Marsz po ZWYCIĘSTWO

Tą wojnę o Polskę nie wygrają generałowie , tą wojnę o ODZYSKANIE Polski wygramy MY szara piechota . Trąbka wolności już gra i ci co mają wziąć w niej udział niech się szykują .Teraz rozpęta się piekło i wściekłe ataki na PIS i Obóz Patriotyczny tak z lewej jak i prawej strony . My zaś musimy się ZACHOWAĆ jak trzeba !!!Pierwszy raz od 1939 roku nadarza nam się realna  szansa na zwycięstwo , byśmy nie musieli śpiewać Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie i jestem przekonany że to wykorzystamy . Jestem pewien że dokończymy walkę z 39 z okupantem rosyjskim i niemieckim , że dokończymy Powstanie Warszawskie ,walkę Żołnierzy Niezłomnych , Poznań , Trójmiasto , Radom i Sierpień 80 . Zasługujemy na to i należy nam się to zwycięstwo . Żadnych paktów z wrogami , żadnych okrągłych stołów , żadnego uniewinniania BIERZEMY WSZYSTKO i robimy porządki na Polskiej ziemi .Pilnujemy wyborów , odzyskujemy miasta , miasteczka i wsie . Budujemy nowoczesną Rzeczpospolitą dla Polaków . Koniec z sowieckim władztwem i koterią Berlina . Polska jest nasza i rządzić nią winni polscy gospodarze . Uważajmy na Bolków i grubą kreskę , Gowinów , Kukizów . Nie dajmy się nabrać po raz kolejny na socjalizm i liberalizm z ludzką twarzą . Dość!!! Złapmy ich za gardło , kopnijmy w dupę i do jasnej cholery poczujmy się jak u siebie w domu!!! Dość upominania się o nasze prawa obywatelskie , dość sodomy i gomory , dość milczenia i udowadniania spraw oczywistych . Polska jest naszym domem i go w końcu wyczyśćmy  z GWien . Należy szybko przewietrzyć kraj żeby smród różowo- czerwony nie zatruwał nam życia . Niech się boją Ci co zgrzeszyli przeciwko nam bo tym razem nie ujdą przed karą a dla Smoleńskich kłamców POlszewickiej bestii nie będzie przebaczenia , nie będzie amnestii.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika emilian58

28-05-2013 [21:51] - emilian58 | Link:

Niech sie dzieje!!!Czas najwyzszy odchwascic przestrzen!

Obrazek użytkownika kat

28-05-2013 [23:03] - kat | Link:

Alleluja i do przodu....pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

28-05-2013 [22:22] - bolesław | Link:

Powiem tak:
Należy przewietrzyć kraj
W Polsce niech zapanuje raj
Przegonimy smród czerwono-różowy
Poczujemy wtedy zapach zdrowy

Polska będzie żywa
Będzie sprawiedliwa
Będzie normalnie myśląca
Pięknie się rozwijająca

Pozdrawiam i dziękuję za Jacka Zwoźniaka
i przypomnienie ulubionego Jurka Bożyka

Obrazek użytkownika kat

28-05-2013 [23:05] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika marco.kon

28-05-2013 [23:08] - marco.kon | Link:

Bardzo bym chciał, ale jak ? Losy Polski i Polaków (nie mylić z lemingami) zostały przypieczętowane w 2007 i 2011 roku. Przez tychże lemingów. Nawet jeżeli dzisiaj część z nich zmieniła zdanie, to już nic nie mogą zrobić. Totalitarna władza Tuska i Komorowskiego nie pozwoli na żadne demokratyczne zmiany. O to zadba "państwowa komisja wyborcza" wybrana przez pRezydenta Komorowskiego a przeszkolona w Moskwie w sposobie liczenia głosów. Przed uchwaleniem ustawy o bratniej internacjonalistycznej pomocy uważałem że wystarczy pokojowe oblężenie sejmu i wymuszenie na posłach wyboru rządu technicznego i samorozwiązania sejmu. Zawsze byłem przeciwko kryteriom ulicznym gdyż nie wiadomo kto może przejąć władzę. Teraz jestem pewien że każda próba odsunięcia PO od władzy przez obóz patriotyczny nie będzie bezkrwawa i z tym musimy się liczyć. Jak na taką próbę zareaguje socjalistyczna jewropa i Rosja ? Odpowiedź jest prosta. Jewropa nie pozwoli "choremu człowiekowi europy" na zagrożenie zdobyczy które osiągnęła. Oczywiście ze wsparciem rodzimych jej przedstawicieli, młodych, pięknych, wykształconych i bogatych "polaków". Pozostaje nam tworzenie Polskiego Państwa Podziemnego z jego strukturami sądowniczymi i wykonawczymi oraz szkolenie wojskowe młodzieży.
I czekanie na rozpad junii jewropejskiej. Co, mam nadzieję niebawem nastąpi.

Obrazek użytkownika kat

28-05-2013 [23:16] - kat | Link:

więcej wiary..... jest nas już wystarczająco dużo....państwo podziemne ? Niezła myśl....... pozdrówka

Obrazek użytkownika marco.kon

28-05-2013 [23:22] - marco.kon | Link:

Do zatwardziałych lemingów przemawia tylko argument siły. Oni stosują ten argument werbalnie, my musimy fizycznie. MUSIMY !!!!

Obrazek użytkownika dogard

29-05-2013 [07:43] - dogard | Link:

tyczy jeno religii?jestem kreacjonista ale mam moc wiary w uzdrowienie OJCZYZNY.Moze nie nadstawiajac drugiego policzka tylko zawsze walczac do oporu nie zatracilem jej nigdy..

Obrazek użytkownika walD

29-05-2013 [00:03] - walD | Link:

jakoś dziwnie kojarzą mi się Pana wypowiedzi z przed 2007 roku?
czasem mam sklerozę w młodym wieku, ale chyba nie teraz.

Obrazek użytkownika Lusia

28-05-2013 [23:38] - Lusia | Link:

Dzięki Kacie, łza się w oku kręci...

Obrazek użytkownika kat

30-05-2013 [20:32] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika walD

28-05-2013 [23:51] - walD | Link:

Dziękuję za przypomnienie...... również "Szarej Piechoty" - znałem ją w wieku 6 lat, dziadek i tata uznawali ten utwór jako drugi po Mazurku Dąbrowskiego, wtedy tylko przygrywałem na klawiszach... Dziękuję.

Dziś zaś dedykuję Tobie:

http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika kat

30-05-2013 [20:33] - kat | Link:

dzieki i pozdrówka

Obrazek użytkownika agnieszka

28-05-2013 [23:51] - agnieszka | Link:

dzieki i pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika kat

30-05-2013 [20:34] - kat | Link:

a ja przesyłam pozdrówka

Obrazek użytkownika Loli

29-05-2013 [08:40] - Loli | Link:

Trabka juz gra. Stawiam sie w szeregu, powoli wychodzimy z ukrycia by pokazac nasze godne twarze, wyprostowac plecy i powiedziec otwarcie - jestesmy Polakami. Dosc tej Sodomy i Gomorry w naszej Ojczyznie.

Dzieki Drogi Kacie za Twoje wspisy i slowa. Budza otuche. Chociaz ja zawsze staram sie patrzec optymistycznie w przyszlosc, bo wierze, ze Bog nie opusci swoich dzieci, gdy do Niego wolaja. Zachecam tez wszystkich Polakow do dolaczenia sie do krucjaty rozancowej.
Pozdrawiam Cie serdecznie Drogi Kacie.

Obrazek użytkownika kat

30-05-2013 [20:35] - kat | Link:

a ja się klaniam nisko.......kacisko

Obrazek użytkownika marco.kon

29-05-2013 [09:51] - marco.kon | Link:

Walczyć trzeba z głową, stworzyć zaplecze, mieć bazę i nadbudowę. W czasie okupacji niemieckiej doskonale dawał sobie radę KEDYW który po wojnie niestety stracił bazę.