czy to atak na niezalezna.pl czy awaria

j.w.
w każdym razie w pewnym momencie, serwer przestał działać... a może na wieść o wyborze papieża po prostu serwer niezalezna.pl nie dał rady... bo akurat w okolicach tego wydarzenia byłem na stronie
admini z niezaleznej, dajcie znać co się dzieje

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Józef Darski

13-03-2013 [22:32] - Józef Darski | Link:

Przy jednoczesnym - tj. w tej samej sekundzie, wejściu ponad 3 tys. użytkowników, system się zapycha. To wszystko.

Po co atakowaś portal, który nie ma znaczenia na skalę wp czy onetu gdy nic wielkiego, groźnego dla systemu, się nie dzieje.

Obrazek użytkownika k.kubas

14-03-2013 [09:17] - k.kubas | Link:

pozdrawiam Admin niezalezna.pl.

Obrazek użytkownika ość

14-03-2013 [12:51] - ość | Link:

Dzisiaj, 2013-03-14

Warning
Nie można znaleźć: "niepoprawni.pl"

Nie sądzę, żeby strona ta była przeciążona, więc co się dzieje?

Obrazek użytkownika Józef Darski

14-03-2013 [13:47] - Józef Darski | Link:

wszedłem bez problemu teraz.

To jakaś mania. A po co miałby ktoś atakować. Mania wielkości czy schiza spiskomanii? Trzeba spojrzeć rzeczywistości w oczy - nie mamy jeszcze żadnego znaczenia w skali masowej. Nie podejmuje się wysiłków bezcelowo. Ekonomia pracy operacyjnej. Jak rzeczywiście trwa operacja poważna, to większzość wrzeszczy, że to naród się i patriotyzm odradzają, bo tak wygodniej i przyjemniej myśleć, a za to szuka się spisków tam, gdzie nikomu nie chciałoby się nawet o nich pomyśleć, bo po co tracić czas i wysiłek na emerytów?

Obrazek użytkownika ość

14-03-2013 [14:46] - ość | Link:

Nie spiskuję i nie twierdziłem, że atak, chciałem się tylko spokojnie dowiedzieć
i bardzo dziękuję za odpowiedź.

Ja dalej nie mogę tam wejść, chociaż próbuję za pomocą siedmiu wyszukiwarek i dwóch komputerów. Może dlatego, że nie z kraju, jednak nigdy tak nie miałem.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Józef Darski

14-03-2013 [22:01] - Józef Darski | Link:

zajmowania się stroną techniczą portalu, być może, mieliśmy jedną próbę ataku, ale za to larum, że atakują powtórzyło sią ok. 57 razy. Sprzęt jest zawodny, wystarczyło zmienić serwery na dobre ze szmelcu i codzienne "ataki" się skończyły.Mogą byś przerwy w połączeniach, błądy ludzkie, wadliwe przeglądarki lub komputery unieruchomione dziesiątkami niepotrzebnych programów blokujących dostęp, złe konfiguracje. Rozumiem, że to gadanie o atakach to taki spżosób dowartościowania się: patrzcie jacy jesteśmy ważni, że nas atakują, a to ktoś zmeinił hasło dopisał kropkę, uśył innej poczty lub pomyłkowo gdzieś kliknął i cała tajemnica.