Platforma krwawi …. My czekamy

Czas chamstwa ,kłamstwa i buty dobiega końca. POdrygi beneficjentów i utrwalaczy III RP wchodzą w fazę początkowo- końcową  która tak czy inaczej skończy się zejściem koalicji PO-PSL .Pozwalam sobie przedstawić moją opinię w sprawie dla nas najważniejszej czyli Odzyskania Polski . Otóż mimo chęci oddania pięknym za nadobne tym prostakom apeluję o postawę cyniczną a mianowicie byśmy pozwolili platformie a w zasadzie neo-komunie wykrwawić się do końca. Oczywiście zalecane jest umiejętne naciskanie tętnic by wzorem mumifikatorów z Egiptu jak najwięcej krwi wytoczyć z neo- komunistycznego organizmu . Ja wiem że będzie trudno zachować spokój ale zalecam metodyczne działanie i kubełek zimnej wody na głowę . Otóż największym zagrożeniem dla sanacji Polski będzie okres dojścia do władzy przez Obóz Patriotyczny na czele z PIS a szczególnie zbyt emocjonalni politycy  .Żeby pozbyć się konkurencji raz na zawsze , odsunąć od władzy całą tą yntelygencje z czworaków i czerwonych Hunów musimy wykazać dalekowzroczne widzenie zagrożeń aby zwycięstwo było pełne. Każdy tydzień rządów tych nieudaczników to coraz większa liczba ludzi wkurzonych na obecnie rządzących a jednocześnie naszych potencjalnych wyborców. Nasze deklaracje o Polsce , o niepodległości o patriotyzmie i myśleniu propaństwowym ta czeredka ma w głębokim poważaniu .Co innego pusta micha .Pusta micha to pusta micha i to będzie jedyny argument który oni doskonale zrozumieć potrafią .Cała reszta mówiąc delikatnie im lata . Moim zdaniem będą trzy etapy zdychania systemu ;
I etap – próba ucieczki do przodu czyli zmiana lidera w PO , przyśpieszone wybory , koalicja z milerami i pali kotami
To oczywiście odbywać się w będzie w takt przemysłu POgardy który będzie atakować PIS i Obóz Patriotyczny .W grze będą także koterie Putina i ich ludzi w Warszawie celem zakonserwowania systemu trwającego od 45 roku .Niemcy tez będą chciały urwać coś z tortu nowego- starego  rozdania . Pozostaje nam tylko uważnie obserwować próby siania zamętu po prawej stronie szybko neutralizować zagrożenie .Pojawią się na pewno Bolek II , pojawi się na pewno kolejne PJN albo Solidarna Polska . Do akcji wkroczą pewnie zmieleni z Dudą i Kukizem . Jeśli mamy ten etap przetrwać musimy się jednoznacznie opowiedzieć po stronie PIS pamiętając o tym że wróg krwawi patrzymy czy struga krwi zostawia już ślady i naciskajmy na żyły aby ulzyc przeciwnikowi .Odradzam kopanie i kołki osikowe a także wystąpienia Pani prof. Pawłowicz. Z godnościom osobistom i kulturom współczujmy krwawiącemu sprawdzając jednocześnie jego funkcje życiowe.
II etap – to etap wyborczy który powinien się odbyc za dwa lata .PIS nie powibnien dopuścic do przedterminowych wyborów z jednego względu .Idąc teraz na wybory nie uzyskamy zdecydowanej większości a to pozwoli PO i jego koalicjantom z SLD,PSL i RPP utworzyć rząd i uciec do przodu. Pamiętajmy że naszym celem jest aby III RP-PRL zdechła w konwulsjach razem substancja biologicznie czynną czyli całym aparatem przemocy i okupacyjnym w Polsce będącym kontynuacja czerwonego władztwa nad nami
III etap – po zwycięskich wyborach należy niezwłocznie przejąć telewizje i zrównoważyć przepływ informacji .Jeśli będą podstawy prawne należy zdelegalizować obcojęzyczne i antypolskie media . A jeżeli to się nie uda należy utrudnić im życie na maksa. Papierkiem lakmusowym będzie sprawa Smoleńska .Tu nasze postępowanie będzie uważnie obserwowane , więc najlepszym rozwiązaniem będzie powołanie komisji śledczej z transmisjami na żywo . W pierwszym etapie będziemy się musieli rozprawić z kłamstwem milero- anodinowym punktując ich kłamstwa ale jednocześnie dając im szanse na przedstawienie swoich „ racji”. Drugim elementem będzie konstytucja i to jest moim zdaniem element najważniejszy bo on sprawi iż Polacy na następne 100 a może 1000 lat będą mieli zagwarantowane prawa do normalnego funkcjonowania w ojczyźnie zapewniającej im opiekę i pomoc  a nie status niewolnika . uważam że stac nas jako Obóz Patriotyczny na napisanie nowej i nowoczesnej KONSTYTUCJI 3-MAJA na miarę  XXI-wieku . Wobec lustracji , gdy będziemy rządzić wystarczy ustawa by z mocy prawa odebrać pogrobowcom z PZPR wszystkie prawa i możliwość wpływania na los Polski .

Zachowajmy więc roztropność , siłę spokoju i wykażmy się mądrością polityczną .Nie potrzeba nam gwałtownych działań a jedynie utrupienie komuny i neo-komuny .Niech zdychają długo i w cierpieniach a słabość niech im przychodzi z coraz większym upływem krwi. Pozwólmy komunie zdechnąć  !!!
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

24-05-2013 [20:18] - dogard | Link:

tak z pierwszego rewolucjonisty wylazi cyniczny,podstepny, pragmatyczny gracz polityczny.To mi sie podoba ogromnie.

Obrazek użytkownika kat

24-05-2013 [20:37] - kat | Link:

dzieki.....i pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

24-05-2013 [20:27] - bolesław | Link:

Przez 123 lata Polski na mapie świata nie było
Boga i patriotyzmu z narodu się nie wypleniło
Klęski powstań do Odrodzenia też się przyczyniły
Choć blizny po dzień dzisiejszy się nie zabliźniły

Nową Konstytucję 3-MAJA wkrótce napiszemy
Wbrew wszystkim i na przekór się zjednoczymy
Wczoraj, dziś, jutro nie pytam jak zwyciężyć
Ale, jak zwycięstwo po zwycięstwie utrzymać?

Serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

24-05-2013 [20:38] - kat | Link:

ja również serdecznie pozdrawiam

Obrazek użytkownika emilian58

24-05-2013 [22:43] - emilian58 | Link:

A zdychac musi bo naprodukowali tyle jadu ze i dla nich samych wystarczy z duzym zapasem.Zapas sie przyda na wypadek dlugotrwalej agonii.Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

25-05-2013 [08:28] - kat | Link:

jad ? Czemu nie .... nie zostawia śladów.... pozdrówka

Obrazek użytkownika Lusia

24-05-2013 [23:20] - Lusia | Link:

Wszystko to już widzę oczami duszy i czekam, czekam...

Obrazek użytkownika kat

25-05-2013 [08:29] - kat | Link:

no to czekamy .......... pozdrówka

Obrazek użytkownika Loli

25-05-2013 [09:30] - Loli | Link:

Drogi Kacie - jak zwykle , masz pelna racje. I chociaz serce sie rwie do wymierzania sprawiedliwosci, natychmiast, to trzeba zachowac roztropnosc. Powoli , ale sukcesywnie naprawiac Polske, tak, by nie bylo juz w niej miejsca dla zdrajcow i sprzedawczykow.
Dobrego weekendu Drogi Kacie.

Obrazek użytkownika kat

25-05-2013 [12:02] - kat | Link:

pozdrówka i dla Ciebie życzonka gorącego słoneczka i udanego wypoczynku

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-05-2013 [11:39] - NASZ_HENRY | Link:

Jeśli będą podstawy prawne należy zdelegalizować obcojęzyczne i antypolskie media. Koniecznie! Wystarczy znaleźć nagrzanego odpowiednio sędziego ;-)

Obrazek użytkownika kat

25-05-2013 [12:02] - kat | Link:

sedziego albo kata..... kat też może byc rozgrzany....pozdrówka

Obrazek użytkownika ba.a

25-05-2013 [17:26] - ba.a | Link:

Można czekac na agonię,ale wygląda na to,że podpieto kroplówkę i uśmiechnięty mówca rozpoczyna sprawdzoną metodą,nucić od nowa swą uwodzicielską melodię o uczciwości,wysiłku/oczywiście,wysiłku obywateli/i bezinteresowności.Przyodziany w praworządność sączy w umysły ludzi nowe kłamstwa.Stoi za nim dwór służalczy i chciwy łask,więc będzie mu wtórował i kiwał łbami. A "ciemny naród to kupi".

Obrazek użytkownika kat

26-05-2013 [20:37] - kat | Link:

chyba juz tego ciemny lud nie kupi i PO utrupi....pozdrówka

Obrazek użytkownika marekagryppa

25-05-2013 [20:09] - marekagryppa | Link:

Ale niestety dla wyborcy PO przemówi tylko brak kiełbasy na grila.
Si leonina pellis non satis est,vulpina addenda!

Obrazek użytkownika kat

26-05-2013 [20:36] - kat | Link:

niestety tak...pozdrówka

Obrazek użytkownika danuta

26-05-2013 [17:38] - danuta | Link:

Zastanawiałam się, Kacie, nad swoim cynizmem, bo też uważam, że oni powinni widowiskowo skończyć. Przedwczoraj poseł Kłopotek zupełnie poważnie powiedział: "Ludzie nas nienawidzą!" Tak jest. I niech dalej nienawidzą, aż do samego końca. Za dwa lata PO nie przekroczy progu wyborczego. A sondażownie w międzyczasie padną, bo kasa się kończy! Myślę nad jeszcze jednym: kranik z pieniędzmi zakręcić! Zwłaszcza fundusze z UE, do czasu objęcia władzy przez ludzi uczciwych.
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika kat

26-05-2013 [20:36] - kat | Link:

powinni widowisko skończyc......pozdrówka