Drogi widzu TVN i zwolenniku PO

Piszę do Ciebie, bo właśnie teraz upada największy mit Tuska a przy okazji jego największe kłamstwo, i nawet TY musisz to widzieć. Jakie? Że Tusk cokolwiek znaczy w Unii Europejskiej. Że cokolwiek tam może, że ktokolwiek traktuje go tam poważnie. Zauważ wydarzenia z ostatnich dni. - przywalenie Polsce procedury nadmiernego deficytu, za to, że się zbroi, w sytuacji wojny w Ukrainie i ataku na naszą granicę. Przyznasz to chyba nawet TY, że w tej sprawie Bruksela przekracza wszelkie granice? - przerzucanie po cichu do nas z Niemiec nielegalnych migrantów. - mimo tuskowych obiecanek, zapewnień, że on to zablokuje, przepchnęli Pakt Migracyjny, skrajnie szkodliwy dla nas projekt, skrajnie niebezpieczny zresztą dla całej Europy. - no i z Zielonym Ładem, co to miał Tusk ograniczyć jego patologie, też nie wyszło co? Wiem, że jesteś zdziwiony. W końcu miało być tak pięknie. To przecież on, lubiany, kochany, ważny, król Europy, mesjasz z Brukseli. A tu plama za plamą, porażka za porażką. Jak to możliwe? Bo widzisz, drogi widzu TVN i zwolenniku PO, zrobiono z Ciebie idiotę. Po chamsku oszukano. Uznano, że jesteś infantylnym, zakompleksionym bucem, dla którego to, że ktoś z "naszego kraju" został poklepany przez "tych ważnych", że zrobili oni sobie z nim zdjęcie, że dostał od nich order, jest ważniejsze niż polski dobrobyt, polska racja stanu. A przecież nie jesteś taki? Więc czas spojrzeć prawdzie w oczy. Tusk nigdy nie był kimś ważnym. Był nikim. Popychadłem, lokajem, maskotką. Autorem grającym swoją rolę. Sługusem, który nigdy się nie postawi, nigdy nie zaryzykuje sprzeciwić się swoim mocodawcom z Brukseli i Berlina. Takich ludzi się nie szanuje, takich ludzi się ma w polityce tylko za narzędzia. Liczą się silni i ci, co mogą się postawić. Oczywiście, Tusk będzie fetowany i pompowany. Ale, drogi widzu TVN i zwolenniku PO, im bardziej obce państwa będą go chwalić, tym bardziej będą go miały za nic. Rozumiesz to? Tusk nie uleczy twoich kompleksów. Tusk, w oczach ważnych z Brukseli, jest ostatecznym dowoodem tego, że Polska i Polacy są nic nie warci, że można nimi pomiatać. Tusk jest też ostatecznym dowodem na to, że Wy, fajnoPolacy, jesteście w oczach Europy najbardziej polskim z zaścianków. Dlatego Tusk nigdy niczego nie załatwi w tej Europie. Chyba że i tak byłoby załatwione, bo się będzie opłacać Niemcom czy Brukseli.
Boli?
Wiem. Ale zacznij patrzeć i łączyć fakty.
Chyba że wolisz, żeby nadal robili z Ciebie kretyna?
Twój wybór.

https://x.com/DawidWildstein/status/1803455310461292705

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

19-06-2024 [22:49] - wielkopolskizdzichu | Link:

Jestem zwolennikiem PO i nie oglądam TVN, natomiast czytam wypowiedzi pisiorów płci wszelakiej, i polityków, i ogłupiałego pisowskiego elektoratu.
Głosowałem na Tuska nie z powodu nadziei na jakieś cuda cudeńka tylko po to by pogonił takich jak ty.
Kłamców i oszczerców.
Jak na razie idzie to po grudzie, ale mamy czas.
 

Obrazek użytkownika Ptr

20-06-2024 [10:44] - Ptr | Link:

Ten tekst był kierowany chyba do wyborców PO , którzy oczekiwali czegoś więcej niż dyktatury. Wierzyli w nazwę siły demokratyczne. To oczywiście propaganda mydląca oczy. Czuję silną niemiecką nienawiść w czynach naszego rządu. 

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-06-2024 [10:50] - wielkopolskizdzichu | Link:

Zapowiedź niszczenia ludzi zawarta w wypowiedzi Kaczyńskiego jest dostatecznym powodem głosowania na Tuska.
W celu niszczenia zła jakim jest PiS gotów jestem zgodzić się na dyktaturę Donalda, albowiem z PiS związani są ludzie wyłącznie głupi i źli.
 

Obrazek użytkownika Ptr

20-06-2024 [15:12] - Ptr | Link:

Eurokomunizm może chwilowo wydawać się atrakcyjny jak poprzedni niemiecki totalitaryzm. Jednak dyktatorzy bywają psychicznie niestabilni. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

20-06-2024 [22:35] - Alina@Warszawa | Link:

[10:50] - wielkopolskizdzichu 
A z Tuskiem i PO to jacy są związani? Nie tylko wyłącznie głupi i źli, ale ponadprzeciętnie podli, sprzedajni, związani z obcymi wywiadami i interesami, doprowadzający Polskę do ruiny. Wicepremier i minister obrony pilnuje rosyjskich interesów, Tusk - niemieckich. 
Faktycznie trzeba mieć IQ taboretu, żeby tego nie pojmować.

Obrazek użytkownika sake3

20-06-2024 [11:28] - sake3 | Link:

@Ptr.....Chyba nie podejrzewa pan wyborców PO by nawet wiedzieli co to są siły demokratyczne.Jak by pan spytał co oznacza skrót ośmiogwiazdkowy z pewnością wyczerpująco i chóralnie by odpowiedzieli.

Obrazek użytkownika sake3

20-06-2024 [11:35] - sake3 | Link:

@wielkopolskizdzichu....Ale jak się da pogonić samego siebie? Przecież to własnie Tusk jest największym kłamcą i oszczercą.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-06-2024 [12:58] - wielkopolskizdzichu | Link:

Drobne kłamstewka Tuskowi wybaczam byle by takich jak ty pogonił.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

20-06-2024 [14:43] - Alina@Warszawa | Link:

Problem w tym, że tu nie mamy do czynienia z "drobnymi kłamstewkami"! Tusk TO JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO - w każdej dziedzinie!

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

20-06-2024 [22:22] - wielkopolskizdzichu | Link:

Mniejsze czy większe nie ma znaczenia. Polityk jak otwiera usta  już kłamie, ale w jednym mnie Tusk nie zawodzi, z wolna ale jednak antypolską pisowską bandę tępi.

Obrazek użytkownika Adam66

20-06-2024 [04:21] - Adam66 | Link:

Wszyscy politycy uważają swoich wyborców za kretynów.  Nie tak dawno, Janusz Kowalski zarzekał się, że prędzej posłem przestanie być niż opuści Solidarną (Suwerenną) Polskę.  No i właśnie opuścił dołączając do Morawieckiego, któremu praktycznie zarzucił zdradę Polski....
https://nczas.info/2024/02/03/...
No i co wy na to?  Pewnie nic, bo trzeba by się w pierś uderzyć i przyznać, że się politykom wierzyło...

Obrazek użytkownika mjk1

20-06-2024 [15:43] - mjk1 | Link:

@Adam66
Obawiam się, że to jest kolejny dowód na POPiSowe rozwalanie Suwerennej Polski, bo to właśnie jej posłowie byli autorami reformy wymiaru sprawiedliwości i mediów. Praktycznie tylko ich parlamentarzyści "pyskowali" w Europarlamencie.  Kowalski widocznie uznał, że SP zostanie rozwalona przez POPiS a on sam straci dostęp do koryta, które dla niego samego jest ważniejsze od obietnic danych wyborcom. 

Obrazek użytkownika r102

20-06-2024 [05:41] - r102 | Link:

Ale ten Wildstein niekulturalny - powinno być:   Król Europy,   Mesjasz z Brukseli..

Obrazek użytkownika tricolour

20-06-2024 [11:25] - tricolour | Link:

Gdyby David Wildstein napisał o PiSie, to byłby żydem. Ale pisze o PO więc jest brany za mesjasza. Mesjasz jest lepszą wersją żyda, taki żyd upgradowany, z przyjaznym firmwarem oraz intuicyjnym interfejsem użytkownika.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-06-2024 [21:31] - Kaczysta | Link:

Premier 40 mln kraju naczelnym hejterem. 
Kolejny wpis o PiS i Rosji, za chwilę zdjęcie z wnukami i tak czas leci. Wizją rozliczeń Tusk będzie karmił lemingów do końca kadencji. 

A Polską ci się rudy cwelu sypie. Na każdej płaszczyźnie.

https://pbs.twimg.com/media/GQbUTJPXYAIIjEH?format=jpg&name=medium

Obrazek użytkownika Tomaszek

20-06-2024 [23:33] - Tomaszek | Link:

Jemu sie żadna Polska nie sypie . Jemu się bezirk Polen buduje . Nie żadne rozliczenia , tylko sonderkomanda grasują .