Sensacja!!!Złapano człowieka który chciał zabić Tusca

Sensacja!!!Złapano człowieka który chciał zabić Donalda Franciszka.
Komunikat ABW „ Dzisiaj w godzinach rannych ujęto na Krakowskim Przedmieściu osobnika który podejrzewany jest o przygotowywanie zamachu na premiera Donalda Tuska . W strefie zero o godzinie 6 rano wyprowadzono go z mieszkania i zatrzymano . Dzięki sprawnej akcji funkcjonariuszy ABW i antyterrorystów przy zatrzymaniu nie zanotowano strat w ludziach. Całą akcje ubezpieczali snajperzy oraz funkcjonariusze po cywilu .Przy zatrzymanym znaleziono „koktajle” . Dla dobra śledztwa policja nie ujawnia innych szczegółów „ 
Tak rozpoczyna się nowy serial telewizji PO-lskojęzycznej . Pierwszy odcinek nowego serialu sensacyjnego „ Kto zabił PDT” wyemitowano wczoraj  . Reżyseria ABW , scenografia GóWnobomber , dialogi Stefan Niesiołoszczaw . Główne role zagrali sami zainteresowani . Serial oparty na kłamstwach i pomówieniach i dużej ilości zeżartego szczawiu

PO-wodującego dziury w mózgu a także na sugestiach zagranicznego aktora z samego USA.

Ochrona PDT – zdjęcie udostępnione dzięki „uprzejmości” PO-licji

Odcinek 1.Pierwszy dowód w śledztwie / na zdjęciu jest ofiara i zamachowiec/

Odcinek 2. W krainie baśni tez zdarzają się zbrodnie

Odcinek 3. Ucieczka w przebraniu , tuscocesar

Odcinek 4. Ucieczka w przebraniu ,tuscokaptur

Odcinek 5. Ucieczka w przebraniu, tuscobatman

Odcinek 6. Ucieczka w przebraniu, tuscobalboa

Odcinek 7. Ucieczka w przebraniu , tuscoperul

Odcinek 8. Ucieczka w przebraniu , tuscopijak

Odcinek 9. Ucieczka w przebraniu , tuscokozy

Odcinek 10. Ucieczka w przebraniu , małego putinka

Odcinek 11. Zamachowiec

Odcinek 12. Narzędzia zbrodni i maski-rowka .

Jak donosi PO-licja do zamachu używano oprócz PO-pieru toaletowego woreczków foliowych w które zamachowiec oddawał poranny urobek fizjologiczny . „Koktail comoruskiego”  był następnie ściągany gumką i składowany w arsenale smrodowego rażenia . PO-licja przejęła cały skład owej broni zamachowca w ilości 1000 woreczków co mogłoby świadczyć o tym , iż planował on zamach od prawie 3 lat . Zamachowca ujęto i wyprowadzono z lokalu położonego na Krakowskim Przedmieściu .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gregoz68

09-03-2013 [18:05] - gregoz68 | Link:

wkleja żarciki a możliwość udanego zamachu na nasze sońce jest realna. Tyle tylko, że nie dokona tego okropnego czynu, ogarnięty chęcią dekompozycji i destrukcji naszego raju pisowiec. Gdyby tego osobnika poddać praktykom z lat czterdziestych... dowiedzielibyśmy się więcej aniżeli chcielibyśmy wiedzieć.
PS
a z zamieszczonych obrazków najbardziej podoba mi się tuscocaptur. On naprawdę może tak uciekać [za człowieka przebrany]. Dużo wątpliwości mam natomiast do premiera pijaka - nie miałby zegarka, który dawno by wymienił na flaszkę i premiera jako czworonoga Putina. Ten na ilustracji ma odwróconą kolczatkę. Putin aż tak ludzki nie jest.

Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika kat

10-03-2013 [13:37] - kat | Link:

niedługo opublikuje list na podstawie którego życie płemieła jest zagrożone..pozdrówka

Obrazek użytkownika gorylisko

10-03-2013 [03:52] - gorylisko | Link:

Czy ujęto tego zbrodniarza co chciał słoneczko razem z jego kredkami ? Czy też podczas bezpośredniej konfrontacji... ręcznej znaczy się, zgubił tornister, kredki i wszystkie zeszyty.

Obrazek użytkownika kat

10-03-2013 [13:38] - kat | Link:

witaj na NB..... sprawy o których piszesz sa tajne i utajniono je ze względy na dobro śledztwa.....pozdrówka