Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Obiecanki cacanki Euro-Donalda

Marcin Wolski, 21.08.2024
Lepiej dobrze obiecać niż w ogóle coś dać, brzmi zmodyfikowana dewiza naszego Euro-Donalda. Posłużyli się nią socjaliści we Francji i Wielkiej Brytanii i wbrew logice wygrali. W ich ślady idzie Kamala Harris, obiecując tanią benzynę i żywność. Tyle że dziś mądrość ludowa powinna brzmieć: obiecanki cacanki a głupiemu płacz i zgrzytanie zębów! Ile obietnic zrealizował system Tuska ze 100 konkretów? Coś koło zera a i tak poparcie mu rośnie. Nam pozostaje co najwyżej śmiać się z nieudolności tej władzy
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 5434
u2

u2

21.08.2024 17:37

***Ile obietnic zrealizował system Tuska ze 100 konkretów? Coś koło zera a i tak poparcie mu rośnie. Nam pozostaje co najwyżej śmiać się z nieudolności tej władzy***
Czyli to nie nieudolność, tylko udolność w utrzymaniu władzy, skoro im rośnie w sondażach. Ludzie chętnie się przyzwyczają do nowej władzy, o ile nie będzie ich ruszać tylko innych.
Jabe

Jabe

21.08.2024 18:03

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***Ile obietnic zrealizował

Lustrzane odbicie.
u2

u2

21.08.2024 18:18

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Lustrzane odbicie.

Ściemniasz.
tricolour

tricolour

21.08.2024 17:48

@NadRedWol
Bo poparcie nie bierze się z drobnych obietnic po pięć dziewiętnaście każda tylko z kierunku.
😛
Tomaszek

Tomaszek

21.08.2024 21:15

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @NadRedWol

Tak tak kolorowy
Najpierw będzie wesoło a potem zdziwienie że pryszcze jakieś się porobiły .
tricolour

tricolour

21.08.2024 21:49

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Tak tak kolorowy

Moje wesoło, twoje pryszcze - umyj się fiucie.
😁😁😁
u2

u2

21.08.2024 22:17

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Moje wesoło, twoje pryszcze -

***umyj się fiucie***
Jak Jasiu Himilsbach mówił fiut na kogoś, nie oznaczało to pogardy jak u ciebie :-)
Tomaszek

Tomaszek

21.08.2024 22:42

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***umyj się fiucie***

U2
To u kolorowego pogarda menela z poziomu kałuży dla świata doczesnego . Te typy tak mają .
Tomaszek

Tomaszek

21.08.2024 22:29

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Moje wesoło, twoje pryszcze -

Już ci pisałem że nie mam pryszczy bo do twojej żony nie chodziłem . A ty poczekaj bo to nie od razy cały Rzym opryszczyło . Ale zgodnie z twoją hipotezą " idę do szefa po urlop zasłaniając się kiełbasą" , wiesz taka kiełbasa niewidka , żeby się sekretarka nie czerwieniła . Bo jak stwierdziłeś "Żeby dostać urlop musisz się pucować kiełbasą. No taka kurwa z ciebie ". Ale działa .Ty tu gadu gadu a twój kolega klubowy z fan clubu barona Muenchhausena Teziek stary żeglarz i akowiec ( jak go kiedyś wydałeś z Afrika Korps ) notkę o komputerach napisał .  Pewnie w klubie się nasłuchał od ciebie . Czytałeś ? Może jakiś pomysł kabaretowy na miarę kurwy z kiełbasą . Bryluj , w końcu to pod notką mistrza kabaretu .
tricolour

tricolour

21.08.2024 22:37

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Już ci pisałem że nie mam

@tomaszek
Nie tłumacz się, wszystko jest jasne:
Gdy wieczorem w łożu, na swą starą patrzysz szmatę,
To już wiesz, że masz przesrane - lepsze nawet te pryszczate.
😁😁😁
Tomaszek

Tomaszek

21.08.2024 22:47

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @tomaszek

Jakieś rymy częstochowskie ? Tak ładnie błyskałeś tą kiełbasą a tu taki Zonk . Napisz lepiej że to nie ty . Bo załamka .
tricolour

tricolour

21.08.2024 22:49

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Jakieś rymy częstochowskie ?

Masz się czuć załamany, złamasie.
😁😁😁
Tomaszek

Tomaszek

21.08.2024 23:49

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Masz się czuć załamany,

Mi to rybka kolorowy 
Ale zmarnowałeś życiową szansę . Spod mostu wyszłeś i pod most wrócisz . A takie perły ci wyszły spod pióra . Jeszcze raz wspomnę .
"Żeby dostać urlop musisz się pucować kiełbasą. No taka kurwa z ciebie "
" idziesz do szefa po urlop zasłaniając się kiełbasą" 
Piwowski i Bareja byliby z ciebie dumni .
I jeszcze mogłeś tą kiełbasę niewidkę opatentować . to lepsze jak renta milicyjna . Inwestycja w przyszłość lepsza jak cały garaż cewek nawiniętych w młodości .
Opamiętej się . Idzie zima , pod mostem cię wypiździ jak na Syberii . 
Dredzia ci tego nie zapomni .
tricolour

tricolour

21.08.2024 23:57

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Mi to rybka kolorowy 

Rybka? To nie pierdol tyle tylko spływaj.
😛😛😛
Władysław Ludendorf

Władysław Ludendorf

22.08.2024 15:52

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Moje wesoło, twoje pryszcze -

strasznie jesteś obelżywy, może i @Tomaszek to fiut, ty za to nie jesteś nawet odbytem, a raczej tym, co z niego wychodzi... gosh co za pajac...
tricolour

tricolour

22.08.2024 16:45

Dodane przez Władysław Ludendorf w odpowiedzi na strasznie jesteś obelżywy,

Tak, strasznie jestem obelżywy gdy jest taka potrzeba. Narzędzie jak każde inne.
Jeśli zaś widzisz we mnie gówno, to zapamiętaj ten widok, bo jest to najprawdopodobniej największe gówno, jakie kiedykolwiek widziałeś oczami swojej wyobraźni.
😛😛😛
u2

u2

22.08.2024 17:35

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Tak, strasznie jestem

***strasznie jestem obelżywy gdy jest taka potrzeba***
Chłopcze kolorowy, ty ciągle masz taką "potrzebę" wyzywania i poniżania. Nie znasz polskiej konstytucji. Nie wszystko tobie wolno, a nieznajomość prawa szkodzi nawet jak się jest 67-letnim starym fiutem jak twój firerek :-)
tricolour

tricolour

22.08.2024 17:57

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***strasznie jestem obelżywy

@u2
Mylisz się.
Za nikim nie chodzę z epitetami, szyderstwem czy poniżaniem. Owszem, czepiam się błędów merytorycznych, także drobnych złośliwości, ale najczęściej w grzeczny sposób. Na początek.
Jednocześnie z największą swobodą używam każdego dostępnego argumentu gdy mnie ktoś atakuje. Ataki te - jak widać na przykładzie ludka - zwyczajowo są z okolic gówien, xujów czy też innych jego domowych kurew, przez co daje sobie tą swobodę do dowolnej interpretacji, z jak największym zyskiem dla mnie i jak największą stratą dla adwersarza.
Mógł nie zaczynać.
💪💪💪
u2

u2

22.08.2024 19:29

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @u2

***Mógł nie zaczynać.***
Tłumaczenie na poziomie małego dziecka. Brakuje tobie nie tylko kindersztuby, ale i zwykłej uczciwości. Jesteś wulgarny i prymitywny jak cała ta zgraja Tuska. To nie my ciebie tutaj obrażamy, tylko ty ciągle wyzywasz i poniżasz nas. Mógłbym tego nie pisać, ale jesteś w miarę inteligentnym inżynierem z Wrocka i dziwię się że to do ciebie nie dociera. Widać musisz być jak wasz 67-letni złamany fiutek, który już dawno poleciał w antypolskie zaprzaństwo.
tricolour

tricolour

22.08.2024 20:07

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***Mógł nie zaczynać.***

Nie przekonałeś mnie choć doceniam szczere fragmenty.
Taki ludek, który potrafi pisać całkiem sympatycznie i sensownie, nie musiał nagle reagować agresywnie. Po prostu nagle się pojawił i chciał przysrać - to była jego decyzja i wybór formy wypowiedzi gdy ja nawet nie wiedziałem, że będzie czytał to, co nie do niego było pisane. Jak chciał, tak zrobił.
Ja też mam w takiej sytuacji swobodę decyzji:
- mogę przeprosić, że istnieję i z płaczem zrezygnować z pisania na NB,
- mogę próbować rozmową wyjaśnić skąd taka zywiołowa reakcja ludka (przykładowo oczywiście, bo takich padaczkowców jest tu więcej) by wrócić do jakiejś równowagi argumentów.
- mogę też dostosować się do xujowego klimatu, a nawet go wzbogacić wedle uznania kierując się zasadą, że agresywnemu adwersarzowi zawsze korzystnie jest szczać w oczy i sypać piach do dupy.
Wynika z powyższego, że nie jestem wulgarny i prymitywny tylko bywam. Bywam kiedy jest to konieczne, a gdy czuję się zaatakowany to ja decyduję o formie obrony bez względu na cenę.
Przy okazji dodam, że bliżej do zwykłej rozmowy niż kłótni.
😃
u2

u2

22.08.2024 20:54

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Nie przekonałeś mnie choć

***Nie przekonałeś mnie***
Ale ja nie zamierzam ciebie przekonywać. Tylko zwracam uwagę,  że nie wnosisz na NB niczego oprócz hejtu, choć oskarżasz innych że ciebie hejtują, co jest nieprawdą. To ty robisz ciągle wulgarne i prymitywne personalne wycieczki.
Mogę uwierzyć tobie na słowo że jesteś inżynierem, masz czasami rozumne odpowiedzi, ale zdecydowana większość twoich wypowiedzi nadaje się do spłukania w WC. I wcale mi nie chodzi o Tomaszka. Skoro admin was obu toleruje, to obaj jesteście w mylnym błędzie, a admin ma mniej roboty.
Tomaszek

Tomaszek

22.08.2024 22:19

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***Nie przekonałeś mnie***

U2
Ma wiele epokowych odkryć i wynalazków , np szczególna forma twierdzenia Pitagorasa , metodę przykręcania felgi za obręcz , klimę adiabatyczną . Felga czterdziestka  to tylko wzór przemysłowy , ale jednak . Wynalazł również spodek poniemiecki ale tylko jeden i bez filiżanki , słoik starożytnych Czechów po dżemie figowym z pomarańczą ale myślał że narancom to miasto we Francji . Jest pewnie jeszcze wynalazcą patery poniemieckiej ale na zdjęciu jej nie pokazał . Posiada również talenty satyryczne , a jego grepsow 
"Żeby dostać urlop musisz się pucować kiełbasą. No taka kurwa z ciebie " czy
" idziesz do szefa po urlop zasłaniając się kiełbasą" to by nawet Bareja czy Piwowski się nie powstydzili . Nie chwaląc się jam też się do tego przyczynił .
Kontynuacji nie widać ale jak go powqrwiam trochę to może jeszcze błyśnie talentem i erudycją . Promuję go tu specjalnie pod notką mistrza kabaretu , może i on go zauważy i zaproteguje  w odpowiednim towarzystwie . Dziś kabaret apolityczny jest w zaniku , wszyscy tylko PIS i Donald a tu świeży powiew prawdziwej polskiej kiełbasy . Patriotyzm ponad podziałami .
P.S.
Admin też pewnie lubi powiew świeżej kiełbasy . Dobrze że przed  sekretarką  szefa tak naprawdę to sie kiełbasą nie musiałem zasłaniać bo dziewczę młode i tak nieśmiało się uśmiecha .
tricolour

tricolour

22.08.2024 22:31

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na U2

@tomaszek
A zacytuj twierdzenie Pitagorasa, bo wtedy mówiłeś, że to a^2  + b^2 = c^2. Ja zaś zupełnie co innego - więc zacytuj z pamięci. 
Możesz pomóc sobie waląc kiełbasę, bo Wenezuelka poza twoim zasięgiem.
😁😁😁
Tomaszek

Tomaszek

22.08.2024 23:01

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @tomaszek

Ja łosiu nic nie twierdziłem ale ty to zrobiłeś wczesne preludium do wiekopomnych grepsów z kiełbasą . Niedługo w szkole dzieci będą je recytować na ocenę . Walenie kiełbasy jest bardzo zdrowe . Bo jak się ma dobrą kiełbasę na zagrychę to nawet wódencji nie trzeba . O lizaniu czeskiego słoika to nie wiem bo kupuję angielskie dżemy . Najlepsze to są te co w nazwie mają conserve , z kawałkami owoców . Nawet w lidlu są spoko . Ale cóż ty możesz o tym wiedzieć , we Wrocku tego nie wykopiesz . A o choć do połowy pełnym to nawet nie pomarzysz .
tricolour

tricolour

22.08.2024 23:12

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Ja łosiu nic nie twierdziłem

@tomaszek
Nie denerwuj się, to dopiero początek.
Nie twierdziłeś? Owszem, cytuję " to ja jestem inżynierem" - to są twoje słowa, wtedy jakieś nieśmiałe takie - wiadomo dlaczego: dupa z króla - chciałbyś, ale nie ma i nie będzie.
Nie wstydź się samego siebie, weź to na klatę. Dobrze, że córkę wyksztalciłeś, tu masz duży plus u mnie.
😁😁😁
Tomaszek

Tomaszek

22.08.2024 23:54

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @tomaszek

Tu gdzie jestem inżynier to zawód , czasami pozycja . W Pl dziś to najczęsciej kwit ma rzepę o wartości opałowej . Coś jak twój ze Schwindelschule . Ja do pracy chodziłęm nawet z psem , gdybym miał konia to też mógłbym , co wolno wojewodzie to nie tobie s...tarosto , a co robię to gówno cię obchodzi . A ty se zdjęcie z synem Jugola wydrukuj zrób samolocik albo rakietę i napisz że jest kosmonautą . Ja wolę serniczek od córki niż adwokaturę .
Tomaszek

Tomaszek

22.08.2024 23:04

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Nie przekonałeś mnie choć

Tak kolorowy 20.07
Słoikami i poniemieckimi spodkami tylko nie rzucaj , toć to dziedzictwo rodowe będzie .
sake3

sake2020

21.08.2024 20:20

Ne pytajmy o obietnice, przecież chyba nikt nie wierzył ,że będą realizowane. Słowa jednak częściowo dotrzymał, przecież fundował igrzyska .To dla Polaków tak się męczyły tytani intelektu Scerba, czyściciel basenów łódzkich Joński, żenujące paniusie Filiksowa czy Sroka.To dla nas Polaków kolejny geniusz Jachira rozważa start w wyborach prezydenckich. To dla naszych dzieci opracowano nie wiadomo po co podręcznik polsko-niemiecki. Niestety naród ma takich rządzących na jakich zasługuje.
Jabe

Jabe

21.08.2024 21:29

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Ne pytajmy o obietnice,

Siebie warci.
u2

u2

21.08.2024 22:15

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Siebie warci.

Brauna warci.
Jadą na pijarze, pokazówkach. Byle przykryć brak swojej kompetencji do polityki.
Jabe

Jabe

21.08.2024 23:01

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Brauna warci.

O, doprawdy?
spike

spike

21.08.2024 21:53

Cholera Franciszek Tyfus wie, że może obiecać wszystko co kto zechce, wszyscy wiedzą, że nie dotrzyma obietnic, wystarczy że ma ludzi, którzy liczą głosy - te które dodadzą w miejsce wyrzuconych, albo unieważnią ,plus system "na turystę".
Faktem jest, że to nie tylko oszust i kłamca, ale także wyjątkowy leń i publiczny darmozjad, co kolejny raz widać po gospodarce, która spada, a za niedługo ludzie będą zbierać szczaw i mirabelki.
tricolour

tricolour

21.08.2024 22:30

Dodane przez spike w odpowiedzi na Cholera Franciszek Tyfus wie,

@spike
Gdybyście nie obrażali dosłownie wszystkich, to nie byłoby koalicji tych wszystkich przeciwko PiS i nie utracilibyscie władzy.
Może jakieś wnioski na przyszłość?
Jabe

Jabe

21.08.2024 23:00

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @spike

Więcej tego samego.
u2

u2

21.08.2024 23:04

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @spike

***Gdybyście nie obrażali dosłownie wszystkich***
Baju, baju, w polityce liczą się interesy, to wy z PO macie w tym interes, aby politykę sprowadzić do prymitywnego poziomu złamanego 67-letniego fiuta. Więc sprowadzasz politykę do swojego 67-letniego fiuta i sądzisz że dzięki temu cokolwiek wygrywasz :-)
Tomaszek

Tomaszek

21.08.2024 23:52

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @spike

Tak kolorowy
Trzeba ich było napierdalać . I do lochu .
Tomaszek

Tomaszek

21.08.2024 22:40

Dodane przez spike w odpowiedzi na Cholera Franciszek Tyfus wie,

Spike
W kolejce w następnych wyborach w Jagodnie przebojem będzie pizza "Mirabella" , "Szczawiella " bedzie dla wybrańców . Stefan Ostroyebiec będzie serwował .
smieciu

smieciu

22.08.2024 10:32

Tyle komentarzy a przecież tekst jest o niczym. Politycy nie realizują obietnic. Niesamowite. Ile zrealizował PiS? Nie coś koło zera?
Może niech autor zamiast pisać nic napisze coś: Co tam PiS zrealizował.
u2

u2

22.08.2024 11:19

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na Tyle komentarzy a przecież

****Ile zrealizował PiS? Nie coś koło zera?***
Nie, 40% w pełni, 32% częściowo:
demagog.org.pl
Naszym celem było sprawdzenie stanu realizacji obietnic PiS złożonych od 2019 roku. Oto wyniki:
 19 zrealizowanych,
 16 częściowo zrealizowanych,
 1 zamrożona,
 14 niezrealizowanych.
smieciu

smieciu

22.08.2024 11:32

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Ile zrealizował PiS?

Tak. Jest konkret. Znajduje się tam raport w pdfie do którego warto zerknąć.
Żeby samemu ocenić jakość i stan realizacji obietnic.
Dobra lektura dla PiSowców. Ciekawe obietnice i ciekawe realizacje ;)
u2

u2

22.08.2024 11:38

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na Tak. Jest konkret. Znajduje

100 Obietnic Zjednoczonej Prawicy - raport z 2019 roku, każdy może sam wyrobić sobie zdanie co się udało, a co się nie udało, nie potrzeba pseudotwierdzeń szmacia :-) :-) :-)
demagog.org.pl
Władysław Ludendorf

Władysław Ludendorf

22.08.2024 15:50

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na Tyle komentarzy a przecież

@punk
500+, 300+ to tak dla mnie, sporo wydali na uzbrojenie, sam krab to tak ok 2.5 mld PLN, PiS robił dużo, ale nie zauważył, że przed nim same wieprze jak ty, @3, jaba czy xyu, no i w końcu wieprze ich stratowały
Tomaszek

Tomaszek

22.08.2024 22:32

Dodane przez Władysław Ludendorf w odpowiedzi na 500+, 300+ to tak dla mnie,

WL
Teraz wieprze wpiędralają perły . Szybko im idzie ,na długo pewnikiem nie starczy . W Jagodnie w najbliższe wybory przebojem będzie pizza "mirabella" albo "szczawiella"
tricolour

tricolour

22.08.2024 22:41

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na WL

Szukasz kolegów, fiucie?
😁😁😁
Tomaszek

Tomaszek

22.08.2024 23:10

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Szukasz kolegów, fiucie? 😁😁😁

Nie kolorowy
Tylko podpowiadam gdzie będą świeże ogryzki . Bo ci z tego głodu we łbie się rypie . Reszta to jak w kawale o murzynie , psie i policjancie w Pretorii .
tricolour

tricolour

22.08.2024 23:16

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Nie kolorowy

To się zdecyduj, fiucie, czy mi się w głowie rypie, czy też błyskam intelektem - już sam nie wiesz czego się złapać. Złap się kiełbasy, zawsze to coś ciepłego w ustach, o Wenezuelce zapomnij.
😁😁😁
sake3

sake2020

22.08.2024 17:03

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na Tyle komentarzy a przecież

@smieciu....Skoro tekst jest o niczym to dlaczego pan dołącza ze swoim komentarzem? To proszę zdyskredytować autora punktujac PiS--co obiecał a czego nie dotrzymał, albo nie zrealizował. Od komentatora czyli pana też należy wymagać, by podał to  ,,coś'' Może należy tu uwzględnić czemu nie udało się zrealizować i postawić pytanie-dlaczego. Na to jest odpowiedź -nagonka którą robiliscie przez cały okres rządów PiS-u,te kamienie milowe rzucane przez wyschniętą mumię z PE,szczucie,kwestionowanie wszystkiego co zostało zrobione chocby tunel pod Świną.Nie będzie portu w Elblągu bo tak ujadaliście licząc że obcy dostaną ten teren pod swoje inwestycje. Były groźby,osmieszanie,osiem gwiazdek,rtęć w Odrze żeby nic się albo nie udało albo tylko częściowo.No czemu pan nie punktuje?
Jan1797

Jan1797

22.08.2024 18:08

Dodane przez smieciu w odpowiedzi na Tyle komentarzy a przecież

@mieciu 10:32,
Nienawiść polityczna wykończy w okresie poprzedzającym wybory niejedną firmę w Polsce, taki trel izm. Co będzie po wyborach prezydenckich przy zachowaniu dotychczasowej błyskotliwości wyborców, lepiej nie pytać. Jeżeli dla nich samych tempo składania się gospodarki jest dzisiaj zaskakujące. To w ten sposób mogą skorzystać z poziomu nadciazyński i pocichocku z liryki kortynictwa w Polskiej nauce cieciej ligi na trawie europejskiej pełnej opalających się ryb? Pomóżcie mu proszę:)
Kaczysta

Kaczysta

22.08.2024 21:15

Smutno patrzeć, jak porządni ludzie pracujący dla Polski (kiedyś byli tacy w rządzie) są poniewierani przez jednego z bardziej zdeprawowanych sqrwysynów w naszej tysiącletniej historii. Mam nadzieję, że sprawiedliwość go dopadnie, niekoniecznie ta instytucjonalna.
smieciu

smieciu

22.08.2024 22:38

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na Smutno patrzeć, jak porządni

Nie. To ty zapłacisz za sługusostwo Morawieckiego i Kaczyńskiego, którzy podpisali na Polskę wyrok oddając ją Ukrainie.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

22.08.2024 23:16

Warto osłuchać czego dorobił się Donald T. 
UKRYTY MAJĄTEK DONALDA TUSKA. UJAWNIAMY ILE TAK NAPRAWDĘ ZARABIA PREMIER 
Może tym zainteresuje się jakiś urząd skarbowy, albo dziennikarz?
Jabe

Jabe

22.08.2024 23:46

Dodane przez Alina@Warszawa w odpowiedzi na Warto osłuchać czego dorobił

To on dopiero teraz zaczął zarabiać na boku?
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

23.08.2024 00:08

Tu ciekawe MEM-y naszych czasów:
dakowski.pl;
dakowski.pl
Marcin Wolski
Nazwa bloga:
Pora na Nadredaktora
Zawód:
polski pisarz, dziennikarz, historyk, satyryk
Miasto:
Warszawa

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 88
Liczba wyświetleń: 202,571
Liczba komentarzy: 684

Ostatnie wpisy blogera

  • Nostalgia za komuną
  • Gaśnica Brauna w ręku Nawrockiego
  • Janda ze styropianu, Szczepkowska z plasteliny – komu wolno rządzić opinią publiczną?

Moje ostatnie komentarze

  • Dobre;)
  • sprawdziłem zgadza się
  • Dziękuje uprzejmie

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Co nas podzieliło?
  • Brońmy wolności
  • Casus belli

Ostatnio komentowane

  • u2, "ZOMO bijące studentów' Panie Marcinie, ZOMO powstało w 1956 roku. Więc jak najbardziej było użyte w marcu 1968 roku do bicia, czyli pałowania studenciaków. Ale były jeszcze bojówki "robotnicze…
  • Marek Michalski, Grzegorz Braun jest zbyt inteligentny i kontrolujący wypowiedzi, aby nie wiedział, że sprowokuje propagandę do ataku pod zarzutem, że "relatywizuje holokaust".Jasne jest, że Auschwitz i Auschwitz-…
  • EsaurGappa, Dobrze,zawalczył ile miał sił,chwała mu za to.Śmiem zauważyć jednak że wielu zawalczyło w tłumie,a gdy dym już opadł,gdy barykady zniknęły,tłum zmieszał się nadto z dymem.A sprytny pan nad redaktor,…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności