Pseudokibicowskie bydło lżyło w Izraelu polskie tenisistki!

Tak krótko... gwoli refleksji i zastanowienia nad skrajnym religijno-narodowościowym fanatyzmem i szowinizmem...

Portal Niezalezna.pl [1] dwa dni temu poinformował, że polski debel sióstr Radwańskich był wyzywany przez izraelskich kibiców podczas meczu grupy C w I strefie euroafrykańskiej. Pod adresem tenisistek krzyczano m.in.: „Katolickie suki!”.

Tym samym wyjaśniło się dlaczego polskie tenisistki bardzo stonowanie i zdawkowo wypowiadały się podczas krótkiej - bo trwającej kilkadziesiąt sekund - pomeczowej konferencji prasowej.

Na całe szczęście Agnieszka i Urszula Radwańskie, pewnie pokonały gospodynie turnieju Julię Glushko i Shahar Peer 4:6, 6:3, 6:4 i to pomimo tego, że cały czas musiały znosić obelżywe wyzwiska kibiców.

Według niezależnej.pl "oburzeni zachowaniem izraelskich kibiców katolicy i miłośnicy tenisa w Polsce domagają się wyjaśnienia całej sytuacji i wystosowanie pisma do rządu, z żądaniem zajęcia oficjalnego stanowiska w tej sprawie" [1].

Szkoda, że w polskich mediach informacja o zachowaniu izraelskich kiboli tak mało jest eksponowana i do tej pory nie ma żadnego stanowiska polskich władz sportowych lub państwowych potępiajacych takie zachowania pseudokibiców... Czyżby dlatego, że byli to żydowscy kibice?

Ciekawe co by to było, gdyby mecz odbywał się w Polsce a z trybun płynęłyby obelżywe słowa "Syjonistyczne suki" skierowane przez polskich pseudokibiców do izraelskich tenisistek?

Może warto z jednakowym oburzeniem reagować na chamskie zachowania ludzi, niezależnie jaką narodowosć reprezentują i kim są? Może warto nazywać rzeczy takimi jakimi są bez wszelakich narodowościowych i innych uprzedzeń oraz politycznej poprawności? Może też warto, aby polskie władze zaczęły wreszcie odpowiednio reagować na oszczerstwa i negatywne zachowania skierowane wobec Polski i polskich obywateli?

[1] http://niezalezna.pl/38352-izr...

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gregoz68

14-02-2013 [15:48] - gregoz68 | Link:

Sparszywiał nawet tenis. Dawniej było nie do pomyślenia aby klaskać i wyrażać radochę po błędzie przeciwnika naszego idola. Potem Ameryka Południowa [gdy już poczuła krew] w rozgrywkach drużynowych (Puchar Davisa) dała znać o sobie. I tak dalej. Teraz już prawie nikt się nie krępuje. Czy to singiel, debel, Davis, FedCup, wielki szlem. Sami Żydzi jakoś się wielkich tenisistów nie dorobili. Mieli dobry męski debel, Peer (niespełnona nadzieja) i Arona Kriksteina (początek lat osiemdziesiątych) tyle... że ten syn rabina reprezentował USA i też się szybko wypalił ze swoim jedynym dobrym uderzeniem. A wracając do głównego wątku. Byłoby dobrze gdyby izraelski odpowiednik pzt zapłacił jakąś karę. Sędzia prowadzący to spotkanie może przecież w każdej chwili je przerwać, wezwać superarbitra itd. Jedyną dobrą wiadomością jaką się mogę podzielić to ta, że Lew Rywin nie jest już od pewnego czasu prezesem polskiego związku.

Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika dogard

14-02-2013 [19:24] - dogard | Link:

o zafiksowanie meczy izrel--polska na n/terenie, w roznych dyscyplinach...musi byc przecie symetria w kontaktach miedzypanstwowych.Radwanskie zostana pomszczone...

Obrazek użytkownika xena2012

14-02-2013 [20:54] - xena2012 | Link:

wygrywając z tenisistkami z Izraela.Teraz mamy już nauczkę na przyszłość i wiemy że ,,musimy'' przegrywać.Warto jeszcze zanalizować słowa Fibaka usiłującego w idiotyczny sposób wyciszyć sprawę,żeby w Kanadzie czy Paryżu nikt nie pomyślał.że ,,jest coś na rzeczy''.Na jakiej rzeczy? Czyżby Fibak sugerował,że siostry Radwańskie są antysemitkami?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw

15-02-2013 [14:07] - krzysztofjaw | Link:

Fibaka zostawmy na boku. To taki sobie być może agencik wpływu. Może tak a może po prostu zazdrości sukcesów siostrom a przede wszystkim Agnieszce. 

Natomiast ta cisza w mediach i brak reakcji na obrażanie naszych tenisistek przez żydowskich kibiców musi zastanawiać. To nie jest przypadek.... "Z Goja można szydzić i go okradać natomiast goj nie może szydzić i obrażać ani okradać Żyda"... Tak podobno sobie tłumaczą w Talmudzie swoją "nadludzkość" a innych traktują jak bydło, choć często sami zachowują się jak bydło... A media na całym świecie opanowane są przez ową etniczna grupę... Od USA aż po najodleglejsze państwa od USA, w tym w Polsce. To może wiele tłumaczyć...

Pozdrawiam