Drodzy Łodzianie i Warszawiacy
Bulić i tulić (nowych włodarzy) - a gorzkie żale na podwyżki możecie sobie wzajemnie wysyłać na świątecznych kartkach. Nic mnie to nie obchodzi. W ramach pocieszenia pojedziecie Tramwajem Różnorodności na ryby z Dziadkiem Waldemarem. A jak wam zbudują mauzoleum "lenina kijowskiego kodu", to HGW oprowadzi was po wystawie jego sukcesów :) Dwa razy w roku zrobią wam parady "świntuchów" w towarzystwie towarzyszy broni komunistycznych zbrodniarzy, a ich pomniki na nowo wyrosną w różnych miejscach, nie tylko w nazwach ulic. Spodziewajcie się kolejnych występów niejakiego Diduszko, który w ramach koncertu radości skoczy z Pałacu na bruk i cudownie przeżyje, a Rafał przyśle wam pocztówki z kolejnych podróży po świecie ... na to głosowaliście, więc mi tu nie pyskować i nie błagać o pomoc. Kijowski wam w oko! … zróbcie mu kolejną zrzutkę, bo jest goły na Święta!
Dziękuję za uwagę.
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 43939
Droga Pani, ale my to wszystko wiemy! Gdyby powtórne wybory miały się odbyć jutro, to wynik 53% dla Czaskowskiego i 31% dla Jakiego jest pewny, jak amen w pacierzu, jak to, że po nocy jest dzień, jak, nie przymierzając wynik referendum na temat konieczności transfuzji krwi wśród Świadków Jehowy.
Mauzolem w miejscu trybuny dla słoneczka Peru a u stópjego dla bolka,michnika [tu może byc problem kto w centralnym puntkcie],zara,zara wcentralnym puktcie to dla kiszczaka a po obu bokach dla sług jego.Bolo po "prawicy"ten drugi po lewicy!