Zuzanna Kurtyka wynik wyborów oceniła bardzo oryginalnie: „Społeczeństwo wygrało z Narodem”.
Myślę, że owe leszcze tym społeczeństwem zwane już zauważyły, że zapowiadany nowy rząd pozostanie rządem starym, a realistyczny budżet tak zachwalany do ostatniej chwili przez magistra Vincenta, z dnia na dzień stał się nierealistyczny i trzeba go nowelizować.
Co robi w Rosji zatwardziały zwolennik Putina, kiedy z renty nie starcza mu na leki? Bierze harmoszkę, schodzi do stacji metra, wykłada na peron kapelusz i opłacając się stróżom prawa odgrywa jakieś sentymentalne kawałki nie tracąc oczywiście nic z miłości i szacunku dla swojego wyjątkowego przywódcy.
Kiedy przychodzi czas kolejnych wyborów robi sobie krótką przerwę by ponownie oddać głos na maładca Putina.
Polacy wybrali właśnie najoryginalniejszy sejm w swojej historii. Włosi mieli pierwszą w Europie gwiazdę porno, jako parlamentarzystkę, my mamy pierwszą posłankę-posła transseksualistkę. Ponadto do wybrańców narodu dołączył pracodawca zatrudniający mordercę księdza Popiełuszki i aborcjonistka, która publicznie wyrażała żal i wstyd, że papież Jan Paweł II wywodził się z polskiego narodu.
Te kilkanaście tygodni zwłoki z powołaniem nowego rządu to czas, aby polactwo oswoiło się właśnie z tym sprytnie wyhodowanym i medialnie dokarmianym nowym koalicjantem, Palikotem.
Ciekawe czy trzepotanie rzęsami nad szklistym katolickim wzrokiem wystarczy Gowinowi by przekonać tubylców do tej zbawiennej dla kraju decyzji?
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 4124
dbano o nas przez cztery lata,teraz zasłużyliśmy głosując jak należy na jeszcze większe dopieszczanie. Partia Palikota jest sklonna podjąć sie tej historycznej misji.Pani Nowicka bedzie załamywać ręce nad ciemnymi katolikami,inna zachwalać uroki zmiany płci,a nad poprawą stanu naszego naszego uswiadomienia czuwał będzie pan z kijem bejsbolowym gotów z tego kija zrobic użytek niepokornym.Jakie społeczeństwo taki sejm.
Niestety ale nasze spoleczenstwo nie szczedzi nam ekstremalnych emocji i ciaglej jazdy po bandzie.
To co teraz wybrala nam okolo 2 milionowa rzesza tego "spoleczenstwa" okresla dokladnie ich poziom zarowno duchowy jak i intelektualny.
Z niepokojem czekam na ciag dalszy. To jest o wiele ciekawsze niz filmy sensacyjne w telewizji.
Tylko szkoda ze wielu porzadnych ludzi tez na tym ucierpi...
To sie nam "narod" uformowal...
A ja myślę, że to trzepotanie wzrokiem wystarczy bo naród został przez mendia już urobiony jak plastelina skoro taka kłamczucha Kopacz czy grzecho od afery hazardowej poprawiają swój wynik z poprzednich wyborów. Takie wybory dokonane przez to matołectwo to jest pluciem w twarz uczciwym Polakom, że nie wspomnę o rodzinach po ofiarach zamachu w Smoleńsku.
To już dno ,nie mam już siły ani ochoty żeby to komentować .Przeżyłem to emocjonalnie prawie płakałem ze złości .Pisał pan że oni bo teraz tak będę mówił na to społeczeństwo ,muszą dostać potężnego kopa w D....żeby otrzeżwieli i tego kopa dostaną.Oni się martwią tylko żeby micha pełna była,cóż wymagać od buraków którzy nie przeczytali żadnej książki i są zacofani edukacyjnie ,którzy nie mają nawet podstawowej wiedzy na temat historii własnego Narodu.I tu dopiero widać jak potężnego mamy przeciwnika,media one właśnie kształtują umysły tego chorego społeczeństwa ,i myślę sobie jak bardzo potrzebujemy jakiegoś wsparcia medialnego ,bo dopóki mieć go nie będziemy będzie nam niezwykle trudno.Chyba że będziemy mili drugą Grecję.
Jeśli nie masz siły , "zmień" sobie społeczeństwo , "zmywakowa" inteligencja na Green Point czy w Jackowie myśli tak jak ty , no i tam PIŚ wygrywa zawsze !
A Gowin jest za cienki,aby się postawić palikotowi.Platforma będzie tańczyć jak palikot z pożal się boże prezydentem zagrają.3