Już do nabycia legitymacje „ Nie głosowałem na platformę”

Uprzejmie informuję , że do odbioru jest kolejna partia 5 500 000 legitymacji „ Nie głosowałem na platformę”. Oczekujących informuję że drukarnia pracuje na trzy zmiany aby zaspokoić zapotrzebowanie rynku . Jak już wcześniej informowałem posiadanie legitymacji uprawnia do :
Prawa i  Obowiązki
Prawa:
1.Przyjęcia do lekarza bez kolejki
2.Zakup benzyny i oleju napędowego po cenach za rządów  PIS
3.Zakupu jabłek w cenach za rządów PIS
4.Zwalnia z długów zaciągniętych przez Platformę i PSL
5.Wykup recept po cenach z lat 2005-2007
6.Zapewnia dzięki zastosowanym w niej zapisom że posiadacz legitymacji nie zostanie przeznaczony na organy , nie zostanie poddany eutanazji .
7.Gwarantuję posiadaczowi używanie takich słów jak lesba i pedał , złodziej , aferzysta , platfus , arbuz z peselu , czerwoni bandyci , bandyci z PZPR , komuchy z Sojuszu Lewych Dochodów , sodomici od Palikota itd.
8.Własciciel legitymacji nie będzie musiał wchodzić w związek partnerski z mężczyzną jeśli jest mężczyzną , lub z kobieta jeśli jest kobietą . Posiadacz tej legitymacji może się normalnie zakochać w płci przeciwnej , założyć rodzinę i spłodzić dziecko.
9.Legitymacja gwarantuję że może sobie wierzyć w co chce i nikt go nie zamknie do getta za wyznawanie Boga lub bycia niewierzącym i nie popierającym różowego-czerwonego lewactwa.
10.Posiadaczowi legitymacji gwarantowana jest w pierwszej kolejności pomoc medyczna i koleżeńska  w przypadku nasilenia się plag tuskowych.
11.Posiadaczowi gwarantowane jest posiadanie  beretu  moherowego , flagi biało-czerwonej , prawa do orła w koronie , śpiewania hymnu narodowego  „ Jeszcze Polska nie zginęła”
12.Posiadacz legitymacji jest zwolniony z opłat abonamentowych na rzecz telewizji reżimowej.
13. Posiadacz legitymacji jest uprawniony do łapania uciekających platfo-komuchów i wymierzania mu sprawiedliwości dziejowej w sposób który uzna za stosowny .
14.Posiadaczowi gwarantuję się iż nie zostanie poddany traumie z cyklu” państwo zdało egzamin”
Obowiązki :
1.Być Polakiem , zachowywać się jak trzeba , żyć zgodnie z 10 przykazaniami lub prawami naturalnymi, głosować na Obóz Patriotyczny i PIS.

nadal uważasz że powinieneś sobie założyć konto w PLATFORMA-GOLD?

Nie głosuję na PO-PSL-SLD-PSL

Nas zapamiętasz

Eintusk

Reformy platformy śmierdzą jak 6-roczne noszone bez prania reformy

Nie masz na komorne????? To pewnie głosowałeś na platfomę

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Emigrant Szkot

15-05-2013 [19:23] - Emigrant Szkot | Link:

chocby jedynie dla punktu 13 :)

Obrazek użytkownika kat

15-05-2013 [20:04] - kat | Link:

robię rezerwacje , niestety wszystko zeszło , dam znać o nowej dostawie na pocieszenie publikuję SMS od Timdan 21 dla lemingów ws. katastrofy Smoleńskiej publikuje w całości pozdrówka
"Samolot to delikatna konstrukcja z brzozą smoleńską nie ma szans. Najdelikatniejsze są skrzydła (w pikantnym sosie) 1) 11 września 2001 roku w zachodnim Manhattanie dwa porwane przez terrorystów z Alkaidy samoloty Boeing 767** uderzyły w dwie brzozy tworzące wraz z pięcioma innymi drzewami World Trade Center. Mierzące odpowiednio: 415 metrów brzoza południowa i 417 brzoza północna a z masztem anteny telewizyjnej 527 m (oba drzewa w talii znacznie grubsze nie tylko od brzozy smoleńskiej, ale i od talii pani Ani Grodzkiej) zostały w wyniku uderzeń samolotów i POwstałego POżaru wymazane z POwierzchni ziemi. Ponadto, co tutaj najważniejsze samoloty a także ich skrzydła przecięły stalowe konstrukcje brzóz wbijając się głęboko wewnątrz 110-piętrowych budowli. A brzoza smoleńska doznała jedynie złamania. Ciekawe czy jakiś chirurg dendrolog nie mógłby jej złożyć i czy by się nie zrosła. **Takie same jak ten, który wylądował z zablokowanym (niewysuniętym podwoziem) 1.11.2011 r na Okęciu. Wymiary samolotu: długość 54.9 m, rozpiętość skrzydeł 47.6 m, wysokość 15.5 m. waga - pusty: 86.953 kg. Skrzydła Tu-154M 101 miały długość 37.55 m. nie trzeba chyba tłumaczyć, że krótszy element trudniej złamać. 2) PILOTAŻ Z NETU Ignacy Goliński, były członek Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Skrzydło samolotu Tu-154M – składa się z podłużnych żeber i dźwigara chromolibdenowego lub ze stali o największej wytrzymałości i taka brzoza powinna być przez skrzydło ucięta jak siekierą mówi Goliński. Skrzydła s-tu Tu-154 M muszą w pionie wytrzymać obciążenie ok 385 ton, więc każde z nich przejmuje połowę, tzn ok 192,5 tony. ... cdn

Obrazek użytkownika kat

15-05-2013 [20:04] - kat | Link:

Jeśli siła w środku symetrii kadłuba jest tak duża, to oprócz niej występuje nią właśnie spowodowany moment gnący. Można przyjąć zgrubnie, że wypadkowa z jednego skrzydła jest przyłożona w 2/3 od jego końca. Zatem obciążenia są ogromne. Te w pionie. To teraz drogi czytelniku uświadom sobie, że to obciążenie o którym piszę dotyczy zginania plastikowej linijki. Jak mocne jest skrzydło (linijka) w płaszczyźnie poprzecznej, jeśli tak wiele musi wytrzymać zginana w płaszczyźnie poziomej? Tak więc nie dziw się Czytelniku, że brzoza o średnicy ok 30-40 cm (ciekawe, że nikt nie zmierzył jej przekroju dokładnie w miejscu jakoby to uderzenia w nią skrzydła - może nie mieli eksperci drabiny o zasięgu 5 m - ja taką mam - mogę pożyczyć - za free) dla tak mocnej konstrukcji może nie stanowić większego problemu - poza zniszczoną lokalnie częścią noska skrzydła - co akurat nie wywiera większego wpływu na aerodynamikę skrzydła."

Obrazek użytkownika Loli

15-05-2013 [21:24] - Loli | Link:

Szanowny Kacie - spelniam te warunki . Prosze o Legitymacje.

Lacze serdeczne pozdrowienia

Obrazek użytkownika kat

16-05-2013 [20:19] - kat | Link:

oczywiście że otrzymasz legitymacje ..pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

16-05-2013 [00:55] - bolesław | Link:

Legitymację oczywiście zamawiam dla siebie i najbliższej rodziny (tych pewnych).
Mam pytanko, czy mogę przyjmować zamówienia dla "szerokiego NASZEGO otoczenia".
Bardzo serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

16-05-2013 [20:20] - kat | Link:

zamówienie przyjęte ....pozdrówka