bydło umiejące tylko gwałcić dzieci..
Tezeusz

Tezeusz

08.09.2022 18:20

Putin odpowie za zdradę stanu? Tego chcą niektórzy radni z Petersburga. Powodem porażka na Ukrainie
Straty rosyjskiej armii, wycofywanie się zagranicznych firm z Rosji oraz umacnianie Ukrainy - to zdaniem radnych z Petersburga główne szkody na rzecz Rosji, jakie wyrządził Władimir Putin decyzją o "specjalnej operacji wojskowej". Chcą, aby prezydent Rosji został oskarżony o zdradę stanu, co pozwoli na odwołanie go ze stanowiska.
Ryan

Ryan

08.09.2022 21:30

Ależ pod Charkowem i Iziumem się dzieje... wygląda na to, że w 2 dni Ukraińcy wjechali w Rosjan na 60 km i prawdopodobnie okrążą całe zgrupowanie kacapów pod Iziumem
Tezeusz
Nazwa bloga:
Tezeusz
Zawód:
https://albicla.com/Tezeusz
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1 918
Liczba wyświetleń: 3 545 449
Liczba komentarzy: 18 855

Ostatnie wpisy blogera

  • Święto lotnictwa WP
  • Święto Najświętszej Maryi i Panny Częstochowskiej
  • Kolejny atak postkomunistów na Prezydenta RP

Moje ostatnie komentarze

  • Piszę tylko prawdę historyczną a to winno pobudzać do dyskusji oczywiście Polskich patriotów. Taki jest mój blog
  • chora ideologia morderców i zboczeńców czerwonych katów komunistycznego reżimu zbrodniarzy  naszeblogi.plnaszeblogi.plTo historyczny punk widzenia Polaka nie kacapa. Polecam 
  • Marksizm w Polsce to nic innego jak  morderstwa, zniewolenie, poniżanie, zsyłki, katownie więzienia, zabójstwa, cwaniactwo samo zło. Historia się kłania.Tyle o tym pisałem.

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Przesmyk Suwalski – czy tam zaatakuje Rosja?
  • Szczepionki przeciwko COVID-19 – dlaczego są bezpieczne?
  • Dlaczego Polscy nie chcą się szczepić przeciwko Covid19

Ostatnio komentowane

  • u2, "SLAB był doświadczonym instruktorem F-16 w polskiej Siłach Powietrznych"AI OverviewMajor (pośmiertnie podpułkownik) Maciej „Slab” Krakowian był wybitnym i jednym z najbardziej doświadczonych…
  • Tezeusz, Piszę tylko prawdę historyczną a to winno pobudzać do dyskusji oczywiście Polskich patriotów. Taki jest mój blog
  • Wiesław Jan, Szybko pan zniechęca do dyskusji!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności