Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Staję w obronie Pani Marty

Cat, 27.10.2012
Czytając wpisy różnych ludzi , protestuję przeciw nagonce rozpętanej  na Panią Martę . Ja katol i moher mówię wam jeśli jesteście bez grzechu pierwsi rzućcie kamieniem . Czytam te szmaciarskie wpisy gnoi napuszczanych przez tą POkurator z Gdańska która powinna po ludzku dostać z liścia a na drodze służbowej winna być wywalona na zbity tusk z prokuratury . Chcecie zaglądać ludziom pod koldrę ? Rajcuje was to? Ilu nam nie udały się związki? Ilu z was zawiodło się na tym jednym czy tej jedynej? Ale czy o to chodzi w polityce ? Czemu w takim razie nie zajmujecie się życiem seksualnym Tuska , palikota , Biedronia? Czemu nie zaglądacie w życie seksualne polityków. Który z nich  bija żony albo zostawia je chore na raka dla młodszej . Ja Panią Martę cenie i szanuje . Cenie sobie jej zdanie . Widzę też w niej doskonały materiał na zwierze polityczne … takie nasze Polskie . Ma tą iskrę i klasę . Wychowuje dwie córki , dba o nie …… dba o wiarę i nasz Polski interes narodowy . To mi w zupełności wystarcza aby jej zaufać . Nie dajcie się wpuścić w spirale nagonki . Widać gołym okiem że wspólnicy ze Smoleńska Jej się boją i dlatego próbują ją  zdyskredytować .Pani Marto jestem z Panią , wiem że Pani to wytrzyma i będą się o to modlił . Pani Marto i Pani  córeczki  3MAJCIE SIĘ CIEPŁO , nie damy wam zrobić krzywdy…. Pozdrówka od kata i całej mojej rodziny
i jeszcze z dedykacją.... wiecie dla kogo..... dla POkurwator
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 9904
Captain Nemo

Captain Nemo

27.10.2012 20:57

Podglądactwo, czyli wojeryzm, to zdaje się zboczenie, ale mogę się mylić. Niewątpliwie trzeba będzie zrobić z tymi zbokami porządek. Pozdrawiam Kacie.
kat

Cat

27.10.2012 21:01

Dodane przez Captain Nemo w odpowiedzi na ????

pozdrówka
Domyślny avatar

Zdenek Wrhawy

27.10.2012 21:14

Cześć Bracie Kacie!
Co mnie za diabeł podkusił,żeby kliknąć w jego notke...
Zrzygać sie mozna,ciekawe,czy na NE i S24 to wstawil? Jeżeli tak,to ma SG...
Ładnie dzis napisałeś...
Do zobaczenia,ale nie wiem kiedy...pewnie po Wszystkich Świetych.
Dalej w platformiano-michnikowskich mediach nazywaja je "świętem zmarłych"?
Ale gnój...
Pozdrawiam Cie i szykuj topór...masz fuchę przez 24h/d
kat

Cat

27.10.2012 21:17

Dodane przez Zdenek Wrhawy w odpowiedzi na Gdzie sie rodza takie "kalemby"?

ja swój fach znam.... takich kalembów i POqrwatorów.....jednym cięciem.....pozdrówka i do zobaczenia
marco.kon

Marian Konarski

27.10.2012 21:20

Pozdrawiam.
kat

Cat

28.10.2012 10:55

Dodane przez marco.kon w odpowiedzi na Fakt. Tylko KEDYW, póki co. Nie ma innego wyjścia.

pozdrówka
Domyślny avatar

bolesław

27.10.2012 21:25

Ja, moja rodzina i wielu znajomych też stajemy w obronie Pani Marty. Też modlimy się w tej samej intencji. razem nie damy się. To co oni wyprawiają to jest chamstwo połączone z łajdactwem i k....m. Serdecznie pozdrawiam, bolesław
kat

Cat

28.10.2012 10:56

Dodane przez bolesław w odpowiedzi na Witaj Kacie!

pozdrówka dla Ciebie i Twojej rosdziny
Domyślny avatar

Bondaree

27.10.2012 21:35

Ten k... to jakaś szmata jest. W komentarzach napisał coś o "cudzych bękartach" (!!!). Nie dość, że rzuca się na kobietę to jeszcze dzieciom musi dołożyć? Zastanawia mnie, jak to jest możliwe aby na moderowanym forum przechodziły takie numery? A do k... wyślę prywatną wiadomość - tego raczej nie będą moderować.
[Jurko -> Notki blogerów nie przechodzą przez moderację. Pozdrawiam.]
kat

Cat

28.10.2012 10:57

Dodane przez Bondaree w odpowiedzi na Witaj Kacie,

podsumowałem go też...pozdrówka
Domyślny avatar

dogard

27.10.2012 21:52

odpisalem temu POkurczowi kalembie.Staralem sie , jak najdelikatniej.Powiem krotko, zawsze takie szmaty 'meskie' zalatwialem od reki.Kto mnie znal nie pieprzyl glupot o MAMACH,kto nie znal poznawal.Z prawdziwa przyjemnoscia odsluchalem Janowska i jej ;zakazana piosenke', akurat na czasie. Przy okazji.Moze m-c temu spotkalismy Ja na spacerze przy Cytadeli, mieszka bliziutko, na Kaniowskiej z mezulkiem Zablockim.Mimo 89 lat pelna werwy,z kijkami do spacerow , miala tylko jeden problem--chwilowo bez pracy,koniecznie jej poszukiwala, bo to sens jej zycia.Niesamowita.Usmiechnieta i zyczliwa.W kontakcie z ludzmi przypomina mi Bielicka,ktora zawsze rozsylala usmiechy i dobre slowo dla wszystkich.Szacun.
kat

Cat

28.10.2012 10:58

Dodane przez dogard w odpowiedzi na czyli nas wiekszosc, ok.19-nastej

pozdrów Panią Janowską... ode mnie... i pozdrówka
Domyślny avatar

xena2012

27.10.2012 22:09

do natychmiastowego wykonania.Zapewne będzie się to wiązało z jakąś dodatkową premią i zapewnieniem,ze nie będzie pociągnięta do odpowiedzialności karnej za ewidentne łamanie prawa.Należałoby sie spytać tej paniusi,która prokuratorem została przez pomyłkę lub znajomości ile wzięła łapówki od Superekspressu za sprzedanie takiej wiadomości.Może pani Skibicka ma dzieci,które tez powinny się dowiedzieć prawdy o swojej skorumpowanej mamusi.
kat

Cat

28.10.2012 11:00

Dodane przez xena2012 w odpowiedzi na pani prokurator Skibicka dostała polecenie z góry

w tym przypadku winniśmy zgodnie z nową świecką tradycją wyciągnąc także to na światło dzienne że ta POkurator ponoc upijała się nagminnie i biegała po akademikach a stroju Ewy szukając chłopa.... taki watek  z życiorysu tej osobniczki..... pozdrówka
Domyślny avatar

Dziadek bez dowodu

27.10.2012 22:40

Czolem czlowaku! bédziesz mnie chyba musial wziac w obrone przed hordami rozjuszonych Pisowcow bo chlapnalem kilka sliskich dowcipow pod adresem w/wym damy na Niezaleznej i juz mnie namierzyli jako agenta z paszportem w szufladzie i krypto - homosovieticusa. w ramach rewanzu moge Ci zapomnie© fakt ze przez to wasze KATolickie zaslepienie i zacietrzewienie wszystkie fajne laski wywialo swego czasu z Onetu tak ze nawet taki slynny donzuan i poszukiwacz przygód jak ja nie mial tam czego szuka©. Pamietaj , Jeszcze Polska nie zginéla... pozdro od Dziadka. Czuj czuj, czuwaj!
willys

willys

28.10.2012 07:19

Dodane przez Dziadek bez dowodu w odpowiedzi na W obronie Pani Marty to nawet Dziadkowi staje. ;)

Ludzie, dajcie już spokój tej biednej Marcie ! Krew nie woda. Młodość musi sie wyszumieć. Wy nigdy nie byliście w jej wieku? dziadek bez dowodu () 27/10/2012 - 19:14.odpowiedz.Dawno was nie bylo dziadku bez POwodu. willys () 28/10/2012 - 01:49.odpowiedz.Do Dziadka z 19:14 . , bez hipokryzji i zacietrzewienia poltycznego. Mozna też czasem polemizować i dyskutować na luzie i z humorem tylko kto to potrafi? Może Ty? ;) dziadek bez dowodu () 27/10/2012 - 19:37.odpowiedz.do dziadka bez dowodu a Pan potrafi z humorem i na luzie podowcipkowac na temat premierowicza czy np.dzieci Wałęsy? Czekam na te zarciki. ksena () 27/10/2012 - 20:38.odpowiedz.Potrafie tylko ze to artykuł akurat nie o nich ( tez żałuję) dobrze by bylo zeby czesc osob z tego portalu , przeczytala go sobie kilka razy i nauczyla go sie na pamiec.... Pozdrawiam... kasia () 27/10/2012 - 22:13.odpowiedz.Pani Kasiu, nie szarzujmy. Nie wymagajmy od nich na starcie zbyt wiele. Najpierw niech dadzá rade spkojnie przeczytac, potem zrozumiec. Jesli zalapiá kontekst- wypijemy za to szampana! o uczeniu sie na pamiec porozmawiamy na nastepnej lekcji..;) dziadek bez dowodu () 27/10/2012 - 22:47.odpowiedz.Atakujecie...." Dziadka bez dowodu"..... a ja czytalam kiedys jak " kat"( ktorego lubie czytac) na swoim blogu na Niezaleznej, wymienil wlasnie " dziadka bez dowodu" , jako tego miedzy innymi z ktorym razem na onecie toczyli boje z lemingami... Tak wiec moze nie macie racji i mylicie sie co do dziadka.... kasia () 27/10/2012 - 21:19.odpowiedz.Stare dzieje Pani Kasiu, aż sie łezka w oku kręci na wspomnienie tamtych lat. Zjadło się zęby na wykształciuszkach i lemingach zacietrzewionych, bez fantazji, wyobrażni i o ograniczonych horyzontach. Myslałem ze chociaz tutaj będzie inaczej... Chyba mi już czas iść na emeryture, conie? całuję rączki Pani Kasiu ;) dziadek bez dowodu () 27/10/2012 - 21:48.odpowiedz.123
kat

Cat

28.10.2012 11:04

Dodane przez willys w odpowiedzi na Kacie czy to prawda .. ze wy razem z POcholkiem..do cholery???

historie dziadka bez dowodu mozna spuentować tak ... gdzie wpadnie to tak jakby granat do ogrodu wrzucić ... zamieszanie , popłoch, oburzenie i spustoszenie oraz wieczne awantury.....reszte sobie sam dopowiedz...pozdrówka
kat

Cat

28.10.2012 11:04

Dodane przez Dziadek bez dowodu w odpowiedzi na W obronie Pani Marty to nawet Dziadkowi staje. ;)

Dziadek nie wezme cie w obrone , namieszałeś to cierp , to nie jest Onet . Tu ludziska powaznie podchodzą do życia . Jak chcesz pisać na tym forum to trzymaj klasę
Domyślny avatar

Dziadek bez dowodu

28.10.2012 12:02

Dodane przez kat w odpowiedzi na Dziadek bez dowodu

tu są (oprócz Pani Marty i Kasi) czy tylko same nawiedzone i zacietrzewione smutasy? Słyszałem,ze u Ciebie najweselej, po prostu boki można zrywać ale widze ze i Ty juz prawie jedną nogą w klasztorze..;) czuj czuj czuwaj! zawsze Twój Dziadek __________________________ " mądrość przychodzi w fatalnym momencie- gdy młodośc już przeminęła , burza ucichła, a dziewczyny pojechały do domu." ch.bukowski
Domyślny avatar

nemo1

27.10.2012 22:54

SZ.Kacie,kubły pomyj to ostatnia broń POrynsztoka.Kiedy byłem małym chłopcem,okoliczny szewc zawsze mówił"Ino się synek niczym nie psejmuj i cosnek jydz'.Dawniej pomagało,a teraz zozstała tylko "szewska pasja" na pier..lenie starego żyda ps.Szechter.A swoja drogą,muszę zapytac znajomego weterynarza,czy jest to normalne ,żeby pies się jąkał?.Moje uszanowanie.
kat

Cat

28.10.2012 11:05

Dodane przez nemo1 w odpowiedzi na Ino..

juz tylko im to zostało szambiarzom z Biłgoraja...pozdrówka
Emigrant Szkot

Emigrant Szkot

27.10.2012 22:58

Swinia, zwykla swinia ten kalemba. Amen
kat

Cat

28.10.2012 11:06

Dodane przez Emigrant Szkot w odpowiedzi na Swinia

wszyscy mysleli że to prosie a to świnia...pozdrówka
jk7

jk7

27.10.2012 23:16

To jest b.mądry tekst, Dziękuję, jk
kat

Cat

28.10.2012 11:05

Dodane przez jk7 w odpowiedzi na prawda

i pozdrówka
Domyślny avatar

szofer

27.10.2012 23:29

Przecież to było do przewidzenia, że jak słupki pisowi wystrzelą w górę, to chłoptasie z WSI się uaktywnią. Na razie na tapetę wzięli Panią Kaczyńską i Pana Macierewicza. Ciekawe kto jutro..? ...hmmm, stawiam na Prezesa i Trybunał Stanu.
Domyślny avatar

Bondaree

27.10.2012 23:37

Dodane przez szofer w odpowiedzi na trzymają krótko przy ziemi

... ale tak głupi to nawet Rudy nie jest. Z tego TS to nic, niestety, nie wyjdzie. 1) TS musiałby zwolnić Prezesa z obowiązku zachowania tajemnicy. 2) Rozprawy przed TS nie da się utajnić (takie przepisy). Prezes już kilka razy wspominał, że chętnie stawi się przed TS i powie to, czego teraz nie może powiedzieć. Coś mi się wydaje, że po czymś takim jakiś rudy łeb by zleciał...
Wiewiórskiinzynier

Wiewórskiinżynier

27.10.2012 23:46

jak widzę...dlaczego nie?Skoro oni zaglądają....zerknijmy i my.I cóż tam mamy?Wieść gminna niesie ,że "kuciapka" pani Grodzkiej ma kształt "typowego ptaka"...cóż,temat zapewne obrzydliwy,aczkolwiek.Skupmy się na szczegółach. Panie Biedroń,którędy będziesz pan rodził?Bo o adopcji możesz zapomnieć,no chyba,że Palikota bądź Kalisza...A co u Pani oodającej się Tuskowi Muchy?Dwóch syneczków ma.Pięknie.A z kim to oni mieszkają?Uuuuuu nie z mamusią...no dobrze,jedźmy dalej.Jak to było z tatą Palikota?Zostawił go na chodniku syn,bo wstyd mu było?Nie ładnie...Zaraz zaraz...ale my to wszystko wiemy,wiemy kim byli rodzice Arona Szechtera,Moniki Olejnik,Jakuba "Gminnego",Piotra Kraśki...wiemy wiemy...może nawet sprawy rodzinne mnie mniej interesują,dajmy temu spokój.Interesuje mnie złodziejstwo i brak egzekucji prawa.To tak troszkę jak z wyborem Bońka zamiast Lata...Założe się o wszystko,ze wszystko się nie zmieni.Jeden syf,najwyżej wymiana świń przy korycie.System jest niereformowalny,musi zostać zdemontowany do podstaw.To samo dotyczy sądownictwa.Innej drogi nie ma.
kat

Cat

28.10.2012 11:07

Dodane przez Wiewiórskiinzynier w odpowiedzi na Czas najwyższy zajrzeć i dać spokój z tym "my tacy nie jesteśmy"

masz racje trzeba ujawnić ich pijackie ekscesy , rodziców żeby sie jak ten wóz transmisyjny WSI24 SPALILI ZE WSTYDU...pozdrówka
Irvandir

Irvandir

28.10.2012 00:27

Kacie, że stanąłeś w słusznej obronie. Po nieopatrznym przeczytaniu p. K. jeszcze śmierdzę tym gnojem. Było powiedzenie "bardziej papieski niż sam papież", ale niektórzy to samego Pana Jezusa muszą pouczać. Akurat szóste przykazanie nie jest jedynym w Dekalogu, ani nawet nie najważniejszym, ale jak komuś d... przesłania cały świat...
kat

Cat

28.10.2012 11:08

Dodane przez Irvandir w odpowiedzi na Dzięki

pozdrówka
danuta

danuta

28.10.2012 01:27

Wszyscy uczestniczący w oczernianiu Pani Marty są doskonale widoczni. Oczywistym jest, że ten obrzydliwy proceder uprawiają na POlecenie. W jakim celu mogli przeprowadzić taki atak? Zemsta. Za śledztwo smoleńskie, za rosnące poparcie, za aktywność w sprawach dotyczących państwa. Jak sowieci - pastwią się nad osieroconym dzieckiem Pary Prezydenckiej. Jak sowieci - pastwią się nad całą rodziną zamordowanego Prezydenta, uderzając za każdym razem w tego, którego nie udało im się zamordować, choć takie mieli plany. Chyba nie do końca zdają sobie sprawę, co zrobili. Atakując wspaniałą kobietę, której jedynym "grzechem" jest to, że chciała, żeby jej dzieci wzrastały w miłości i prawdzie, wkraczając brudnymi sowieckimi buciorami w jej życie prywatne, otworzyli puszkę Pandory. Poczekamy, zobaczymy, jak ich plugawe życie stanie się jawne. "Osoba publiczna"? Pani prokurator bardzo rozszerzyła to pojęcie. Od dziś ona sama jest osobą BARDZO publiczną. Uważnie sobie popatrzymy... 
A Kalemba jest zwykłym... ( nieparlamentarnie nazwany organ).
Pozdrawiam serdecznie, Kacie!
kat

Cat

28.10.2012 11:09

Dodane przez danuta w odpowiedzi na popieram, Kacie!

pozdrawiam serdecznie.....osoba publiczna ...hmmmm raczej POstytutka PObliczna
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

28.10.2012 09:05

to jeszcze dżentelmen ;-)
kat

Cat

28.10.2012 11:11

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Mało, że kat

pozdrówka
Domyślny avatar

JurLa

28.10.2012 09:25

za trafny komentarz wydarzenia. Oburącz się pod nim podpisuję.
kat

Cat

28.10.2012 11:12

Dodane przez JurLa w odpowiedzi na Brawo, Kacie

a ja pozdrawiam
Cat
Nazwa bloga:
Aż się rozpadnie w proch i pył sowiecka zawierucha

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 846
Liczba wyświetleń: 5,226,492
Liczba komentarzy: 8,744

Ostatnie wpisy blogera

  • Kuźnica Kołłątajowska, czyli o tem, jak Karol może zostać następcą Kołłątaja.
  • My starzy Młodym
  • Witajcie πsoyebcy mam dla was info….

Moje ostatnie komentarze

  • Lubie takich kozaków.... Może się spotkamy w cztery oczka? 
  • Może się przylączysz zamiast robić sobie POsmiechujki? 
  • Spierd... J debilu póki jeszcze możesz i japa w d. Pe. 

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Lista Tajnych współpracowników SB,WSI i GRU z listy ś.p. Pana Kurtyki
  • ALARM!!!!Tuski tak bedą pacyfikować masowe protesty Polaków
  • A idźcie wy w PIS-du….

Ostatnio komentowane

  • sake2020, @Mrówka......Moja reakcja jest po prostu ironią ,bo podbudowuje ego uważających się za nieomylnych i wyjątkowych w swej opinii panów a ja mam okazję z tego się pośmiać. Istotnie jak widać z wpisów…
  • Mrówka, @sake2020 - Przestań się poniżać w taki sposób: "zamiast zajmować się kimś tak niewiele wartym jak ja".Jesteś warta wiele więcej, niż jeden tu na NB. Zrzuć z siebie ten gorset pokrzywdzonej,…
  • sake2020, @mkj1....Niechże Pan korzysta z urlopu i uroków Pesaro-Urbino zamiast zajmować się kimś tak niewiele wartym jak ja. Pocieszam się tym, że głupsi ode mnie piastują wysokie stanowiska a nawet rządzą.…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności