Opad szczęki i sondaże - sondaże i opad szczęki

Pierwsze dni nowego roku. Lekka dezorientacja w narodzie, bo:
Bezrobocie rośnie, miesiąc do miesiąca.
Ceny również.
Pracodawcy, słysząc prognozy gospodarcze, mają alibi, aby "ciąć" wynagrodzenia pracownikom (oj...mam temat na notkę i będzie to raczej notka mojego życia...).
Władza zakupiła nowy sprzęt do tropienia kierowców (coraz więcej służb, ma uprawnienia, do łupienia nas mandatami). Sprzęt do tropienia z lądu i z powietrza...wnet również i z wody.
Tylko patrzeć, jak z przydrożnych rowów, wyłoni się U Boot i na podstawie danych z sonara, wlepi nam voucher na weekend w Dolomitach (ups...Radio Erewań: wczasy nie dla nas, a dla Premiera. I nie weekend, a tydzień).
Aż tu nagle...Sondaż TNS: PO - 42%, PiS - 27%. To pierwszy tydzień nowego roku. I pierwszy opad szczęki. Z powodów powyższych: gdzie sens? Gdzie logika?
Chyba że badania przeprowadzano w Sejmie, albo w Trójmieście.

Drugi opad szczęki, to reklama Heyah, z Leninem.
Kiedy pierwszy raz zobaczyłem reklamę, znajomy z klubu (klub nie go go, ani nie z Liga Niezwykłych Dżentelmenów...hehe) zapytał uprzejmie, czemu zbladłem.
Twórcom reklamy, polecam film "Soviet Story". Jestem pewien, że nie oglądali.
Jeśli oglądali, zalecam seans tego filmu, 24 godziny na dobę/przez tydzień. Na siłę i na chama. Jak w "Mechanicznej Pomarańczy".

http://www.youtube.com/watch?v...

Trzeci opad szczęki, to uzasadnienie wyroku, nowej gwiazdy mainstreamu (sytuacja jest dynamiczna: gwiazda może się okazać czarną owcą - oby, jak najszybciej), w procesie kardiochirurga G. Słuchałem informacji, w radiu i proszę uwierzyć - szczęka opadła...Ja tylko mam nadzieje, że nie ujdzie to panu sędziemu ssss Tuleya, na sucho.
Nieważne czy postąpił zgodnie z kanonami, czy niezgodnie. Natomiast jeśli szukamy przykładów, dla czasownika: "jątrzyć", to uzasadnienie wyroku powinno się odtwarzać w Sevre, pod Paryżem.
Ale...
Na dzień dzisiejszy, wszystko wraca do normalności:
- reklama Heyah, została zdjęta z emisji
- wnioski o dyscyplinarkę dla sędziego ( Ziobro, środowiska więźniów politycznych, z czasów PRL)

- sondaż dla WP: PiS 31%, PO 29%...i tutaj się zatrzymam...

Tylko patrzeć, aż wyskoczy jakiś temat dotyczący Smoleńska, albo wypowiedź Kaczyńskiego sprzed paru dni, a może miesięcy, a może nawet lat. Jak nie znajdzie się hak na Kaczora, to może chociaż malutki Braunik, co?
Bo...
Poparcie dla PiS, trzeba zbijać. Powyższe metody są, póki co, skuteczne.
Póki co.
Bo...
To już jest koniec początku, jak mawiał Churchill. Co sparafrazował Ziemkiewicz.
Kwestia czasu, kiedy zacznie być normalnie. Mam nadzieje, że za mojej kadencji.
Aha...Maksyma, z amerykańskich filmów:
"Masz prawo milczeć. Wszystko, co od tej chwili powiesz, może być użyte przeciwko Tobie"
Polecam spin doktorom, których zatrudnia Jarosław Kaczyński.
Dotychczas, mam wrażenie, że Prezes przepłaca.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

10-01-2013 [12:48] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Notka z 6.02.2012...polecam :-)

Obrazek użytkownika djmariyo

10-01-2013 [12:58] - djmariyo | Link:

dziekuje:)
staram sie ogarniac te mechanizmy. rozumiem, ze prawdopodobnie tak to dziala. wiec wyniki niby nie maja znaczenia...jednak maja, bo "ciemny lud" to kupuje i przyslowiowe lemingi, biegna za wiekszoscia stada. i tu jest problem. musimy zdobyc chociaz jednen osrodek badania opinii publicznej;)
pozdrawiam

Obrazek użytkownika dogard

10-01-2013 [12:53] - dogard | Link:

Kaczynski i spin doktorzy juz dawno wzieli rozwod i bardzo dobrze.On nie musi grac, dal sie poznac przez 23 lata III RP i wczesnej od roku 1977-co najmniej. NIKT NIE BEDZIE MU USTAWIAL ZACHOWAN CZY TEKSTOW.Sam najlepiej wie kim jest i niech takim pozostanie.Bawia mnie ci wszyscy falszywi trokskliwcy---jak im nie pasi , niech sie sami wezma za polityke,a nie brechaja glupot.

Obrazek użytkownika djmariyo

10-01-2013 [13:09] - djmariyo | Link:

zgoda, co do etosu Jaroslawa Kaczynskiego.
problem w tym, ze media i cala reszta gangow, czyhaja tylko, na pojedyncze chocby slowa, zeby pozniej jezdzic po Kaczynskim, bez trzymanki.
poki co, taki mamy uklad i nie wolno im dawac pozywki. niezaleznie od tego, czy zgadzamy sie z tym, czy nie.
pozdrawiam

Obrazek użytkownika Loli

10-01-2013 [13:54] - Loli | Link:

Z ta reklama z Leninem to chyba jakos nie tak. Wczoraj widzialam ja na ktoryms przekaziorze i samam sie dziwilam, bo mowili, ze juz zdjeta.

Obrazek użytkownika Zunrin

10-01-2013 [18:23] - Zunrin | Link:

Coś mi się wydaje, że informacja o wycofaniu reklamy była bądź ściemą bądź zabrakło dopowiedzenia, że nie będą jej kontynuować, ale wicie rozumicie wykupilimy czas antenowy, emisja musi się odbyć.
Bo przed chwilą (10-01-2013 ok. 18:15) na Tele5 w reklamie przemaszerował ludobójca z czerwonym sztandarem.