Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Jak dokonać wpłaty na cele statutowe partii PIS

Kaczysta, 29.08.2024

Jak dokonać wpłaty na cele statutowe partii PIS
Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Twojej pomocy!
Koalicja 13 grudnia zrobi wszystko, aby zniszczyć w Polsce praworządność i demokrację.
Tylko dzięki Twojej pomocy, będziemy mogli dalej walczyć o Polskę godną, suwerenną i praworządną.
Wesprzyj nasze działania.
Jak dokonać wpłaty na cele statutowe partii Prawo i Sprawiedliwość:

Wyślij przelew bezpośrednio na nr konta:
88 1020 1026 0000 1602 0100 6204
Tytuł przelewu:
Darowizna - imię i nazwisko (wpłacającego), PESEL (wpłacającego), Adres (wpłacającego) zam. na ter. RP.
Dane odbiorcy:
Prawo i Sprawiedliwość
02-018 Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86
UWAGA:
Przelewu może dokonać osoba, która jednocześnie spełnia następujące warunki:
• ma polskie obywatelstwo,
• mieszka stale na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
• ma rachunek bankowy (własny lub wspólny), z którego dokona standardowego przelewu
 Nie można dokonywać wpłat:
• gotówką w banku,
• gotówką na poczcie lub w kasach płatniczych,
• z konta prowadzonej działalności gospodarczej,
• z konta prowadzonego gospodarstwa rolnego.
Wpłaty na rzecz partii od osób prawnych i spółek osobowych są zabronione przez ustawę o partiach politycznych.
Informacje o wpłatach w kwocie przekraczającej w jednym roku 10 000 zł od danej osoby, zgodnie z ustawą o partiach politycznych, zostaną zamieszczone w rejestrze wpłat udostępnianym na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Prawa i Sprawiedliwości. W rejestrze wpłat zamieszcza się następujące informacje:
1) imię, nazwisko, imię ojca oraz miejsce zamieszkania* osoby dokonującej wpłaty;
2) datę wpłaty;
3) wysokość wpłaty.
*miejscowość, w której osoba przebywa z zamiarem stałego pobytu.
Suma dokonywanych wpłat na konto bankowe Partii przez jedną osobę w całym roku kalendarzowym nie może przekroczyć 15 – krotności najniższego wynagrodzenia za pracę (tj. 4 300,00 x 15 = 64 500,00 zł).
Ja już wpłaciłem
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 8981
u2

u2

29.08.2024 18:41

Warto podać oficjalny adres internetowy:
pis.org.pl
Wesprzyj nas
Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Twojej pomocy!
Koalicja 13 grudnia zrobi wszystko, aby zniszczyć w Polsce praworządność i demokrację.
Tylko dzięki Twojej pomocy, będziemy mogli dalej walczyć o Polskę godną, suwerenną i praworządną.
Wesprzyj nasze działania.
Jak dokonać wpłaty na cele statutowe partii Prawo i Sprawiedliwość:
Wyślij przelew bezpośrednio na nr konta:
88 1020 1026 0000 1602 0100 6204
Tytuł przelewu:
Darowizna - imię i nazwisko (wpłacającego), PESEL (wpłacającego), Adres (wpłacającego) zam. na ter. RP.
Dane odbiorcy:
Prawo i Sprawiedliwość
02-018 Warszawa, ul. Nowogrodzka 84/86
UWAGA:
Przelewu może dokonać osoba, która jednocześnie spełnia następujące warunki:
• ma polskie obywatelstwo,
• mieszka stale na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
• ma rachunek bankowy (własny lub wspólny), z którego dokona standardowego przelewu
 Nie można dokonywać wpłat:
• gotówką w banku,
• gotówką na poczcie lub w kasach płatniczych,
• z konta prowadzonej działalności gospodarczej,
• z konta prowadzonego gospodarstwa rolnego.
Wpłaty na rzecz partii od osób prawnych i spółek osobowych są zabronione przez ustawę o partiach politycznych.
Informacje o wpłatach w kwocie przekraczającej w jednym roku 10 000 zł od danej osoby, zgodnie z ustawą o partiach politycznych, zostaną zamieszczone w rejestrze wpłat udostępnianym na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Prawa i Sprawiedliwości. W rejestrze wpłat zamieszcza się następujące informacje:
1) imię, nazwisko, imię ojca oraz miejsce zamieszkania* osoby dokonującej wpłaty;
2) datę wpłaty;
3) wysokość wpłaty.
*miejscowość, w której osoba przebywa z zamiarem stałego pobytu.
Suma dokonywanych wpłat na konto bankowe Partii przez jedną osobę w całym roku kalendarzowym nie może przekroczyć 15 – krotności najniższego wynagrodzenia za pracę (tj. 4 300,00 x 15 = 64 500,00 zł).
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

29.08.2024 21:23

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Warto podać oficjalny adres

PiS dostało dzisiaj gigantyczny prezent polityczny i każdy, kto choć odrobinę zna się na polityce lub nią interesuje wie, że im bardziej się kogoś politycznie niszczy, tym większy powstaje.
Gdzieś tli się we mnie nadzieja, że jednak nie będzie niemiec pluł nam w twarz.
Darek65

Darek

30.08.2024 08:28

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na PiS dostało dzisiaj

PIS dostało ogromny prezent, ale chyba to źle rozgrywa. Przede wszystkim powinni zareagować spokojnie, na zasadzie. Proszę Państwa walczymy, będziemy się odwoływać do SN. Jeśli to nic nie pomoże, to pozwolimy się zwrócić do Was. Nie z takich opresji wychodziliśmy. To by zawaliło całą narrację koalicji, że PIS się wystraszył. Rozsądny komentarz zamieścił jeden z blogerów, z którym się zgadzam, fragment poniżej:
"Wypadałoby jeszcze przy tym poinformować donatorów na co konkretnie zostaną przeznaczone pieniądze, bo jeśli na nordic walking z minister Maląg albo na “ofensywę Terleckiego”, to raczej serwery banków się nie zawieszą. PiS musi przedstawić konkretny projekt i kosztorys wydatków, chociażby związany z kampanią prezydencką, aby być wiarygodny w tym, co robi.
Obecna akcja „daj na PiS, żeby Tuska szlag trafił” jest całkowicie bezwartościowa i co więcej demoralizująca i demobilizująca. Partia, podobnie jak artysta, musi być głodna, żeby dokonać rzeczy wielkich, a taką bez wątpienia jest wygranie wyborów prezydenckich. I na koniec jeszcze małe pytanie. Czy PiS zwróci pieniądze donatorom, jeśli decyzja PKW zostanie zmieniona, a subwencja w pełnej kwocie będzie wypłacona? Od partii, która ma zamiar wygrywać i przejąć władzę, trzeba oczekiwać znacznie więcej niż prymitywnego generowania emocji, dla wypełnienia sakiewki i to przesłanie powinno dać do myślenia politykom oraz wyborcom."
Tezeusz

Tezeusz

29.08.2024 18:42

Wpłaciłem.
Kaczysta

Kaczysta

29.08.2024 19:09

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Wpłaciłem.

Wpłacamy.
NIE BAĆ tuska
tricolour

tricolour

29.08.2024 18:51

PiS na siedem milionów członków 😁.
Maksymalna strata czyli utrata subwencji do końca kadencji, to dziewięćdziesiąt milionów. 15 złotych na członka, na trzy lata czyli 41 groszy miesięcznie. W czym problem, skąd te żale?
Naprawdę na własną partię nie możecie wysupłać pięćdziesięciu groszy miesięcznie?
Kaczysta

Kaczysta

29.08.2024 18:56

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na PiS na siedem milionów

Spadaj niemiecka WSZO
u2

u2

29.08.2024 19:00

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Spadaj niemiecka WSZO

Chciałem wysłać jakiś kąśliwy komentarz na temat tego wszarza z Wrocka. Ale cenzor nie pozwolił. Im wolno wszystko, wyzywać i poniżać. Nam nie można nic. Mamy udawać, że to deszcz pada :-)
Kaczysta

Kaczysta

29.08.2024 19:14

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Chciałem wysłać jakiś kąśliwy

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz.
sake3

sake2020

29.08.2024 19:30

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Chciałem wysłać jakiś kąśliwy

@u2.....Po co kąśliwy komentarz ? Lepiej sie rozchmurzyć oglądając zdjęcie senatorka Libickiego na S24. Wygląda z papieroskiem w gębie, kaszkieciku i marynarce jak grajek z podwórkowej przedwojennej kapeli, albo Antek doliniarz z ballady o miłości do Hanki.
u2

u2

29.08.2024 19:42

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @u2.....Po co kąśliwy

@sake3
*** senatorka Libickiego ***
Droga sake3, podczas egzaminów na PW w Warszawie mieszkałem w akademiku w pokoju z chłopakiem, który nie miał ręki i utykał. I był garbaty. Ale właśnie puścili  w kinie Ton na Marszałkowskiej przedni film Seksmisja w reżyserii Julka Machulskiego. Mój znajomy poszedł dwa razy na ten kultowy film. No, to była niesamowita zmiana w smętnym PRL-u. Kino dawało nam nadzieję. Teraz możemy się modlić, aby 3WŚ zbytnio nas nie pokiereszowała. To już tylko kilka latek do tego ogólnoświatowego nieszczęścia wywołanego nierządami liberałów-aferałów.
tricolour

tricolour

29.08.2024 20:22

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Chciałem wysłać jakiś kąśliwy

@u2
Kłamiesz, przyjacielu, nie ma takiej możliwości, by nie przeszedł twój kąśliwy komentarz skoro przechodzą moje, daleko wykraczające poza wymiar kąśliwości.
Więc albo nie był kąśliwy, wbrew temu, co twierdzisz, albo nie chciałeś wysłać, wbrew temu, co twierdzisz, że chciałeś - czyli jak w pierwszym słowie.
😁😁😁
u2

u2

29.08.2024 20:26

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @u2

@tri
*** Kłamiesz, przyjacielu ***
To zależy kogo uważasz za przyjaciela, ja nie znam ciebie i nie uważam ciebie za przyjaciela, tylko za zwykłego wroga, i tylko ostrzegam, że marnie skończysz wraz z twoją rodzinką jak będziesz brnąć w tę antypolską ślepą uliczkę. Odpowiednie cytaty z Węcławka i Kiillimushki zacytatowałem, aby nie być dziecięciem wieku podślepowatej bladzi i ubeckiego chooya z Wrocka :-)
tricolour

tricolour

29.08.2024 20:35

Dodane przez u2 w odpowiedzi na @tri

No popatrz - zupełnie niedawno, myślę, że na palcach dwóch rąk dni można policzyć, pouczałeś mnie o standardach rozmowy, że no nie można być tak wulgarnym.
Aż tu nagle sam nie trzymasz ciśnienia pisząc te prymitywne aluzje. Mnie one tylko bawią, bo są dowodem wprost, że to co uważasz za propolskie da się zdemontować jednym akapitem.
Innymi słowy - gdybyście mieli zasoby intelektualno - mentalne do comiesięcznej wpłaty 41 groszy od partyjnego łebka, to fabryk Izer byłoby z dziesięć. Nie licząc sklepów spożywczych.
😁😁😁
u2

u2

29.08.2024 20:42

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na No popatrz - zupełnie

@tri
*** no nie można być tak wulgarnym ***
Ale tyś zwykły banderowski chooy z Wrocka. Pamiętasz jak ciebie ostrzegałem że przegrasz z kretesem po kilkunastodniowych zamieszkach we Wrocku? :-)
PS. Uśmiech Grzegorza Schetyny i Roberta Górskiego ciebie nie uratuje :-)
tricolour

tricolour

29.08.2024 20:54

Dodane przez u2 w odpowiedzi na @tri

@u2
I wyszło na moje, że kłamałeś w sprawie nieprzechodzenia kąśliwych komentarzy. Łatwo cię wyprowadzić do tego stopnia z równowagi, że tracisz z oczu swoją własną wypowiedź sprzed kwadransa.
To, co do mnie piszesz i jak to piszesz jest też wskazówką, że nigdy żadna Izera nie powstanie. Nie ma takiej możliwości, by kraj, którego optyka nie sięga wyżej chooya zrobił coś poza wytworem gumowym.
Zastanów się nad tym.
u2

u2

29.08.2024 20:58

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @u2

@tri- chooy
***optyka nie sięga wyżej chooya***
youtube.com
[Verse 1]
I can't stand it, I know you planned it
I'ma set it straight, this Watergate
I can't stand rocking when I'm in here
'Cause your crystal ball ain't so crystal clear
So while you sit back and wonder why
I got this fucking thorn in my side
Oh my god, it's a mirage
I'm telling y'all, it's sabotage
[Verse 2]
So, so, so, so listen up, 'cause you can't say nothing
You'll shut me down with a push of your button
But, yo, I'm out, and I'm gone
I'll tell you now, I keep it on and on
[Verse 3]
'Cause what you see, you might not get
And we can bet, so don't you get souped yet
Scheming on a thing, that's a mirage
I'm trying to tell you now, it's sabotage
[Interlude]
Why?
(Our backs are now against the wall)
See upcoming rap shows
Get tickets for your favorite artists
You might also like
​​the grudge
Olivia Rodrigo
DWYCK
Gang Starr
Regulate
Warren G
[Bridge]
Listen, all y'all, it's a sabotage
Listen, all y'all, it's a sabotage
Listen, all y'all, it's a sabotage
Listen, all y'all, it's a sabotage
[Verse 4]
I can't stand it, I know you planned it
I'ma set it straight, this Watergate
But I can't stand rocking when I'm in this place
Because I feel disgrace because you're all in my face
But make no mistakes and switch up my channel
I'm Buddy Rich when I fly off the handle
What could it be? It's a mirage
You're scheming on a thing, that's sabotage
Tezeusz

Tezeusz

30.08.2024 06:15

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @u2

@tri
nie sraj komuszym łajnem po przodkach.
sake3

sake2020

29.08.2024 20:39

Dodane przez u2 w odpowiedzi na @tri

Znowu się pan wdaje w dyskusję z tym nudziarzem? Że też w tej trollowni nie mieli na składzie nic ciekawszego.
u2

u2

29.08.2024 20:56

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Znowu się pan wdaje w

Sabotaż!
youtube.com
[Verse 1]
I can't stand it, I know you planned it
I'ma set it straight, this Watergate
I can't stand rocking when I'm in here
'Cause your crystal ball ain't so crystal clear
So while you sit back and wonder why
I got this fucking thorn in my side
Oh my god, it's a mirage
I'm telling y'all, it's sabotage
[...]
Darek65

Darek

30.08.2024 08:36

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Chciałem wysłać jakiś kąśliwy

Jest takie powiedzenie - Tylko spokój nas uratuje.
"Im wolno wszystko, wyzywać i poniżać" - wszystko trwa do czasu. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Oni o tym wiedzą, ale brną w to wszystko dalej, bo już nie mają odwrotu. Wystarczy im pozwolić działać, a sami się zaorają.  To nie beton, typu silni razem, wygrywa wybory. Do wygrania wyborów potrzeba szerokiego centrum. To centrum widzi, w jakim kierunku to idzie. Campus Polska narobił im sporo bałaganu. I takich wpadek będą zaliczać więcej i częściej. Trzeba stać z boku, pozwolić im "działać" i celnie ich punktować. Bez emocji.
Jabe

Jabe

30.08.2024 08:45

Dodane przez Darek65 w odpowiedzi na Jest takie powiedzenie -

PiS też jest ogarnięty fana­tyz­mem. Naj­wyraźniej padli ofiarą własnej pro­pa­gandy. Niech wreszcie te za­łgane for­macje sczezną!
Kaczysta

Kaczysta

30.08.2024 10:04

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na PiS też jest ogarnięty fana

I ruskie sprzedajne dziwki z Konfederacji tez
Tezeusz

Tezeusz

30.08.2024 14:01

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na PiS też jest ogarnięty fana

@Jebe
"Niech wreszcie te za­łgane for­macje sczezną!"
Piszesz o swojej rodzince ? brawo !
u2

u2

30.08.2024 10:32

Dodane przez Darek65 w odpowiedzi na Jest takie powiedzenie -

*** pozwolić im "działać" i celnie ich punktować. Bez emocji. ***
Tyle że reakcja to właśnie emocja. Emocja może być gwałtowna lub stonowana. Lepiej w przekazie medialnym sprzedaje się gwałtowna reakcja, czyli gwałtowna emocja na czyjeś działanie lub zaniechanie działania. Obecnie widać zaniechanie działań w projektach gospodarczych, typu CPK, port kontenerowy itp., a wzmożenie w przejmowaniu spółek skarbu państwa oraz w polowaniu w ministerstwach na PiS, aby znaleźć na nich cokolwiek. Do tego zatrudnili KAS, która zamiast ścigać mafie VAT-owskie i paliwowe ściga PiS w ministerstwach, choć ministerstwa mają własne komórki ds. audytu.
Darek65

Darek

30.08.2024 12:57

Dodane przez u2 w odpowiedzi na *** pozwolić im "działać" i

U2
Nie bardzo rozumiesz o czym piszę. To Ci to łopatologicznie wyłożę. Może znasz, a może nie, sprawę Stanowski kontro Stonoga sprzed chyba 1,5 m-ca. Stonoga, pieniacz i błazen pojechał po Stanowskim. Ten nie wyzywał, nie skakał, ale po cichu, merytorycznie i z precyzją przygotował odwet. W jednej chwili ośmieszył i zostawił z gołym tyłkiem Stonogę i "kwiat" dziennikarstwa mainstrimowego. I takie działania mają sens. Tusk ma sadystyczną przyjemność, jak kogoś wkurzy, doprowadzi do stanu wrzenia. Jego słabym punktem jest mała odporność na krytykę i wyśmiewanie go. Wtedy dostaje furii i popełnia błędy.
u2

u2

30.08.2024 14:27

Dodane przez Darek65 w odpowiedzi na U2

***Tusk ma sadystyczną przyjemność, jak kogoś wkurzy, doprowadzi do stanu wrzenia. Jego słabym punktem jest mała odporność na krytykę i wyśmiewanie go. Wtedy dostaje furii i popełnia błędy.***
Każdy popełnia błędy. Nawet jak nie jest wkurzony. Tusk popełnia błąd za błędem. Sądzi że jest bezkarny i że będzie rządził wiecznie. Historyk, a nie zna historii dyktatorków :-)
Co do 100nogi i 100nowskiego to majstersztyk rzadkiej klasy. Co prawda Patryk Słowik z WP nie wpadł w sidła i zwrócił od razu uwagę na niezachowanie ciągu czasowego zdarzeń, ale cały kfiat merdialnego towarzycha wpadł jak śliwka w kompot, bo oni chcą czegokolwiek na PiS,  czy Suwerenną Polskę, nawet jeśli to coś nie jest prawdą.
Podsyłanie fejkowych informacji  to historia stara jak świat. Celują w tym Rosjanie i Niemcy. Niemcy przeznaczają na soft-power 500 mln ojro rocznie. Rosjanie wielokrotnie więcej.
Kaczysta

Kaczysta

29.08.2024 18:55

Apel do właściciela i administratora portalu Nasze Blogi.pl
Ten wpis POWINIEN być na pierwszym miejscu przez kilka dni by zarówno tutejsi patrioci jak inni w całym kraju mogli dowiedzieć się jak pomóc NASZEJ POLSKIEJ partii w tych haniebnych czasach niemieckiej okupacji
Zachęcam do wsparcia i działania
Podajmy dalej ten apel i informujmy naszych znajomych i przyjaciół
Jan1797

Jan1797

29.08.2024 19:22

Tak to jest właściwy sposób odporu społecznego. Trzeba się skupić na tej formie, reszta jest dla mnie bez znaczenia.
Dzięki za informację
Art

Art

29.08.2024 20:03

Dwa pytania:
1)Mają się odwoływać,więc czy nie lepiej poczekać?
2)Mieszkam w Polsce-stałe zameldowanie i konto w banku,oraz w USA,czyli trochę tu,a trochę tu-czy mogę wpłacić?
Kaczysta

Kaczysta

29.08.2024 21:18

Dodane przez Art w odpowiedzi na Dwa pytania:

O dwie stówki jestem lżejszy ale dawno tak dobrze nie zainwestowałem
Zwycięży Polska
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

29.08.2024 21:30

Dodane przez Art w odpowiedzi na Dwa pytania:

Od decyzji PKW można się odwołać do SN. Jeśli SN podtrzyma decyzję, to Tusk ją uzna.
Jeśli nie podtrzyma, to Tusk jej nie uzna i nie wypłaci pieniędzy.
Jak się nazywa taki ustrój?
Jan1797

Jan1797

29.08.2024 21:51

Dodane przez Art w odpowiedzi na Dwa pytania:

1)Mają się odwoływać,więc czy nie lepiej poczekać?
Art,
Nie mam powodu ufać, że odwołanie cokolwiek zmieni , przewodniczący PKW przekonał mnie nieodwołalnie. Proszę posłuchać 7;30 - Tutaj; youtube.com
sake3

sake2020

29.08.2024 20:11

A skąd pewność ,że nie położą złodziejskich łap na wpłatach?
u2

u2

29.08.2024 20:21

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na A skąd pewność ,że nie położą

Nie ma nic pewnego na tym tuskowo-Scholzowym świecie. Obaj się poświęcili dla kariery.
Mika

Mika

29.08.2024 20:53

To ja napiszę coś niepopularnego. 
.To jest bezdyskusyjne, że trzeba wspomóc teraz PiS, bo to jedyna partia opozycyjna w tej chwili.
Tylko, że zatrudnijcie wreszcie FACHOWCÓW !!!! Nic Wam nie idzie. Jest totalny chaos. Jedynie reagujecie na to co się stało, a nie inicjujecie żadnych działań!
Oczekuje profesjonalnej, spójnej, kreatywnej OFENSYWY. Wasze dziadki, ciotki, kuzynki i wujki od wizji, analiz, marketingu politycznego, od komunikacji, od zarządzania, od narzędzi do zarządzania to dyletanci, totalne lamy, które działają na szkodę i partii i Polski. Partia powinna działać jak nowoczesna, wzorcowa korporacja, a Wy jako jej PRACOWNICY powinniście zostać przeszkoleni i rozliczani z zadań oraz efektywności wykonania tych zadań. 
Skoro Wasz spin Zdzichu od wizji i Jadzia od strategii nie dają rady, a nie dają, to zatrudnijcie PROFESJONALISTÓW. Już nie jeden pokazał swoją aktywnością, że ma serce po Prawej. Oczekuje NAJLEPSZEGO ZESPOŁU. Kasę Wam właśnie wpłacamy, więc ich zatrudnijcie i zapłaćcie oczywiście. 

Nie zmarnujcie tej solidarność i jedność, którą dzisiaj ludzie Wam okazują.
 

u2

u2

29.08.2024 21:00

Dodane przez Mika w odpowiedzi na To ja napiszę coś

@mika
*** zatrudnijcie wreszcie FACHOWCÓW !!!! ***
Sama se zatrudnij :-)
Jan1797

Jan1797

29.08.2024 22:12

Dodane przez Mika w odpowiedzi na To ja napiszę coś

Mika : To ja napiszę coś,
Skoro PiS "Nic nie idzie" według strony przeciwnej, to znaczy najwyższy czas nieodwracalnie stwierdzić; Tylko PiS
To raczej proste.
Mika

Mika

29.08.2024 22:56

Dodane przez Jan1797 w odpowiedzi na  Mika : To ja napiszę coś,

No Janie! Ile można liczyć na nieloty? Skoro nie idzie, to trzeba zasilić zasoby, tymi, którymi idzie. 
Dobrymi intencjami tylko się nie wygra.
Jan1797

Jan1797

29.08.2024 23:24

Dodane przez Mika w odpowiedzi na No Janie! Ile można liczyć na

***Dobrymi intencjami tylko się nie wygra.*** 
E, tam,
Ale dokonaniami tak. Wielokrotnymi. Popatrz na budżet.
Jak mogę zaufać tym, co zawsze karpika robią? Teraz od tygodnia. Tego samego karpika, co przy budżecie, jeziorze co stało się osadnikiem, PKP Cargo i wielu kluczowych sprawach. 
Planowany deficyt wyższy niż łączny deficyt z siedmiu lat ZP. 
Precyzyjnie; czyli bardziej dokładnie. Uważasz; W zachodniej Polsce wybrali jedynie kij nam w plecy?
Tak czy nie? Nie pytaj, co? Czytaj X-a o rewizji dóbr. Uważasz, że dzisiaj to kwestia PiS-u?
Tu potrzeba mocnych kiepeł jak najszybciej, nie krótkich spodenek.
---------------
Mam problem techniczny, więc proszę o chwilę na ewentualną poprawę.
Darek65

Darek

30.08.2024 08:42

Dodane przez Mika w odpowiedzi na To ja napiszę coś

Mika
"Tylko, że zatrudnijcie wreszcie FACHOWCÓW !!!! Nic Wam nie idzie. Jest totalny chaos. Jedynie reagujecie na to co się stało, a nie inicjujecie żadnych działań!" - o tym samym piszę od dłuższego czasu. Era partyzantki i pospolitego ruszenia się skończyła.
Kaczysta

Kaczysta

29.08.2024 21:16

Członkowie PKW nie mają immunitetu. Odpowiadają za swoje decyzje. Pokrzywdzeni przez PKW mają prawo domagać się zadośćuczynienia za decyzje niezgodne z prawem, poszczególnych członków PKW. Mam nadzieję, że Kalisz niebawem przesiądzie się z Jaguara do starego Tico
Mika

Mika

29.08.2024 21:25

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Członkowie PKW nie mają

Jeszcze taki komentarz widziałam:
"PKW złamała Kodeks Wyborczy w wielu punktach:
- PKW ma 6 miesięcy na przyjęcie lub odrzucenie sprawozdania partii politycznej
- zastrzeżenia do sprawozdania jednej partii politycznej mogą składać tylko inne partie polityczne, nie ministerstwa, posłowie, czy urzędnicy państwowi,
- mają na to 30 dni od komunikatu PKW o złożeniu przez daną partię sprawozdania. Wasi nominaci partyjni w PKW podjęli działania i decyzję niezgodne z prawem."
u2

u2

29.08.2024 21:27

Dodane przez Mika w odpowiedzi na Jeszcze taki komentarz

@mika aka miczka
Bo to są ubeckie złamasy :-)
u2

u2

29.08.2024 21:36

Dodane przez u2 w odpowiedzi na @mika aka miczka

Niedawno przeczytałem kniżku pt. Obudź się Rosjo! autorstwa Żanny nie Biczewskiej, ale Niemcowej.
Ubeki bardzo pragną rządzić całym światem, a nie potrafią rządzić własnym ciałem jak 67-letni Tusk. To są proste sprawy o ile zna się gospodarkę enzymatyczno-hormonalną :-) :-) :-)
smieciu

smieciu

29.08.2024 21:45

Dodane przez Mika w odpowiedzi na Jeszcze taki komentarz

@Mika - Dla rozrywki zerknąłem, zgadując że standardowo prawda jest inna niż podają w tego typu komentarzach sprawdziłem pierwsze zastrzeżenie: PKW ma 6 miesięcy ...
No więc... wyrobiła się w tym terminie.
Reszty już mi się nie chciało sprawdzać.
Zgaduję że jest jak zwykle. Czyli rzeczywistość alternatywna :) Ewentualnie bezprzedmiotowa.
Mika

Mika

29.08.2024 22:49

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na @Mika - Dla rozrywki

Cytowałam #smieciu
ale łap to "odroczenie",  x.com
#PiS3majSie
Darek65

Darek

30.08.2024 08:48

Dodane przez Mika w odpowiedzi na Jeszcze taki komentarz

Mika
""PKW złamała Kodeks Wyborczy w wielu punktach:"
- też czytałem taką opinię. Jeśli tak faktycznie mówią przepisy, to powinno, to być nagłośnione. No i właśnie w takich tematach trzeba fachowców, którzy to ogarną i wydadzą spójny komunikat. Na razie, ze strony PIS-u słychać emocjonalny chaos.
u2

u2

30.08.2024 09:20

Dodane przez Darek65 w odpowiedzi na Mika

***ze strony PIS-u słychać emocjonalny chaos***
Słychać? Stanowisko PiS jest jasne i proste. 67-letni Tusk chce koniecznie z PiS i SP zrobić męczenników. To nie wyjdzie dobrze dla 67-letniego Tuska. Lepiej, aby się zajął swoimi wnukami, a nie mieszał przeciwko Polsce.
Kaczysta

Kaczysta

29.08.2024 21:40

Nie można również nie wspomnieć o 4 sprawiedliwych w Państwowej Komisji Wyborczej, w tym szefa PKW, Sylwestra Marciniaka, którzy po prostu JAWNIE ODMÓWILI PODPISANIA UCHWAŁY.
To wymagało odwagi - w państwie Tuska zapłacą dużą cenę za brak posłuszeństwa.
Wielkie brawa!
u2

u2

29.08.2024 21:45

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Nie można również nie

*** szefa PKW, Sylwestra M. ***
Beknie i to szybko, ta łysina, ta siwizna, ta obleśna postura, Zgiń maro przebrzydła! Zgiń!
mjk1

mjk1

29.08.2024 22:42

Zero wpłat na PiS!!!
To jest cyniczna i POPiSowa zagrywka i to od wyborów 15 października, które PiS przegrało celowo.
Celowo, bo nie mogło się pozbyć i uciszyć tych, którzy chcieli zreformować nasz kraj.
Reformę sądownictwa, która jest podstawą jakichkolwiek zmian uwalił PiS rękami Dudy.
Reformę mediów, drugą najważniejszą uwalił PiS.
Teraz uwalani są przede wszystkim Ziobryści.
Miernotom z PC nie dzieje się krzywda.
Jak trzeba przegłosować niekorzystne dla społeczeństwa ustawy to POPiSowcy są wręcz wzorcowo zgodni nawet w obecnym Sejmie.
Definicja gwałtu jest tego najlepszym przykładem a podobno rżną się na śmierć i życie.
Tv Republika zamiast promować i nagłaśniać inicjatywy gospodarcze zajmuje się jaraniem twardego PiSowskiego elektoratu, który np. o Braunie nie ma się prawa niczego dowiedzieć.
Teraz najważniejszą sprawą dla POPiSowego układu jest przerżnięcie przez PiS wyborów prezydenckich.
Jak usłyszałem, że dobry kandydatem byłby Błaszczak, to chciałem telewizor rozwalić.
Być może Patryk Jaki nie jest kandydatem, który mógłby wygrać wybory prezydenckie, ale pokażcie mi lepszego, który miałby szansę to zrobić?
I najważniejsze na koniec, PKW odroczyła o miesiąc swoją decyzję, bo musiała mieć pewność, jaka będzie reakcja społeczeństwa na takie czy inne rozstrzygnięcie.
Jaki z tego wniosek? Tylko jeden. 
G... jesteśmy warci jako społeczeństwo, jeżeli w demokracji nie potrafimy odsunąć szkodników od wpływu na nasz kraj.
Na co zasługujemy, niech każdy sobie sam odpowie.
sake3

sake2020

30.08.2024 08:30

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na Zero wpłat na PiS!!!

@mjk1......Wielka jak widać determinacja u pana @mjk1.W płomiennym manifeście powtórzył wszystko to co żeście tu wyplatali przez lata -byle nie PiS, byle i nigdy nie PiS. Chce pan odsuwać szkodników od władzy ?To czemu pan nie krzyczy ,,byle nie koalicja''? To oni nie są szkodnikami? To co oni takiego dobrego zrobili i robią? Proszę nie pouczać i nie nakazywać innym na co mają przeznaczać swoje pieniądze, zbytnio żeście rozzuchwalili w tym krytykowaniu i mentorstwie.I wątpię czy Tusk wam się odpłaci.
mjk1

mjk1

30.08.2024 09:29

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @mjk1......Wielka jak widać

Nie zrozumiałaś wpisu Droga Sake. Pisząc o szkodnikach miałem na myśli obecnie rządzącą Koalicję Obywatelską z jej głównym szkodnikiem na czele.
Wymieniłem tylko niektóre błędy PiS i ciche wspieranie PO w niekorzystnych dla społeczeństwa głosowaniach, od czego PiS nigdy się nie odciął i nie wytłumaczył.
G... jesteśmy warci wszyscy jako społeczeństwo, bo sami nie potrafiliśmy wymagać od PiS i przekonać resztę społeczeństwa o szkodliwości strony przeciwnej.
W demokracji liczy się większość i musimy się z tym pogodzić, jeżeli nie potrafimy być tą większością.
u2

u2

30.08.2024 09:44

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na Nie zrozumiałaś wpisu Droga

*** błędy PiS i ciche wspieranie PO w niekorzystnych dla społeczeństwa głosowaniach, od czego PiS nigdy się nie odciął i nie wytłumaczył. ***
PiS poparł np. rentę wdowią, bo wychodzi z założenia aby ludziom dawać, nie zabierać. Stanowisko PiS jest jasne. Oni dają, a nie zabierają, Jak jest ustawa po ich myśli to ją popierają. A wy tutaj ciągle ujadacie na PiS bo taki macie prikaz :-)
Tezeusz

Tezeusz

30.08.2024 06:19

Krótko i na temat glosowałem i głosować będę na PiS  bo mam jako Polak Polskie obowiązki i tyle w temacie. Wsparłem też finansowo PiS.  Potomkowie kacapskich UBeków o których tyle piszę i pokazuję ich postawy tutaj ujawniając kim i czym są to nie Polacy. Oni tylko mieszkają w Polsce ale wali od nich ten kacapsko szwabski smród gówna przodków z Wermachtu i NKWD. To co się dziwić ich postawami i komentarzami. Srają tym m kim są. Glosowali na niemca to mają paliwko za 5.19, zero 14, żarcie prąd i woda najdroższe w eurokołchozie swołocz....
AŁTORYDET

AŁTORYDET

30.08.2024 08:02

Chętnie wpłacę, ale chciałbym pomóc Suwerennej Polsce, PiS podzieli się pieniędzmi z towarzyszami broni? Konieczna jakaś sugestia w tytule przelewu?
Ijontichy

Ijontichy

30.08.2024 08:18

Dodane przez AŁTORYDET w odpowiedzi na Chętnie wpłacę, ale chciałbym

Żartujesz?
8.18 30.08
Jabe

Jabe

30.08.2024 08:28

Dodane przez AŁTORYDET w odpowiedzi na Chętnie wpłacę, ale chciałbym

Sądzę, że nie byłoby to zgodne z ustawą o fi­nanso­waniu partii poli­tycznych.
AŁTORYDET

AŁTORYDET

30.08.2024 14:00

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Sądzę, że nie byłoby to

Przelew zrobiłem, myślę że sobie poradzą.
Ijontichy

Ijontichy

30.08.2024 08:07

No a ile pan @kaczysta przelał na konto PiS??? 
salon24.pl
Ja się też podpisuję pod tą notką!
8.07 30.08
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

30.08.2024 10:49

Decyzja PKW to nie tylko odebranie PiS części subwencji, to też informacja, że każde kolejne wybory wygra tylko i wyłącznie PO. Ilość złamanych przepisów, gwałtów na demokracji i łamania konstytucji jest tak wielka, że rządzący nie mogą przegrać bo poniosą konsekwencje
u2

u2

30.08.2024 11:01

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na Decyzja PKW to nie tylko

***każde kolejne wybory wygra tylko i wyłącznie PO***
To zależy od jakości lub braku jakości ich rządzenia. Inflacja jest do wytrzymania rzędu 4% - taka teoretycznie powinna być, rzędu 4-5%. Schłodzenia gospodarki nie widać jeszcze w portfelach. Ale w końcu będzie spektakularny krach jak było w przypadku przelania 150 mld z OFE do ZUS. Dziura budżetowa rośnie w oszałamiającym tempie o czym alarmuje premier Morawiecki, czy na NB poseł Kuźmiuk. Czyli szykują nam drugą Wenezuelę, a w Warszawie drugą Wenecję :-)
sake3

sake2020

30.08.2024 14:31

Jak przewidywałam kwestia wpłat na PiS napotyka trudności i protesty ze strony PO. Wielki łeb chce zablokować akcję uważając ją za nielegalną. Rzecz w tym, że PO cały czas prowadzi takie zbiórki na rzecz swojej partii i uważa je za legalne.Już dotad w ostatnich latach było było 865 takich wpłat dokonywanych np.przez Budkę-20000,Wcisło-100000zł, Adamowicz -60000zł nie liczą innych darczyńców. Czy więc nasze wpłaty będą bezpieczne,a reżim nie położy na nich złodziejskich łap albo nie oskarży o korupcję.? Donald Tusk nagrał w 2023 roku film w którym zachęca do wpłat na konto PO ,czy teraz nakręci film z groźbami za wpłaty na konto PiS?
Tezeusz

Tezeusz

30.08.2024 16:23

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Jak przewidywałam kwestia

Niemiec se może... w kiblu !
Mika

Mika

30.08.2024 18:18

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Jak przewidywałam kwestia

Oto lista 865 wpłat na Platformę Obywatelską. Dokonana przez jej sympatyków tylko w 2024 (patrz: rejestr wpłat).
>>> platforma.org
""Ciekawe nazwiska są na tej liście 865 wpłat dla PO. Jakiś dziennikarz z pierwiastkiem śledczym, miałby chyba kilka ciekawostek, gdyby je porównał np. z nowymi władzami spółek Skarbu Państwa i instytucji publicznych"
"Jak to możliwe, że na raporcie POKOtu znalazły się liczne wpłaty, przekraczające roczny limit darowizn? Pozycje: 42, 136, 517, 519, 530, 535, 606, 647, 660 "
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

30.08.2024 19:56

Dodane przez Mika w odpowiedzi na Oto lista 865 wpłat na

Czy jest gdzieś wersja otwarta tych rejestrów wpłat, żeby nie ściągać pdf-a na swój komputer? I to w formie jpg, żeby nie można było zmieniać treści?
Mika

Mika

30.08.2024 20:31

Dodane przez Alina@Warszawa w odpowiedzi na Czy jest gdzieś wersja

Alina, Max wrzucił w takiej formie, ale nieczytelne. Chciałam zrobić Ci jpg, ale to ma 29 stron
x.com
x.com
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

30.08.2024 22:49

Dodane przez Mika w odpowiedzi na Alina, Max wrzucił w takiej

Dzięki, bardzo ciekawa lektura. Kwoty po kilkadziesiąt tys. zl, nawet 100 tys. od jednego wpłacającego.
Mamy wykaz pachołków niemieckich, którzy utrzymują niemieckich agentów tworzących w Polsce partie o nazwie Platforma Obywatelska. Strasznie dużo tych pachołków. 
Ciekawe zajęcie dla różnych służb tajnych i np. jawnych skarbowych, skąd wpłacający mieli tyle forsy, żeby wpłacić na konto partii. Przy okazji warto byłoby sprawdzić inne prywatne wydatki (np. inwestycyjne, nieruchomości, konta ubezpieczeniowe, wyjazdy turystyczne) w stosunku do oficjalnych dochodów. 
Szkoda, że w tym wykazie nie ma zawodów i stanowisk wpłacających.
Tezeusz

Tezeusz

30.08.2024 16:55

Mateusz Morawiecki : Odbierają nam fundusze - ale nie odbiorą nam głosu!
Decyzja PKW o odebraniu subwencji @pisorgpl to kolejny atak na fundamentalne wartości demokracji. Tej samej demokracji, o której jeszcze parę miesięcy temu rządzący krzyczeli, że jest zagrożona - i szukali pomocy zagranicą, szkodząc polskim interesom.
Dziś, pomimo łamania prawa, upolitycznienia prokuratury, tłumienia odmiennych poglądów w mediach, wszystko według nich jest w porządku.
Idą więc o krok dalej.
Próbują nas osłabić, bo wiedzą, że nie pokonają nas na polu bitwy merytorycznej. Próbują za to politycznie, PRowo, naginając lub łamiąc prawo - a teraz też finansowo .
Cóż, tonący brzytwy się chwyta. Koalicja się chwieje, budżet ma największy deficyt w historii, realizacja obietnic wyborczych leży, sukcesów na polu międzynarodowym brak, inflacja znów rośnie, ceny wszystkiego idą ostro w górę.
Gdzie koalicja nie może - tam PKW pośle?
Ale my jesteśmy zdeterminowani, by walczyć o prawdę, o przyszłość Polski i o głos każdego obywatela. O równe traktowanie wszystkich, o pluralizm poglądów, o możliwość swobodnego ich wyrażania.
Nasze pragnienie wolności jest silniejsze niż wasze próby jej ograniczania.
I pamiętajcie - pieniądze racji nie dają.
Zabraliście już miliardy Polakom - w nowych podatkach, podwyżkach rachunków, nędznych waloryzacjach, symbolicznych podwyżkach pensji, niszczeniu inwestycji.
Więc czym jest te kilkanaście milionów złotych, które odbieracie głosom blisko 8 milionów Polaków, by było ich słychać?
Niczym więcej, niż symbolem. Nadchodzącego końca waszych rządów.
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

30.08.2024 19:01

Patrzę sobie na wiele kont  na portalu X z Konfederacji_które to wielce  ucieszyła decyzja PKW ws. subwencji PiS, zero zdziwienia, w sumie, bo to zawsze była przystawka PO udająca Patriotów, ale jednak przykro.
Kaczysta

Kaczysta

30.08.2024 19:07

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na Patrzę sobie na wiele kont 

Zero zdziwienia
Zero
Kaczysta
Nazwa bloga:
Kaczysta

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 514
Liczba wyświetleń: 1,241,000
Liczba komentarzy: 5,689

Ostatnie wpisy blogera

  • Mają krew na rękach
  • Krym – rosyjska „niezatapialna forteca”, która tonie w ogniu ukraińskich dronów
  • Ci sędziowscy zwyrodnialcy w Iranie to hańba dla rodzaju ludzkiego

Moje ostatnie komentarze

  • ruszkiewiczoddaj złodzieju pieniądzeile lat parchu musimy czekać
  • ruszkiewiczoddaj złodzieju pieniądzeile lat parchu musimy czekać
  • ruszkiewicz oddaj złodzieju pieniądzeile lat parchu musimy czekać

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Najsłynniejsza i najlepiej zareklamowana polska firma za darmoszkę?
  • Azow - Bohaterski batalion armii Ukraińskiej
  • Pomagajmy naszym braciom

Ostatnio komentowane

  • Kaczysta, ruszkiewicz oddaj złodzieju pieniądzeile lat parchu musimy czekać
  • Mirek Skalski, Izraelska gazeta Ynet potwierdziła ostatecznie narrację o uwikłaniu CIA i Mossadu w działania w Iranie, przyznając, że izraelski Mossad przygotował grunt pod gwałtowne powstania poprzedzające wojnę…
  • Mirek Skalski, Straty armii ukraińskiej stają się głównym czynnikiem determinującym wszystkie decyzje Kijowa. Siły zbrojne kurczą się tak szybko, że mężczyźni są ścigani dosłownie wszędzie. Łączne straty Sił…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności