Bracia i Siostry Niepodległej

Do Was piszę Niepodległościowcy bracia i siostry moje……. Czy macie lat 18 czy 60 jesteście z krwi i kości Polakami . Nieważne jakiej narodowości jesteście , ważne że myślicie po polsku , ze wasze serca biją po polsku. Nie słuchajcie fałszywych proroków , macie swoje serca, które  bija dla Polski . Czymże jest ta nasza Polska ?. To nasz dom rodzinny , nasze rodziny , dzieci , matki ,żony. To nasza Polska , ta prawdziwa ze wszystkimi problemami . Z uśmiechami i porażkami, ze wszystkim tymi obciążeniem ludzi złych. To nasze święta , radości i smutki , to nasze zafascynowanie wolnością. To ta niezdefiniowana ciągota do wolnych wyborów. To nasze umiłowanie swobody i możliwości pracy i zdobywania oceanów dla nas i naszych rodzin .Kłaniam się wam nisko…. Moi waleczni niepodległościowcy… czyście demokraci czy republikanie…. Czy socjaliści i narodowcy… WASZA jest Polska, nasza Polska!!!!! Wielki szacun dla Pana Zawiszy, wielki szacuj dla kibiców , wielki szacun dla młodych. WALCZCIE i nie dajcie się oszukać . Walczcie o swój kraj , o swój dom , o swoja rodzinę. Dajcie do wiwatu  zaprzańcom , zdrajcom i przechrztom. Polska jagiellońska to nasz Pokój, nadzieja na przyszłość dla nas i naszych potomków. Nie słuchajcie starych zgredów…. Macie swój świat i go realizujcie . Świat wolny od cywilizacji śmierci i sodomii .Wasz świat , kraju gdzie można się bogacić , gdzie urzędnik nie ściga Polaka za to że żyje w Polsce ,  gdzie nie zabija się niewinnych , gdzie słowo tak znaczy tak a nie , nie !!!! Jestem z wami całym sercem 3MAJCIE SIĘ CIEPŁO …..pozdrówka od kata co komuchów i platformę do kosza zamiata

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Irvandir

13-11-2012 [22:53] - Irvandir | Link:

"Do tych, co mają tak - za tak, nie - za nie, tęskno mi, Panie."

Obrazek użytkownika kat

13-11-2012 [23:07] - kat | Link:

mi też..... pozdrówka

Obrazek użytkownika emilian58

13-11-2012 [23:09] - emilian58 | Link:

I tak trzymac srogi kacie!Dzieki wielkie za TE slowa!Bo juz co niektorzy mocno spuszczaja z tonu i pragna do przyszlego roku pobiadolic w "starym stylu"!A za rok znowu w ryj! I znowu gierki i znowu w ryj!A mlodziez nie chce co roku w ryj i bezterminowego biadolenia!Pozdrawiam serdecznie i prosze nie wypuszczaj z rak topora!

Obrazek użytkownika kasia

13-11-2012 [23:28] - kasia | Link:

ze nie piszesz na forum.....
Smutno tam bez Ciebie..
Pozdrawiam...

Obrazek użytkownika Loli

14-11-2012 [08:31] - Loli | Link:

Dzieki Kacie - piekne slowa

Obrazek użytkownika Emigrant Szkot

14-11-2012 [08:58] - Emigrant Szkot | Link:

Pisze z daleka i nie moglem byc w Warszawie. Ogladalem cala niedziele wszystkie materialy z manifestacji i serce roslo kiedy widzialem az tylu mlodych ludzi w pochodzie. Wiec Jeszcze Polska nie zginela, skoro ma taka wspaniala mlodziez. A wydawalo sie juz, ze oni z tych "robta co chceta". Pozdrawiam cieplo.