PRZEGRUPOWANIE na Nowym Ekranie

Akcja służb "NowyEKRAN" spaliła na panewce. Rozpoczęło się "przegrupowanie". Łażący Łazarz zapowiada stworzenie - na bazie blogerów NE - nowego "prawicowego" portalu.

..."po czynach ich poznacie"

Tomasz Parol (Łażący Łazarz) świadomie i dobrowolnie zgodził się być "słupem" byłych środowisk WSI i podejmował wszelkie inicjatywy krytykujące Antoniego Macierewicza i dążące do osłabienia jedynej liczącej się w Polsce prawicowej opozycji, jaką jest partia Prawo i Sprawiedliwość.

Z wściekłością atakował wszystkich blogerów krytykujących postać Ryszarda Opary, oskarżając ich o agenturalność.

Od dnia powstania tej rozbijającej prawicowe media inicjatywy, przy wsparciu takich autorytetów jak Romuald Szeremietiew i inni, kreował powstanie tzw. "trzeciej siły".

„Nowy Ekran” wystartował 31 stycznia 2011 r. wywiadem z komendantem stowarzyszenia Pro Milito gen. Tadeuszem Wileckim, absolwentem Akademii Sztabu Generalnego ZSRS (1980–1982) i byłym szefem Sztabu Generalnego WP (1992–1997). Obecnie gen. Wilecki jest komendantem głównym stowarzyszenia Pro Milito, które założył wspólnie z gen. Markiem Dukaczewskim – szefem byłych Wojskowych Służb Informacyjnych.

Dzisiaj Tomasz Parol próbuje przekonać niezorientowanych czytelników, że nie miał wiedzy o grze swojego pryncypała - Ryszarda Opary.

Nawet początkujący internauta potrafi, przy pomocy internetowej wyszukiwarki google, znaleźć informacje o tej postaci i wszystkich innych osobach związanych z tym środowiskiem.

Apeluję do wszystkich czytelników o krytyczne podejście do wszystkich inicjatyw ŁŁ.
Pozostałym - byłym blogerom Nowego Ekranu - przypominam, że po "doświadczeniach" z NE, ich tłumaczenia o niewiedzy "wdepnięcia na minę", nie będą przyjmowane jako poważne.

Kazimierz Maciejewski
wzzw.wordpress.com

polecam: NOWY EKRAN – STARE METODY
przeczytaj również

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

30-01-2013 [20:08] - dogard | Link:

komuchy jak czekisci,musza byc wszedzie, szczegolnie medzic i dzielic POLAKOW; trafila kosa na kamien , nie nami te numery MOCZAROWSKIE MORDY PSEUOPRAWICOWE--tyle...

Obrazek użytkownika Eneasz

31-01-2013 [00:28] - Eneasz | Link:

"Dzisiaj Tomasz Parol próbuje przekonać niezorientowanych czytelników,..."

Ł.Ł. jako człowiek i jako bloger nie narodził się wraz z pojawieniem NE.
Sugeruję odczekać, ale wnioski wyciągać na bieżąco.

Ukłony.

Obrazek użytkownika Eneasz

31-01-2013 [00:44] - Eneasz | Link:

Sytuacja jest dynamiczna. Pojawiło się Oświadczenie panów
R.Opary i A.Grabowskiego, dyskredytujące Ł.Ł.(i jego współpracowników).
Wszystko razem - mocno niesmaczne!

Ukłony.

Obrazek użytkownika Daf

31-01-2013 [16:38] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

przy pomocy wyszukiwarki Google, ale takze przy uzyciu wlasnych szarych komorek, kazdy kto nie jest debilem powinien wiedziec, co jest grane.
Wspanialy zyciorys Opary, a szczegolnie jego wystepy w Australii i ogromny majatek mogly swiadczyc tylko o tym, ze to ubek. Od takich porzadni ludzie trzymaja sie z daleka.

Dlatego te obecne marudzenia incl. "wspolne oswiadczenia " i plany na przyszlosc WSI-owych slupow mozna spokojnie o kant d..y rozbic. Szkoda na to atramentu !

Dlaczego Polacy teraz sa tak podatni na manipulacje i nie potrafia odrozniac g...a od cukierka ???

Obrazek użytkownika WZZW

31-01-2013 [19:32] - WZZW | Link:

... nic dodać, nic ująć! - pozdrawiam